Hayko Cepkin

rock değilde ne yapıyor..
arabesk katagorisindemi yer alması gerekir?
ayrıca burası hayko cepkin başlığı altında barış akarsu tartışılmıyor...forumları bile şaşırdın arkadaş..

ozgurv demiş ki:
deryakulahci demiş ki:
ozgurv demiş ki:
Kral tv kim yaa ordan ödül alsa ne olur almasa ne olur... Kral Tv hayko cepkıne bırsey kazandırmaz kaybettırmezde .....
alsa ne olur almasada ne olur ;)
kendi çapında eylenmişler :LOL:
ödülü halk verir ..albüm satışları dinliyici oranı belirler böyle şeyler anca tesellidir... ;)

Kral tv'nin verdiği hiçbir ödülün adaletli veya oylara gore oldugunu düşünmüyorum... Saçma sapan kategoriler olusturup aynı şekilde dağıtılmış ödüller... Halkın belirlediği sözü ise kocamaaannn bir yalan...

herkes kendi sevdiği sanatçının forumuna lütfen hadi bakalım gidin orda tartışın

cinali2000 demiş ki:
ozgurv demiş ki:
deryakulahci demiş ki:
ozgurv demiş ki:
Kral tv kim yaa ordan ödül alsa ne olur almasa ne olur... Kral Tv hayko cepkıne bırsey kazandırmaz kaybettırmezde .....
alsa ne olur almasada ne olur ;)
kendi çapında eylenmişler :LOL:
ödülü halk verir ..albüm satışları dinliyici oranı belirler böyle şeyler anca tesellidir... ;)

Kral tv'nin verdiği hiçbir ödülün adaletli veya oylara gore oldugunu düşünmüyorum... Saçma sapan kategoriler olusturup aynı şekilde dağıtılmış ödüller... Halkın belirlediği sözü ise kocamaaannn bir yalan...

herkes kendi sevdiği sanatçının forumuna lütfen hadi bakalım gidin orda tartışın

Tartışma adına yazmadım arkadasım Hayko Cepkin veya Barış akarsu veya Ogün Şanlısoy veya Bulutsuzluk Özlemi bu liste uzayıp gider bunlara Kral Tv ödül verse ne olur vermese ne olur... Kral Tv den ödül almak çok büyük bir başarımı ? Veya Kral Tv den ödül almak Hayko Cepkin'i cok daha ıyı bır yeremı getırecek bence hayır Hayko Cepkin yine bildiği yolda devam edecek tıpkı Barış Akarsu gibi tıpkı Bulutsuzluk Özlemi gibi veya diğer sanatcılar gibi...

hayır barış akarsu rock yapmıyor evet burası hayko cepkin forumu dicektin karıştırdın galiba :roll:

bi sürü rocker in olduu bu forumda adam 3. sayfada yer alıosa...o ödülünde halktan geldii yalandır.
ama bu ödülü de sonuna kadar hakedio adam.hatta daha iyilerini de
bu arada kral la hayko adını yanyana getirmek kadar,hayko yla barışı yanyana koymakta alakasız.
herkes yerini bilicek ;)

doğru halk bu ödülü vermedi,barış ında arkası olsaydı bu ödül kesin barış ındı.,ne yapsın kendi çabarıyla birşeyler yapmaya çalışıyor. sizde;
yok barışla hayko yanyana konmaz,yok rockçı değil..
tabi doğru birgün gelecek barış da yerini bilecek.

deryakulahci demiş ki:
doğru halk bu ödülü vermedi,barış ında arkası olsaydı bu ödül kesin barış ındı.,ne yapsın kendi çabarıyla birşeyler yapmaya çalışıyor. sizde;

ye arkası yaa..kızdırmayın beni :D haykonun önü yeter :LOL: arkasına gerek yok yani..

hayko cepkin i tanımayan Sn. derya kulahçı nasıl böyle bir ithamda bulunursun..sen burda tüm gıral camiasını TÖHMET altında bırakıyosn ama :D (telerock olduk yaw :D )

arkası olayı saçma..tuğba ekinci bile alamadı..kadının arkasını herkes biliyo :twisted:

yeni albümünü sabırsızlıkla bekliyorum ve kraltv ödülleri tartışması çok gereksiz adaylar arasında zaten sadece hakeden hayko vardı yani ilk kez sahibine gitti bir ödül,mutluyuz (=

pudding demiş ki:
deryakulahci demiş ki:

ye arkası yaa..kızdırmayın beni :D haykonun önü yeter :LOL: arkasına gerek yok yani..

hayko cepkin i tanımayan Sn. derya kulahçı nasıl böyle bir ithamda bulunursun..sen burda tüm gıral camiasını TÖHMET altında bırakıyosn ama :D (telerock olduk yaw :D )

arkası olayı saçma..tuğba ekinci bile alamadı..kadının arkasını herkes biliyo :twisted:

valla süpersin :) gerçekten ya ne arkası? saçmalık...

Hayko Cepkin ile Barış Akarsu karşılaştırması ne saçma birbirlerinden ne kadar farklılar ayrıca her ikiside bunun farkındalar ve kendileride söylüyorlar da siz neden hala gereksizce bunu tartısıyorsunuz anlamadım..

hayko kral tv de çıkan o kıytırık adamlarla aynı kefeye konulacak kadar düşmemiştir heralde...muhtemelen o saçma kanalın organizatörlerinin yaptığı bir şakadır bu...

Geri