Hayko Cepkin

allhım bunun kadar berbat sarkıcı gelmemistir dünyaya bu ülkenin tek ekolü ver o da haluk levent
o kadar

bu mesajlar temizlenecek muhtemelen ama gene de yazayım.
böyle çıkıntılıklar yapmaya devam etmen hayrına olmaz , bi dur sakin ol. dikkat çekmeye çalışma

18 Haziran Pazar 13:00 (yedikule zindanları)

TUBORG aLive 3

ATHENA
BÜLENT ORTAÇGİL
DUMAN
ŞEBNEM FERAH

Direct-T ; Dilemma Gevende; DJ Hakan Tamar
Hayko Cepkin; Nem; Yeni Harman

şarkıları gercekten harika bu adamın ya o nasıl bi sestir...bütün sarkılarını begenerek dinliyorum
bence bu adam cok ii ;)

Kral tv de odul almaya gıtmek benı cok kırdı ama yınede tebrık ederım ancak bızler sıze o dandık programın verdıgınden daha ıyı oduller verebılırdık...

yılların klavyecisi bi insan ve gerçekten çok tecrübeli...bi müzisyenden beklenebilecek ne varsa hepsini hayko kendinde barındırıyor bence...

ayrıca bence de kimse haykoyu canlı izlemeden yorum yapmasın tek kelimeyle muhteşem...

donT demiş ki:
Hayko Kral tvnin o kıytırık yarşmasından ödülmü almış :?

Off be Hayko hayal kırıklıına ugradım beklemezdim doğrusu.
Oraya gitmeyerek bizden en büyük ödülü alırdın sen!! :evil:

:arrow:

buraya böyle yazanların ve kafasından böyle düşünceler geçirenlerin(sadece hayko için değil) hiç kimsenin bir fanı olduğuna inanmıyorum,
Şuradan veya burdan sevdiğiniz sanatçı ödül almış
sizin bundan gurur duymanız lazım
bırakın bu deli muhabbetlerini
keşke bütün kanallardan ve daha fazlasından ödül alsa hayko
br silkeleyini kendinizi!!!

Sanırım bızı tam olarak anlayamadınız.Bız sadece cok saygı duydugumuz ve sevdıgımız hayko cepkın'ın o programdakı ınsanların arasında olmaması gerektıgını cunkı onun sevıyesının cokyuksek oldugunu dusunuyoruz umarım arkadaslarda bana katılıyodur...

Hayko Cepkin valla albümü çok güzeldi ilk dinlediğimde nasıl ya demiştim ama en güzel yeri şarkı sözlerinde bulunan derin anlamlar çok iyi bir albüm çok iyi bir ses

hayko cepkin gercekten cok tatlı bi insan :) tanışma fırsatı buldum ve cok cana yakın biri :) ayrıca su kral tv olayına sunu söliyim : millet oradan ödül alamadı diye olay yarattıı :) kral tv arabesk bi kanal olabilir ama onlarda buna ragmen hayko'yu takdir etmişler demkki :) sonuçta oyları veren HALK,ödül adı sadeece kral a ait..o halkın ödülünü aldı :)

hayko cepkin=kendisini demir demirkanla çalıştığından buyana tanıorm..kişiliği oturmuş türüne pek rastlanmayan ve iyi müzik yapan biridir.seviorm

Hayko Çepkin kayıtları evde yapmış ve EMI müziğe götürmüş. Hayko Çepkin demo olarak götürmüş ama adamlar albüme basmışlar. O yüzden 2. albümünde daha iyi bi sound olacağına eminim ben.
Bu arada sahnesi gerçekten çok güzel. Çok arkadaşında dediği gibi izlemeden yorum yapmayın arkadaşlar ;)

Geri