Origam (Metal) - Ankara

Arkadaşlar süper performanstı .. Öncelikle tebriklerimi belirteyim .. Ardından burdan bi anket başlatmak istiyoruz biz Tayfun mu Murat mı :D :D :D

Murat olm doğum günün ne zamandı bende direk alıcam sana :D

Kesinlikle Tayfun'a vokallerde daha aktif görev verilmeliSenin ne güsel sesin varmış öyle yafs! (Murat kıskanma sakın,sen yine süperdin):) Back diyip geçme,bigün sen de Murat kadar meşhur olabilirsin. :D Yaşasın back vokaller!!!

valla hiç kıskanmadım tersine çok da mutlu oldum çünkü müziğimizin kalitesi ve zenginliği artıyor bu sayede ve berrak, dediğin gibi tayfun'a back vokal konusunda daha aktif olmasını teklif edeceğim hatta şarkı sözlerini ezberleteceğim :D bu sayede sahnede arada bir de olsa sesimi dinlendirme şansım olacak hem de başta da dediğim gibi müziğimiz zenginleşecek ... çift ses vokal gibi mesela ... şık olmaz mı ??? ;)

Şaka bi yana Murat a söylediklerinde katılıyoruz .. Beste olarakda zaten belirli tarz kalıplarına bağlı kalmıyorsunuz .. Vokal olarakda çok sesliliği yakalamışsınız ..

mooreath demiş ki:
valla hiç kıskanmadım tersine çok da mutlu oldum çünkü müziğimizin kalitesi ve zenginliği artıyor bu sayede ve berrak, dediğin gibi tayfun'a back vokal konusunda daha aktif olmasını teklif edeceğim hatta şarkı sözlerini ezberleteceğim :D bu sayede sahnede arada bir de olsa sesimi dinlendirme şansım olacak hem de başta da dediğim gibi müziğimiz zenginleşecek ... çift ses vokal gibi mesela ... şık olmaz mı ??? ;)
Şık ötesi olur!Ciddi,amaç gaza getirmek değil,bu grupta gelecek var bence(mütevazi bir yorum).Bir daha ki konser ne zaman,haberlerinizi bekliyoruz...

Yorumlara tesekkür eder , Ankarock 2006 festivalinden Origam 'ın Ozgur Apak'ın ellerinden cıkmıs olan fotolorını forumlara koymaktan da onur duyarım efem :D

Oncelikle frontman'imiz , sahne sovunda sınır tanımayan , yeri gelince sanat için bile soyunan Murat'ımız , degerli vokalimizin resimlerini koyarak baslayayım . Fotograflar icin Ozgur Apak'a ayrıca kocaman tesekkürlerimizi sunarız. ;)

murat1id6.jpg

murat2hz3.jpg

murat3ly5.jpg

murat4qm6.jpg

murat5md4.jpg

murat6td8.jpg

Ne ARTİZ Bir Grupsunuz Yav Siz, Sizi Derleyip Toparlamak Lazım :LOL:
Murat Sana Kaç Kez Söledim O Seksi Vücudunla Paparizelere Poz Verme Diye :LOL:
Fotolar Çok Şık, Özgür Apak Ellerine Sağlık ;)

Vay Murat soyunmuş :) Ahlak zabıtaları basacakmış az kalsın konseri :)

Siz sahnedeyken kapıda durduğum için sizi izleyemedim, bir dahaki konsere inşallah :)
Bu arada bir de bayan back vokal alın da birlikte soyunsunlar Murat'la süper şov olur :) ehe

Geri