TNK

dinlerken nedense kendimi alamıyorum bu gruptan. elveda de klibiyle tanıdım.. Yahu ne acayip bir şey tanımlayamıyorum çekiyor kendine.
vokalin sesi, sesindeki yükseliş ve düşüşleri....
çok güzel çok...tebrik ediyorum

eet bencede cok ii bi grup özellikle piyasadaki gruplara bakıldıında bu grubu ayakta alkışlayası gelio insanın gayet doğallar vee en önemlisi sarkıları yada sound u kimsee benzetemiyosunuz yolunuz acık olsun arkadaslar bi ankaralı olarak szle gurur duyuyorum anktan sadece 84 cıkmııomus dimi ama :D [/b]

tabiki sadece 84 çıkmıyor ankarada başarılı amotor grup da çok...tnkyi dinlerken sebepsiz bi mutluluk doluyor içime...vokali çok beğeniyorum...gitaristi de öle...çok doğal bir grup..

gerçekten çok sağlam bi grup!!bikaç kez dinleme şansım olmuştu ama ondan sonra kayboldular ortalıktan...derken bi baktım klip!! :)

eldeki imkanlarla cekilebilecek en guzel klibin cekildigine inaniyorum . konuya kismen hakimim fakat klibin huzurlarinizda olmasinda cok buyuk bi ozveri var basarilar TNK

tnk hımmm

rock müzik hızla gelişiyor kaliteli gruplar yerlerini alıyor tnk yi de dahil ederek şunları söyleyebilirim; rock müzik tutku ister herşeye rağmen emek ister samimiyet ister. bunların hepsine yeteneği eklediğinizde mükemmel olur. rock müzik beste yapan bir kaç kişinin şarkılarını alıp bir banda okuma işi değildir. rock müzik müzik yapmaktır müzikle yaşamaktır bu kadar insanı (bizleri yani) bir araya toplayıp birleştirme gücüne sahiptir. ve bu tanımlara uyan ve aramıza yeni katılan tnk grubuna hoşgeldin diyorum yeni klibinden ve şarkısından dolayı kutluyorum:alkıs

Sevdim bu grubu..Özellikle klipleri çok sempatik, eğlenceli..Vokali gerçekten çok iyi..İyi bir yere gelecekler eminim :D

Türkiyede erkek vokal sıralaması yapan birileri varsa, bu grubun albümünü dinledikten sonra sıralamayı gözden geçirmeli. çok güzel. umarm zamanla daha iyi yerlerde görürüz...

TNK yi ben daha çıkmamışken biliyodum bikaç şarkısı hep dilimdeydi,bigün zap yaparken baktım,şarkı tanıdık,ses tanıdık,kimdi bunlar nerden biliyorum derken TNK yazdı ekranda..dedim helal bu çocuklara sonunda albüm yapabilmişler..başarılar arkadaşlar..en yakın zamanda konserlerde görüşmek dileğiyle

Geri