Origam (Metal) - Ankara

Gayet leziz bir performanstı gençler
Ellerinize sağlık ,surayada yazdım ilk 5 desiniz ;)

Sinekli çorbasına, kıt besin ve su kaynaklarına rağmen hoş muhabbet ve sohbetinizle fevkalade bir yolculuk oldu

Gene olsun, gene giderim :twisted:

Ama metalci ilk 5 e de girse gene Metalci işte

Eline ne aldıysan tükkettin lan Murat ne yemek bıraktın ne su içirttin millete, koltuk verdik otur uyu diye onunda kolçağını koparttın :twisted:

Selam Origam!

Sizi Eskişehirde izleyen Anadolu Ünili arkadaşlarım ilk defa izlemelerine rağmen gayet sizi beğendiklerini hakkaten çok hoşlarına gittiğini beyan ettiler bana...Hakkaten gururduydum...

Ankaraya da bu yakışır! Origama da bu yakışır işte ! Diyorum....

Yüreğinize , elinize , sesinize sağlık!Başarılar!

Saygılar...

:metalhead :metalhead :metalhead :metalhead :metalhead :metalhead :metalhead :metalhead :metalhead :metalhead :metalhead :metalhead :metalhead :metalhead :metalhead :metalhead :metalhead :metalhead :metalhead :metalhead :metalhead :metalhead :metalhead :metalhead :metalhead :metalhead :metalhead :metalhead :metalhead :metalhead :metalhead yemişim yarışmasını finalini.canavar gibi çaldınız beyler gerisi hikaye.siz olmadan ffinal biraz tatsız gececek.ama olsun tanıştık kaynaştık

VİVA ANKARA POWER! :twisted:

çok teşekkürler arkadaşlar destekleriniz için !!!
biz yine aynen sizin tabirinizle "cayır cayır" metal yapmaya devam edeceğiz :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
bu arada finallerden Ankara'yı galip çıkararak gelin hem sahnede performanslarınızla hem de sahne dışında birbirinize olan destekle ...
hepinize başarılar !!!

Keşke beraber olsaydık :) Ben dinleyemediğim için çok pişmanlık duyup özür dilemiştim hatırlarsınız :) Ama "cayır cayır" calmışsınız :) .. Helal olsun yine de her şey için.. Örnek metalciler Origam.. :D

ama istanbulda megadeAth ve manowar ve chuck ruhu yaşatacaktık :( valla şu Ankara'da bana kendini sevdirmeyi başarabilen tek metal grubusunuz.helal olsun tam gaz ve heavy yola devam dostlar !!!! :)

Bir de baktım baslık 25412. sayfalara düşmüş , eleman değişiklikleri gündelik kosturmacalar vs. derken biraz geri planda kalmışız ama 1 hafta içerisinde 3 adet beste kaydımızı koyacagız , kimsenin umrunda degildir belki ama olsun ben söyleyeyim dedim , hayırlısı olsun tabi :D

evet yahu çok gerilere düşmüşüz 8O ama normaldir tabii serkan'ın da dediği gibi eleman değişklikleri kayıt falan derken zaman bulamadık. az kaldı kayıtlarımızla geliyoruz ;)
görüşmek üzere ...

demo çıkmak üzere, yakında çıkıyor, 2 haftaya çıkacak vs... diye söyleye söyleye yorulduk ama az kaldı gerçekten nerdeyse tamamen bitti küçük şeyler kaldı eğer ilgilenenler varsa az biraz daha bekleyecekler ...

ancak yeni bir haber var.

Origam'ın yeni davulcusu Unadorned ve Phronesis gruplarından tanıyor olabileceğiniz Hakan olmuştur !!!

basçımız henüz tam netleşmedi ama onun da netleşmesine az kaldı ...

görüşmek üzere ...

Geri