Origam (Metal) - Ankara

Norton_Antor bir insanın saçının kısa veya uzun olması mı tek derdin.Yoksa başka dertlerinde mi var?Bunu bize ilet bilelim.Forumlarda insanlarla ilgili meraklarını ne derece giderebilirsin ki?Neden bu kadar meraklısın.Özel mesajla sorsana ne sormak istiyosan.Yoksa ortalığa eğlence saçmak mı senin görevin..

arkadaşlar başarılar istanbulda büyük ihtimal gelemiycez parasızlık nedeniyle ama belki bi sürpriz yaparız :metalhead

alpago demiş ki:
:metalhead demiş ki:
penta6qp.jpg

:metalhead

alpago demiş ki:
Norton_Antor bir insanın saçının kısa veya uzun olması mı tek derdin.Yoksa başka dertlerinde mi var?Bunu bize ilet bilelim.Forumlarda insanlarla ilgili meraklarını ne derece giderebilirsin ki?Neden bu kadar meraklısın.Özel mesajla sorsana ne sormak istiyosan.Yoksa ortalığa eğlence saçmak mı senin görevin..

arkadaşlar başarılar istanbulda büyük ihtimal gelemiycez parasızlık nedeniyle ama belki bi sürpriz yaparız :metalhead

insanlarla ilgili merakım yok.Haklısın zaten forumdan insanlarla ilgili ne kadar şey öğrenebilrsin ki? yani görmüyorsun tavırlarını mimiklerini bilmiyorsun insanların.

Olay da burada başlıyor zaten.

Açıkçası Fateks nickli arkadaşımızın saçının uzun ya da kısa olması beni ilgilendirmiyor.O o konula ilgili bir espiri yapmışben de bununla ilgili geyik yaptım. O ise saldırdığımı düündü.Saldırmak içni çok daha kolay ve dosdoğru yollar var sence de öyle değil mi?

BUZ - Dark Is The Sunlight
CATAFALQUE - In Esir Like An Eagle
DEFINITIVE - Sonsuz
EPISODE 13 - 1000 In The Eastland
GLORIAN - Bir
KNIGHT ERRANT - Time
MORIBUND OBLIVION - Lions In A Cage
NITRO - Rotten Dogs/Powerstage
ORIGAM - Give Me Something To Kill The Pain
OVERLOAD - This Too Will Pass
SOUL SACFIRICE - Fly Forever
TAYLAN AYIK - Anatolia

mooreath demiş ki:
yeaaaahhh !!!! :twisted:

and the road becomes my bride
i've stripped of all but pride
...............
:twisted:

Dostlar sizleri bu uzun yolda sınavlar yüzünden yalnız bırakıyorum.

Anılka , Kemal Abi , Murat , Serkan , Tayfun Abi Yolunuz Açık Olsun
Bir de kaçak varmış trende ama neyse :D

Hadi İyi Yolculuklar Şimdiden Dileyim Pc Bozuldu :? 8)

Valla anlatılmaz yaşanır mükemmel bir ortam , mükemmel ve çoşkulu bir seyirci kitlesine caldık , bugune kadar hiç iyiydik iyi caldık , superdik falan demedim ama bu sefer demem gerekli :D Yardırdık vallahi :LOL: Penamı seyirciye vermek ilk bu konserde nasip oldu , süper süper tepkiler aldık tanımadıgımız birsürü insandan ama en mutlu edenleri Pentagram elemanlarının sıcacık tavırları , Demir Demirkan olsun , Cenk abi olsun , Hakan abi olsun süper süper eleştirileri , mutevazilikleri , sohbetleri oldu , anlatılmaz yaşanır vallahi :) Yuce rabbim herkeze böle bir ortamda calmayı nasip etsin :D :metalhead

NOT : Video ve fotolar yakında ...

yeniden give me şeklinde bağırırız belki bir gün :) ilk çıkmanızdan dolayı fotonuzu çekemdim penta fan sitesinde yayınlamak üzere, tek bi tane fotonuz var sahneden inerken kusuruma bakmayın :)
www.mezarkabul.tk sitesinde pentagram icon bölümünü açtık, ve altında katılan her gruba ayrı başlık bekleriz ;)

Geri