Özlem Tekin

bu renk oluyor yani ilginç ve enteresan yani özlem tekinle gayda nın sesinin arasında fark varsa bu ses renklerinin farklılığımı oluyor hayır bu terimi kral tv deki vjler kullanıyorda o açıdan

Bu foruma yazan her üye, forum kurallarını okumuş ve kabul etmiş sayılır. Bu kurallara uyulmadığı takdirde mesajlarınız silinebilir, taşınabilir ve siteden uzaklaştırılabilirsiniz

Madde 9 derki:

9) Saçma sapan, çocukça, hiçbir maksadı olmayan ve forumun kalitesini düşüren mesajlar silinecektir. Buna örnek olarak, "şu rokçı bu popçu", "kahrolsun hiphopçular yaşasın metal", "şu piyasa oldu, bu özünü korudu", "bu gerçek metal bu trişkadan metal", "Megadeth mi, Metallica mı?" gibisinden salakça, blue jean arka sayfasındaki gibi 13-15 yaş grubu tartışmaları anında uçurulur.

yani kötü birşey ama bende kalkıp bi laf sölesem tartışma olcak.. niye boşuboşuna kendimi yorayım ki... ben çünkü ikisinideee çok seviyorum.. laf söleyenlere sinir oluyorum evet ama aşırı da zoruma giderse ö.m diye bir olay var. burda insanları rencide falan etmem senin için söylemiyorum bunu. herkes için. kimsenin kimseyi karalama hakkı yok !... budur :)

işte ben de bunu diyorum zaten... ikisi de çok iyi ikisi de dinlenmeli benim düşüncem bu ama işte sorun iki sanatçı diil.. diğer insanlar maalesef... sana da aynen katılıyorum...

özlem tekin

ben özlem tekin nin ilk parçalarını ve teoman nın ilk kasetindeki vokalini çok seviyorum.ama şuanda müzik konusunda biraz gerilemeye başladı sesi çok güzel olmasına rağmen, şarkılarını dinliyorum ama bir yerden sonra sıkılıyorum.ama yinede sesi mükemmel olan bi rockçı tabiki..

teh bad yettim arkadaşım sen yanlız kalmıssın gördüğüm kadarıyla siz kimin forumunda kimi dövüyosunuz tama saygımız var ama bi yere kadar kardeşim gidin formumuzu işgal etmeyin bakın ayıp oluyor ama gidin kendi formumunuza nese..
the bad ALAYINA İSYAN,ÖLÜMÜNA TEKİNİZM!''''

bu başlık içinde gereksiz yere yapılan özlem tekin-şebnem ferah tartışmasına ait tüm mesajlar tarafımdan silinecektir.bu başlıkta özlem tekin'i başka kişilerle karşılaştırmadan sadece müziği ile ilgili olumlu veya olumsuz düşüncelerinizi diğer arkadaşlarla forum kuralları çerçevesinde paylaşın

helal yener sendemi yöneticiydin vala iyi oldu öğrendiğim nese bencede dostum öle msj ları sil biz bitiremedik bu kavgayı sen bitir ohhhhh be dünya varmış için rahatladı kendimi burda fenerbahça--galatasaray derbisinde hissediyorum sanki...

dinle the bad dinle herderde deva ozz şarkıları bulamassın bundan iyi bi terapi gerçi benim daha iyi terapicilerim var ama hadi ozz ya bi ozz ün ev adresini bilen varmı misafirliğe gidelim hep beraber ne dersiniz...

walla samimiyim bilsem de söölemem :)
paylaşmak istemem ÖZ'ü kimselerle...

ben bi giderim; sonra sözüm olsun sana wericem adresi black_moon kardeşim

Geri