Origam (Metal) - Ankara

fotogrock demiş ki:
Konser mekanı Stüdyo Live'dan inciler:

*Studio Live yönetimi etkinlik için uygun olmadığını tespit ettiği kişileri, bilet ücretini iade etme koşulu ile mekana almama veya mekandan çıkarma hakkına sahiptir.

bence burdaki mantık ilgisiz alakasız karı kız peşindeki insanlardan arınmak olsa gerek ;)

:metalhead demiş ki:
penta6qp.jpg

:metalhead

fotogrock demiş ki:
*Etkinlikler sırasında fotoğraf ve video çekimine izin verilmez.

http://www.biletix.com/live/wtsevent.php?Eventcd=GSLI2

Bu özel etkinlik, farklı ekipler tarafından kaydedilecek ve ileride DVD/VCD formatında yayınlanacaktır. Aynı zamanda Pentagram grubu da ileride çıkacak olan DVD/VCD sinde bu görüntüleri kullanacaktır.

Biletixde böyle bir metin geçmiş izin verilmiyorsa bu olayında olması olasılıgı ortadan kalkıyor sanırım :roll: :?

hayır böyle bi olasılık ortadan kalkıyor değil bence ... sadece konseri videoya çekmek için yetkili olan kişiler kameralarını kullanabilecek. izleyiciler kullanamayacak ... büyük ihtimalle ...

Ben de Murat' a katılıyorum. Abdurrahman Abi basın olarak ön bir bilgi alırsa, veya haber ederse Studio Live yönetimine bence çok büyük ihtimalle kendisine de izin vereceklerdir. Haaa vermezlerse şayet bu da artık Studio Live' ın bence yaptığı saçma ve gereksiz bir şey olur.

Görüşmek üzere ;)

alpago demiş ki:
fotogrock demiş ki:

*Studio Live yönetimi etkinlik için uygun olmadığını tespit ettiği kişileri, bilet ücretini iade etme koşulu ile mekana almama veya mekandan çıkarma hakkına sahiptir.

bence burdaki mantık ilgisiz alakasız karı kız peşindeki insanlardan arınmak olsa gerek ;)

Yok olm ben sordum uzun saçlıları almıcaklarmış hehue :LOL: :LOL: :twisted:

FateX demiş ki:
alpago demiş ki:
fotogrock demiş ki:

senin saçın uzun mu ki?

Norton_Antor demiş ki:
FateX demiş ki:
alpago demiş ki:
fotogrock demiş ki:

senin saçın uzun mu ki?

Arkadaşım aptal bebe muhabbetlerini Geyik bölümünde yapıp dostlarımızın forumunu kirletme.. Gel bi ara göstereyim ben sana uzun mu kısa mı :twisted:

FateX demiş ki:
Norton_Antor demiş ki:
FateX demiş ki:
alpago demiş ki:
fotogrock demiş ki:

senin saçın uzun mu ki?

Arkadaşım aptal bebe muhabbetlerini Geyik bölümünde yapıp dostlarımızın forumunu kirletme.. Gel bi ara göstereyim ben sana uzun mu kısa mı :twisted:

Yoo,ben sana aptal bebe muhbbeti yapmıyorum.Sadece bir fotoğrafını görmüştüm ve saçın kısaydı.Saçı kısa olan birinin de bununla ilgili espiri yapmasının son derece saçma olduğunu düündüğüm için böyle söylüyorum.Bebe muhabbeti yapsaydım hala melancholy midir nedir onu çalıyor ve yazabildiğim herşeyi "kapasitem yettikçe" ingilizce yazıyor olurdum.

Ayrıca konser fotoğraflarınızın olduğu bir link verirsen saçın uzun muymuş "kısa" mıymış görürüm.ama link vermeyi bilmiyosan gelebilrim tabi.ama madem göstermek isteyen sensin sen gel.

"Norton_Antor" Sağa sola ota boka atlayıp aptal aptal konusan sensin .. Tekrar söylüyorum Origam forumunda alakasız muhabbetler yapma .. O yüzden burda ağzımı bozdurma benim .. Git bu söylediklerini Geyik bölümüne yaz ..

Ulan Şurda saatler kalmış Pentagrama milletin derdine bak .. :LOL: :LOL:

Kolay gelsin dostlar :metal

Anılım gitarı vereyim mi bu arada :LOL:

FateX demiş ki:
"Norton_Antor" Sağa sola ota boka atlayıp aptal aptal konusan sensin .. Tekrar söylüyorum Origam forumunda alakasız muhabbetler yapma .. O yüzden burda ağzımı bozdurma benim .. Git bu söylediklerini Geyik bölümüne yaz ..

Ulan Şurda saatler kalmış Pentagrama milletin derdine bak .. :LOL: :LOL:

Kolay gelsin dostlar :metal

Anılım gitarı vereyim mi bu arada :LOL:

Ota boka atlayıp aptal aptal konuşuyorum öyle mi?Kimin aptal olduğuna sen karar verdiğine göre çok büyük bir adam olmalısın.Belki FBI ajanı olup Türkiye'ye sızmış biri falansındır.O yüzden "the ciuv besy gitytarist hel fak yeee "tarzı birşeyler yazıyorsundur imzanda.Hani anadilin ya İngilicze.Bunu yapmak da oldukça zekice zaten.

Bu arada akort yapmayı ne zaman öğrenmeyi düşünüyorsun çok merak ediyorum.

Geri