TNK

TeNeKe'yi söyleyin ama bilmeyin...
TNK'yi hissedin ama üzülmeyin...
TeNeKe'yi isteyin ve gülümseyin...
TNK'yi yalnız bırakın ama bekleyin...

Gitmeyin...

TNK ve Felsefesi...

izmirde ne zaman dinleriz? görürüz? gropie oluruz :eek: ehehe

şaka bi yana fellik fellik ep yi aramıştım. alın teri döktüğüm tek yerli topluluk, geliniz size sahnede altın tozu serpelim efenim.

TNK'ye iyi bir web sitesi hazırlayacak arkadaşlar gereklidir.. Özel mesaj yoluyla referanslarınızı ve bilgilerinizi yazabilirsiniz..

muhteşem bi albüm..
daha geniş ve kapsamlısını bekliyorum..
nice 12 şarkılık albümlerde 1 tane bile doğru düzgün parça çıkmıyorken büyük başarı bu..
başarılarının devamını dilerim..

Biraz önce sipariş ettiğim 2 adet teneke albümünü aldım.Gidip odama dinliycem şimdi.Çok dinlemedim tenekeyi, ama gruplara destek çıkmazsak yazık oluyor.Beğeneceğimden eminim.Hayırlı olsun.Bir de sizi nerde görebilirim?Albümünüzün dağıtımı biraz kıstlı sanki.

caner bugün okulda dinlettiğin parça gerçekten muhteşemdi çok beğendim sizden daha krallarını bekliyorum:) bir müzikteki beklentilerimi karşıladı valla çok güzeldi ehhehe

Çünkü TNK bir yaşam biçimidir..

Galiba benim için bundan sonra böyle olacak.TNK felsefesini sevdim ben,sizsiz olmuyor be kardeşim. :)

Bana feci derecede Incubus ı hatırlatıyorsunuz.Arkandayız TNK,gümbür gümbür geliyorsunuz her şey istediğiniz gibi olur inşallah...Sizin gibi grupları bulmak zor :)

Geri