Origam (Metal) - Ankara

Mehmet çok teşekür ederim. Ama buralarda hocam mocam demeyin yaw :)
Hoca dediğin de yemek yer su içer müzik dinler uyur muyur :D

Bu arada hoşbulduk Fahri. En kısa zamanda görüşürüz umarım :D

hoşgeldin Ali'cim Sayın Hocam :D:D:D:D
bu arada Satan_Inside keyfim yerinde eyvallah ayrıca Mehmet sen de benim adamımsın bundan sonra eyvallah !!! :D

ayrıca bir Duyuru

Origam Sony Ericsson Unistar yarışmasında Yaklaşık 300 grup içerisinden bölge finallerine kalmıştır ve tek metal grubu biziz :LOL:
22 Mayıs Salı günü OsmanGazi Üniversitesi'nde diğer gruplarla kozlarımızı paylaşıyoruz :twisted:

o gün optik mineral sınavım var ya :cry: yoksa gelmek isterdim sizinle eskişehire desteğe güzel bir sonuçla dönmeniz dileğiyle...bar programlarını özledim dinlemek lazım origam'ı tekrardan :D

tüm zorluklara, tüm imkansızlılara, tüm sorunlara, tüm kösteklere ve son dakikada yapılan çok çocukça bir ŞEREFSİZLİÐE ve İKİYÜZLÜLÜÐE rağmen ;
ORIGAM bugün Sony Ericsson Unistar bölge finallerinde !!!
Hadi bakalım hayırlısı ...

mooreath demiş ki:
tüm zorluklara, tüm imkansızlılara, tüm sorunlara, tüm kösteklere ve son dakikada yapılan çok çocukça bir ŞEREFSİZLİÐE ve İKİYÜZLÜLÜÐE rağmen ;

Tüm zorluk , imkansızlık , sorunlar ve kösteklerden bahsetmişsin Muratcığım da ; daha yeni okudum forumu acaba hangi sorunlar bunlar ? Davulcu ve bassçı sıkıntısı mı ? Evet haklısınız , hiç yazmamalıydım bu satırları bile herşey olduğu gibi gitmeliydi ama inanamıyorum sizlere...Evet son dakika kararımı değiştirip Eskişehir'e gelmekten vazgeçtim.Aradaki sıkıntı ve sorunları bahsetmeden , halletmeden , oturup konuşmadan , kafama göre eleman değişikliği yapıp zorlukları yaratan ben...Sonra başka davulcu(lara) sorup red yanıtı aldıktan sonra attığım davulcuyu hiçbirşey olmamış gibi şartlarla geri çağıran ben....
Bunların hepsini gece oturdum düşündüm.Siz olsaydınız yardım eder miydiniz? ki olayın başka boyutları da var..Evet bunlarla beraber kabul ediyorum ben bi şerefsizim , iki yüzlüyüm , ha bir de ÇOCUÐUM :D
Mükemmel abi ya tam performans dediğin budur işte.İyi hatırlanmak & hatırlamak isterdim.Serkan işini bilir , bassçıyı ayarladığı gibi davulcu da bulmuştur ona eleman çok hani sıkılmıştı artık aramaktan ya neyse..Fahri kardeşime de başarılar diliyorum.Unistarda da başarılar..

Geçmişte yaşattığınız güzel anılar için de ayrı ayrı teşekkürler hepsinden de çok zevk aldım , severek çaldım.
Umarım daha fazla uzamaz bu polemik.. Kolay gelsin

mooreath demiş ki:

Aynen ben de mert gibi,arkadan iş çevirmediğiniz :twisted:,her zaman yanımızda olduğunuz için falan... teşekkür ederim diyecektim de...

Bu laf olmadı be murat :!:
O çocuk herşeye rağmen alçakgönüllülük yaptı...Karakteri izin vermedi sanırım... Hani karakter :twisted: Belki bilirsiniz ;)

Ali senden aldım sana geri geldi bass görevi ;)

Yolunuz açık olsun... Başarılar

valla benimle bi gün önce "abi size her türlü yardım ederim tamam gelirim sizinle Eskişehir'e" diyen adam konserden önceki akşam ben gelemem başka davulcu bulun derse her türlü şeyi söylerim çünkü böyle yaparak haksız duruma düşmüş olur ...
eğer baştan yok deseydi eyvallah ... ama demedi kendince bir intikam aldı ...

Ayrıca bu eleman değişikliklerinin sebeplerinden biri de KARAKTER bilmem bilir misiniz KARAKTER ;) ve defalarca da uyardık sizi ...
neyse daha buraya bişey yazmayın söyleyecekleriniz varsa arayıp söyleyin ...

Bu arada çok rötarlı ama çok da keyifli bir organizasyon geçirdik Eskişehir'de. Seçilmesek de önemli değil. Organizasyonla ilgilenen kişiler her türlü kolaylığı ve güzelliği sağlamaya çalıştılar. Hepsine teşekkürler.
Bekliyoruz Sony Ericsson Unistar yarışmasının sonuçlarını :twisted:

güzeldi olm güzeldi yardır yardır metal çaldı adamlar :)
gecenin birincisi bence origam :) ama merimek çorbasımı origammı derseniz tabiykide işkembe çorbası derim ahusauash

olum naaptınız sandviçi verme metalcilere oluuum suyuda mı kaptırdınız abi sı.tık naaptınız :D
olum süperdi hakkaten çok eğlendim ben sizi dinlerken ;)
ama sakadatın gözüne vuramadık berabercene o kötü oldu işte :)

zeki abi bize yemek bassana!

ben de zeki abi diyorum, şu an her nerede yaşıyor, ve yaşatılıyorsa..

tüm bölge finalistlerinin içindeki tek metal grubu yani en "bööö" grubu :)P) yani en şöledir böledir grup origam, diğer gruplardan farklı tarzıyla tüm aksaklıklara rağmen iyi sahne performansı ve bestesinin güzelliğiyle finallere adını yazdıracak gibi geliyor bana valla, başarılar diliyoruz efendim.

spiiirrrritttttttttttttttttttttt

Geri