Origam (Metal) - Ankara

Ha tabii eksik yok 30 küsür şarkı ohoo olm daha ne istiyon lan bi bira bi de yanında sevgilin varsa tamamdır :D:D Origam nerdesiniz be 3 kişi misiniz olm siz :evil:

Odtu metal gunleri programı söyle gorunuyor ama sanırım saatlerde bir sorun cıkıcak gibi gorunuyor, halbuki konusulmustu mt ekibi ile :(

17 Kasim Cuma
13:00 D'Arch
14:00 Unadorned
15:00 Origam
16:00 Rectifier
18:00 Melatonin

bu program geçerli değil galiba çünkü MT'nin forumuna yazılıp sonra silinmiş ...
yeniden bi program koyacaklar ki asıl program o olacak galiba yine saatler aynı olursa çıkmamız mümkün değil gibi görünüyor ...

Arkadaşlar bilen var bilmeyenler var ama artık ben çalışmaya başladım, bir işe girdim. Daha 1 hafta oldu ve Haftanın 5 günü sabah 9 akşam 6:30 çalışıyorum.

ODTÜ Metal Günleri için izin almaya çalıştım ama malesef izin çıkmadı. O yüzden Origam, ODTÜ Metal Günlerinin 2006 ayağında yer alamayacak.

İlginize ve desteğinize çok teşekkür ederim.

Saygılar...

CelestialEra demiş ki:
Arkadaşlar bilen var bilmeyenler var ama artık ben çalışmaya başladım, bir işe girdim. Daha 1 hafta oldu ve Haftanın 5 günü sabah 9 akşam 6:30 çalışıyorum.

ODTÜ Metal Günleri için izin almaya çalıştım ama malesef izin çıkmadı. O yüzden Origam, ODTÜ Metal Günlerinin 2006 ayağında yer alamayacak.

İlginize ve desteğinize çok teşekkür ederim.

Saygılar...

İş olayına çok sevindim abi hayırlısı olsun öpüldünüz =)

Geri