Origam (Metal) - Ankara

Canım Kardeşim Tekrardan Geçmiş Doğum Günün Kutlu Olsun :)

Yeni Yaşında Twin , Trampet ve Splash Getirsin :D :D

Seni Çok Seviyoruz , Bu Şekilde Şeker Bir İnsan Olmaya Devam Etmen Dileklerimle... 8) ;)

Özel sebeplerinden dolayı İstanbul aktarmalı , bir gün rötarlı Bursa'dan sonra Ankara'dayım , ben kendime geldim hala herkes baygın mı ne ? :) Neyse çok güzel bir gece geçirdik.İstanbul seyircisi varsa burada , hemen teşekkür edeyim.Katılım çok iyiydi , ah bir de sisler olmasa ciğerlerim iflas etti =)

Arkadaşlar Tüm ekibinizi, 29 Nisan PAZAR günü saat 18.00 da Tunalı BİZİZ bara BLACK TOOTH konserine bekliyoruz....
Giriş Ücreti : 5 YTL
Yıkıma hazır olun..........
BLACK TOOTH
Teşekkür Ederiz
ORİGAM ekibini beklioruz.........

arkadaşlar Origam'ın yaklaşık 3 aydır Salı akşamları sürdürdüğü Yolcu programı sona ermiştir bilginize ....
konserlerde veya başka programa başlarsak orda görüşmek üzere ;)

downender demiş ki:
Arkadaşlar Tüm ekibinizi, 29 Nisan PAZAR günü saat 18.00 da Tunalı BİZİZ bara BLACK TOOTH konserine bekliyoruz....
Giriş Ücreti : 5 YTL
Yıkıma hazır olun..........
BLACK TOOTH
Teşekkür Ederiz
ORİGAM ekibini beklioruz.........
Pazar gunu orada olmaya calısıcaz Black Tooth ;)

Origam'ın yaklaşık 3 aydır Yolcu çatısı altında gösterdiği çabayı, iyi niyeti ve samimiyeti takdir ediyorum. Umarım bir gün daha iyi olanaklarla tekrar biraraya geliriz. Teşekkürler...

(yolca'dan bahsediyorum) son zamanlarda sizin yanınızda olamadık, öncelikle onun için üzgün olduğumu bilmenizi isterim.. umarım 2 ay sonrası için birlikte bi işe kalkışa biliriz, onu da bilmenizi isterim :Ç

thrash till death! :headbang:

ne demek efendim yanımızda olduğunuz zamanlara sayıyoruz :)
bir işe mi kalkışacağız hımmmm ... acaba ne işi ? :roll: hadi bakalım ...

bu arada en geç 2-3 hafta içinde END OF THE GAME dışındaki bestelerimizin de kaydı geliyor ... belki bu kayıtlarla birlikte bir demo cd oluşturup çoğaltabiliriz ve belirli noktalara ücretsiz almanız için bırakabiliriz isteklere bağlı tabii .. ;)

takipte kalın ...

tamam o zaman herkese yetecek kadar çoğaltırız arkadaşlar ama unutmayın daha 2-3 hafta var dedim :!:
ilgilenenlere teşekkür ettik :) ilgilenmeyenlere de zorla veririz cdleri :LOL:

bu arada isterseniz yarın akşam Nedjima'nın alt katına bi uğrayın belki hoşunuza gidecek bir şeyler olabilir sayın metalci arkadaşlarım kardeşlerim :D

Nedjima dediğin yer ankarada oluyo tabe :) kısmet artık istanbul da bişiler olursa püsküllü davetiye isterim:p şaka bi yanada istanbulda olursa bişiler sizi dinlemeyi çok isterim ...

cd den ben de isterim ben deeee :) bu arada origam'ı 20 mayısta ayran günü'nde çalmaya davet ediyorum ayrancı anadolu lisesi'nin şenliği.. tansiyon 12,8'i getirmeyi planlıyolarmış lütfen gelin yaa :(

Murat Cd`leri paraylamı satsak ne?.. :)

Bizde isteriz, gelip çalıp ayran içmek GeleceinMetalcisi, ama yetkililerin daveti gerekli, pek yapabileceğimiz birşey yok aslında, yinede duşunduğun içi tesekkurler..

Bak bana söyliceğiniz bişi varsa soyleyin, ayda bir yazıyom bidaha bulamazsınız.. Hadi eyw :)

Geri