100 Derece

evet kilit kelimeyi hasonowic söyledi BU ŞARTLARDA gayet başarılı bi albüm :D
ama sen gidince coverını bi iki kez dinleyince bıkıyorum...
aldanmışım -ben kör değilim ve napolyon en güzelleri...

Bu adamlar punk and roll yapıyoruz diyorlar.Punk'ın direkt ve yalın anlatımı rock'n'roll'un zengin müzikalitesi.Swing,reggae ve '70lerin türkçe pop müziğinin kaynaşması gibi birşey...

100derece@indigo

100 Derece iyi bir çıkış yaptığı ilk albümü Kahpe Felek ve başarılı cover şarkılarıyla 11 Mart'ta Indigo'da sahne alıyor! ilgilenenlere duyurulur! :)

CAKE dün gece İstanbul'daydı ve çok güzel bir performans sergiledi. 100'C ön grup olarak gayet iyiydi ancak ses sistemi için aynı şeyi söylemek mümkün değil ne yazık ki...

slm

ben yaptıkları müziğe hiç bir isim veremiyorum isim veremediğim gibi direc_t ile satış rakamlarının aynı olmasınada çok şaşırıyorum ne özenti insanlar var şu türkiyede

Re: slm

him21 demiş ki:
ben yaptıkları müziğe hiç bir isim veremiyorum isim veremediğim gibi direc_t ile satış rakamlarının aynı olmasınada çok şaşırıyorum ne özenti insanlar var şu türkiyede

pöh!!ayıp bee.eleştrine bişey demem.ama özenti ne be abi?kimseye yakışmaz böylesi.zaten biz 100 derece dinleyenler dinleyici kaygısında degiliz.aynen grupta dinleyici kaygısında degil.onlar seslerini böyle duyuruyolar.ee özenti ne dmek hala?sen ne dinlersen dinle ama bende 100derece dinliyosam sana göre özentiysem iyi iş çıkar senle bea..git bi sokaga çık dijital rakçı..

isimlerini daha önce çok dumuştum ama pendor gibi uyuss olduum bi mekanın müdavimleri oldukları için uyuss olup albümlerini almıyodum. cake konserinde iyilerdi ama. bu arada büyük gruplara alt grup olarak çıkan grupların cesaretine hayranım. sandwich yiyip, kıçını karıştıran, hadi be sizi mi dinlicess cake geldik biz buraya der gibi davranan ibiş dinleyicilere rağmen gayet başarılılardı.

albümden favori parçam da kahpe felek.rüzgar hep aynı esmez de güzelmiş..sabahları işe gidene kadar yolda bunları dinleyince keyfim yerine geliyo en azından..

bir de 11 mart ta indigo da olucaklar. repertuar köpekleriyle birlikte. indigo da konsere gitmemiş olanlara gidin derim. ses sistemi görün, mekan görün..

Geri