TNK

Vay be yıllar yıllar sonra bu üstadların Selanik caddesinden çıkıp hakettikleri yerlere gelmeye başladıgını gördüm az önce televizyonda. : )
Yeni klip bir harika.Önceki de başarılıydı.
Tebrikler ! Daha da iyi olur umarım...

23 Kasım 2007'de Ankara Saklıkent'te öğrenci günleri kapsamında sahne alacaktır...ilgililere duyurulur...bilet fiyatı:öğrenci:15 ytl tam:20 ytl
ilk içki dahil...

En iyi yeni yerli grup!!!

Arkadaslar bu sene Dream dergisi çesitli kriterlerde "En" leri seçiyor kendi yaptiklari seçimlerden sonra halkin oyuna "En iyi yeni yerli grup" klasmaninda TNK'yedi de seçip halk oyuna açmislar.

Yapmaniz gereken eger TNK'nin müzigine inaniyor ve seviyorsaniz...

http://www.dreamtv.com.tr/survey2007

adresine girip önce sag üst köseden "kayit yap" seçenegini tiklamak!

Kayit olduktan sonra siteye giris yapip kendi "En"lerinizi seçmek ve tabiki...

"En iyi yeni grup" bölümünde eger TNK'ye oy vermek istiyorsaniz seçip oyunuzu kullanmak..

Sevenlerimizden oylarini bekliyoruz....

Tesekkür ederiz...

Önemli bir tv veya dergi olsa seve seve destek veririzde dream bu oldukça amatör bir kanal orda yılın en iyi grubu seçilmeniz önemli değil siz zaten bizim en değerli gruplarımızdansınız (=

4 şarkı nın 4 u de gerek sound olarak gerek kompozisyon olarak cok guzel..devamı gelsin..(yani gelsin ama di mi ?) saygılar..

Arkadaşlar konuştum konuştum.... Tekrar TNK FAN buluşması yapılacaktır.Bunun için biraz kalabalık ve yeni haberlerin olması taleb ediliyor gelmek isteyenler burada kendini belli etsin ona göre sayı tutup yer belirlenecek ve tabi ona göre de zaman ayarlanacaktır.

NOT:Tnk fanlarına yeni haberler verirken fanlarını yeni sorularla bekliyor.

3 Nisan Studio Live

TNK 3 Nisan Perşembe günü tüm İstanbullu sevenleriyle buluşmayı umut ediyor...

Studio Live
3 Nisan 2008
Saat 22.00

Geri