Düz Mantık

wbyeniyil1da6.jpg

bn bi iki konserinize geldm valla bnce gayet eelenceliydi..kaçırmamaya çalşçm konserleri..güseldi güseldi:D

punta rock yarışmasında finale kalmış bu beyler.şöyle de bir bulletin yollamışlar:

'Düz Mantık punta rock yarışması finalinde 21 ocak tarihinde.desteğinizi bekliyoruz desek yeridir.yarışmada 1.ye bi milyar para.2.ye bi tane gitar veriyolar.3.ye demo yapıyolarmış.10 tane grubun içine falan girdik.ilk 3e de girersek dadından yinmez.ilk üçe kalmada jürilerin oyu 40% grupların izleyicilerinin varlığı %60 önem taşıyor.yani içeri girerken hangi grup için geldiğini falan söylüyosun.bu kısım biraz saçma.evet gelirseniz seviniriz.giriş 10 ytl bi bira beleş.punta bar izmir/alsancak/kıbrıs şehitlerinde.'

14.00'te imiş.Gider,desteklerseniz mutlu olurlar diye düşünüyorum.

Geçende 2 şarkı kaydettik. Cumayada 3 şarkı kaydedicez. çok yakında demo çıkıyor. gelişmeleri wwwçmyspace.com/duzmantik tan edinebilirsiniz. ayrıca bok mu vardı adlı şarkımı bu adresten dinleyebilirsiniz.

birşey sorcam

arkadaşlar şarkılarınızdan birazını dinledim sizin tüm şarkılarınızı nerede bulabilrim ama nette olsa iyi olu izmirde değilim bşr yardım etseniz

Geri