100 Derece

arkadaşlar çok özür dilerim konser hakkında gruba da bilgi veremedik ancak bizimle alakasız bir aksilik çıktı.Sponsor görüşmesini bile tamaladığımız ve 9 nisan'da yapmayı kesin olarak düşündüğümüz bu etkinlikte mekanın sessiz sedasız kapanması bizi zora soktu.
Ay sonu ve mayıs başı gibi yapmayı düşündüğümüz etkinliklerde 100 Derece'ye de imkan yaratmaya çalışıyoruz.Umarım yine bir son dakika golü yemeyiz de hep beraber 100 Derece dinleme şansına erişiriz.

hocam kızmayında bu grup nedir pop mu yapıyo rap mi yapıyo anlayamadım kasetini aldım fkat sonrdan acıdım ya o kasete verdiğim paraya bu benim görüşüm

üstad bırakcaksın bir cover şarkıya bir izmir şarkısıla sonrada küfür etmek filan.... sen abi almora kurban filan dinle sonra onları dinle hocam sonra gel bana bunlar dinledinmi diye sor valla iyi değiller ya

ya şöyle düşünüyorum ben;hiçmi melodi olmaz bir şarkıda hep aynı giriş birden tüm ens. sonra aynı ritm kesmedi beni şu pop müziklerinde varya dıp tıs onun gibi olmuş

albumlarını almamama ramen şoyle bır dınledığımde şarkıların eylencelı ve hoş olduğunu dusunuyorum para bulunana en kısa zamandada albumu alıp dinlemek isterim ama paramın boşa gideceğini dusunmuyorum en azından eğlenırım :)

fakat aynı ritm benı sıkar o yüzden söledim ben

tabi benim dediğime bakark hareket etmeyin beni tanımıyorsunuz zevkimi bilemezsiniz yani önyargı yaratmak istemem

Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği anlaşılmayı güçleştirecek ölçüde yazım ve anlatım hatalarına sahip olduğundan yönetim tarafından silinmiştir. Kasıtlı olarak Türkçe'yi yanlış kullanmaya devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

Geri