Eklips (Rock/Funk) - Ankara

çok pisim bu aralar..kırdım geçirdim..formum zirvede gençler..kendime şaşırıyorum..haftada bir prova..
umarım döndüğümdede aynı olurum..bana bu gerekmiş..yanlız çalışmak ve az müzik dinlemek..size bir tavsiye..biliyorum çok zor ama 1hafta hiç müzik dinlemeden enstrumanınızı elinize alın ve öttürün..bakın nnooluyor.
ayrıca enstrumanınızı elinize almadan da öttürebilirsiniz ama o ayrı. 8)
ühe..rezalet geldi..
gafamdan birsürü şey geçiyo..
ayrıca o yeni davulcuya da başarılar diliyorum burdan..yerini sevsin.
ama haddini bilsin.ühe..
döndüğümde sprit crasher coverı istiyorum..bi de octavarium6.şarkı işte neydi bilmiyorum..
gazım ben..deliyim...hastasıyım..
herkeş akıllı olsun..
selamlar efendim saygılar.
fırat gönder o cdyi bana..
baybay...

Feryat_Eklips demiş ki:
çok pisim bu aralar..kırdım geçirdim..formum zirvede gençler..kendime şaşırıyorum..haftada bir prova..
umarım döndüğümdede aynı olurum..bana bu gerekmiş..yanlız çalışmak ve az müzik dinlemek..size bir tavsiye..biliyorum çok zor ama 1hafta hiç müzik dinlemeden enstrumanınızı elinize alın ve öttürün..bakın nnooluyor.
ayrıca enstrumanınızı elinize almadan da öttürebilirsiniz ama o ayrı. 8)
ühe..rezalet geldi..
gafamdan birsürü şey geçiyo..
ayrıca o yeni davulcuya da başarılar diliyorum burdan..yerini sevsin.
ama haddini bilsin.ühe..
döndüğümde sprit crasher coverı istiyorum..bi de octavarium6.şarkı işte neydi bilmiyorum..
gazım ben..deliyim...hastasıyım..
herkeş akıllı olsun..
selamlar efendim saygılar.
fırat gönder o cdyi bana..
baybay...

bu adam iyi değil :LOL:

önceki mesajlarda duyurmuş olduğum sitede
bir süreliğine grubun davulcusu çağlar olarak gözüküyordu. bu noktada yaptığım kişisel mallıktan dolayı özür dilerim ferhatcım.
netekim grubun asıl davulcusu ferhat tır(ve askerdedir) çağlar şu anda onun yerine çalmaktadır

eklips 18 kasım cuma günü 15:00 da odtü metal
günlerinde sahne alacaktır(odtü mimarlık amfisinde)
bu konserin en büyük özelliği konserde

sadece ANATHEMA ALTERNATIVE 4 albümü

çalınacaktır yani bir nevi anathema ya saygı konseridir

tüm anathema severleri bekliyoruz..

arkadaslar slm parcaları dınledım ama benım tarz olmadıgı ıcın yorum yapamayacagım ama kulaga kotu gelmıyo acıkcası.. ozellıkle bass ı dınlemek oldukca zevklı.. ama metalle pek alakanız olmamsına ragmen metal gunlerıne cıkıyo olmanız ılgınc.. konserde basarılar arkadaslar...

Eklips, eski adıyla Seven Scenes aslında bir progressive rock/metal grubudur. Değil mi Ozan? :D
Ben şarkılarınızı beğeniyorum siz merak etmeyin sevgili Eklips üyeleri :D

exodus_deniz demiş ki:
arkadaslar slm parcaları dınledım ama benım tarz olmadıgı ıcın yorum yapamayacagım ama kulaga kotu gelmıyo acıkcası.. ozellıkle bass ı dınlemek oldukca zevklı.. ama metalle pek alakanız olmamsına ragmen metal gunlerıne cıkıyo olmanız ılgınc.. konserde basarılar arkadaslar...

bunun sebebi grubun eskiden çok fazla metal dinliyor olması hatta grubun her elemanı başka bir metal grubunda idi(mesela ben black metal çalıyordum :twisted: )
sonradan çok genişleyince zevkler, üretilen müzik çeşitlendi.(ki biz de bu demoda yaptığımızın bazı çekinceler yüzünden çok yumuşak olduğuna daha ikinci günden karar vermiştik yani yeni yapacaklarımız biraz daha farklı olacaktır...)
ama hala inflames, amorphis,sentenced, dark tranquility, haggard, orphaned land vs. gibi bir sürü grubu da severek dinleriz (yeri gelirse de çalarız :D )
ve tabiiki anathemaya saygımız sonsuzdur...

Ozan seni cok gaz ve de mutlu gordum, eski gunlerini ozlemissin belli, bu beni cok hafif urkutuyo 8O neyse konserde basarilar dileyim hepinize, kasete cekmeyi unutmayin, ha bi de 20 dakka ilerden baslatmayin :) o zmn ne fragile kalir ne lost control yersiniz butun guzelim sarkilari...

abi harbiden gaza gelmişim galiba
şimdi okuyunca fark ettim
ama zaten yeri gelirse çalarızın içinde şaka oranı biraz büyük
yani yaşlı yaşlı adamlar çıkıp naapsın orda
jan cıgı cıgı jan cıgı cıgı :)

derder198 demiş ki:
Ozan_eklips demiş ki:
walla beğenmemiş olsan da yorum yaptığın için teşekkürler.olumlu veya olumsuz bütün yorumlar ve eleştiriler bizim için çok değerli

olgun bir yaklaşım sevdim ;)

madem öyle o zaman şimdi hepsini bir daha dinleyip detaylı bir eleştiri yapmanı istesek (en azından beğenmediğin şeyin tür mü yoksa şarkıların kendisi mi olduğunu söylesen) bilmem çok fazla birşey mi istemiş oluruz.
hatta mümkün olduğunca sert eleştirebilirsin
ama dersen ki yok abi bana bu kadar yetti sizde bu kadarıyla yetinin
yine saygımız sonsuz olacaktır :D

euphrates demiş ki:
Eklips, eski adıyla Seven Scenes aslında bir progressive rock/metal grubudur. Değil mi Ozan? :D
Ben şarkılarınızı beğeniyorum siz merak etmeyin sevgili Eklips üyeleri :D

dimi ya eklipsin tadı baskadır,her zaman destekliyorum...daha güzel çalışmalarla da dinleyecegimize eminim...
bu arada Anathema Alternative 4 fikri cidden cok iyi,ki stüdyonuzda izledigim kadarıyla oldukca da iyi olucak...başarılar...

saol çağrı
evet büyük gün yaklaşıyor!!

Bütün Anathema severleri yarın
yani 18 kasım cuma günü saat 3 te
olan tribute konserimize bekliyoruz(odtü mimarlık amfisi)

Ayrıca Odtü Metal günleri kapsamında birçok
kaliteli grup ta bizi bekliyor. Ben mesela Unadorned
u kesinlikle kaçırmayacağın netekim seçmelerde dark tranquility çaldılar :)

burdan bütün gruplara başarılar dileriz...

Geri