Özlem Tekin

ya yinemi ya o seboisttuğçe yi bir yerden tanıyorum ama bilmiyorum omu diill mi nese ben artık diyecek bişey bulamıyorum onları site yöneticilerine havale ediyorum gereği yapılır die düşünüyorum...

nese papercut-f dediğn gibi bende seviyorum ikisinide ama ozz aşkı bir başka....

black_moon demiş ki:
ya yinemi ya o seboisttuğçe yi bir yerden tanıyorum ama bilmiyorum omu diill mi nese ben artık diyecek bişey bulamıyorum onları site yöneticilerine havale ediyorum gereği yapılır die düşünüyorum...

nese papercut-f dediğn gibi bende seviyorum ikisinide ama ozz aşkı bir başka....
nerden tanıyosun acep :?:

ehuehuehue :LOL: gülmekle yetiniyorum hiç değilse şebo popüler olabilmek için o diziden bu diziye savrulmuyo :LOL: ehuehue :LOL: zaten öyle biri nasıl bi şarkıcıysa o da tartışılır tabi :LOL: :LOL:

sheboistugce demiş ki:
ehuehuehue :LOL: gülmekle yetiniyorum hiç değilse şebo popüler olabilmek için o diziden bu diziye savrulmuyo :LOL: ehuehue :LOL: zaten öyle biri nasıl bi şarkıcıysa o da tartışılır tabi :LOL: :LOL:
bende şebnem ferahı çok çok seviyorum hatta özlemden de çok .. ama birgün iyi bir projede onu da görürsen bu söylediklerini yedirirler sana.. !...
oynayabilir ne var ?? ;) çokda güzel oynadı bence... firuzeninde sound trackında kara sevdayı süper yorumlamış..şebnem hakkında iyi dileklerimi buraya yazmıcam burası ona ait bi forum değil. forum başlıklarına dikkat edelim.. :roll:

sheboistugce... ya sen laftan anlamıyosun ya da başka bi art niyet war sende... yahu git ŞEBNEM FERAH'ın bölümüne yaz dilediğince ŞEBNEM FERAH'a DAİR NE VARSA İÇİNDE...

Bu şeboistler neden bu kadar meraklı ÖZLEM TEKİN'e? şebnem ferahın bölümünde bi tane TEKİNİST gidipte ÖZLEM TEKİN şööle; bööle die yazıyo mu? yeter artık ANLA!!!!!

rocker_girl tarz oturtmaktan kolay ne war? aynı format üzerinde bi sürü kaset de yapabilir birilerinin çook sewdiği watandaş gibi... O aklına eseni yapıyo; bana da uyuyo walla :)

coldblack.. gerçekten ÖZLEM TEKİN şebıyu katlar diosan; bence bunu bi de ÇEBNEM FERAH başlığında yaz; zirâ ben yazınca fenalaşıolar )

bak güzel kardeşim mademki böyle tartışmaları yersiz buluyosun o zaman bizi iğnelemekten vazgeç bi an önce :!: ...yada bu konuyu çok tartışmak istiyosan özelime msj at ve milleti bu saçmalıklarınla oyalama :!: saygılar :!: :!:

ozlem tekin hic rock yapmadı
sebnem ferah ise net olarak rock muzik yapıyor..neyi tartısıyorsunuz anlamıyorum.
ozlem tekin iyi bir muzisyen,iyi sesi olan,ureten biri, ama rock muzisyeni degil(bu ne kadar onemliyse artık).
rock,diyenin rock anlayısını sorgulaması gerekir.cunku ben ozlem tekin albumlerinde,1.si dısında gitar duyamıyorum..rockla ne armoni ,ne de tur olarak alakası oldugu soylenemez...sarkıları guzel o ayrı mesele...
zaten kisilik olarakta,kararlı degil,nereye esersem oraya giderim,herseyi dinlerim havasında olan biri.kendi kisiligi boyle,siz ise ona,olmadıgı bir seyi yukluyorsunuz.

CoolDoG demiş ki:
sebnem ferah ise net olarak rock muzik yapıyor..neyi tartısıyorsunuz anlamıyorum.
ozlem tekin iyi bir muzisyen,iyi sesi olan,ureten biri, ama rock muzisyeni degil(bu ne kadar onemliyse artık).
rock,diyenin rock anlayısını sorgulaması gerekir.cunku ben ozlem tekinin 1.albumu dısında gitar duyamıyorum..rockla ne armoni ,ne de tur olarak alakası var...
zaten kisilik olarakta,kararlı degil,nereye esersem oraya giderim,herseyi dinlerim havasında olan biri.kendi kisiligi boyle,siz ise ona,olmadıgı bir seyi yukluyorsunuz.
:alkıs

abi siz devam edin arkadaşalr the bad biz bi tane daha açalım bi ozz formu ne dersn abicim b u arada morhatun seni tebrik ediyorum birick arkadşım sana bi çikolata ısmarlıcam valla ilk gördüğüm bi anda...
nese konumuz biraz karışımış açıkçası hemen bi bnağlama yapalım bakın oızz rock çı değil yani her dalda oskar a aday yani o na yetmez sadece bir kutuba bağlı kalmak aşmış kendini anlamıyomusunuzz....

ŞEBNEM FERAH ne yapıyorsa YAPIYOR!

ŞEBNEM FERAH BÖMLÜMÜNDE YAZIN!!!!!

ha ÖZLEM TEKİN ile ilgili yazacaksanız buyrun yazın ama YETER!!!

Bi LAFI 1 KERE DE ANLAYIN YA (ki 50 oldu!)

cideen biz başka bi ÖZLEM TEKİN sayfası Daa açalım bari oraya BULAŞTIRMAYIN ŞEBNEM FERAH'ı... sanıyorum ona özel sayfa tyetmiyo sizlere...

Rock Punk Techno HipHop türkü... ÖZLEM TEKİN ne yapıyosa sewerim de dinlerim de...

KİMSEYLE KIYASLAMAM! siz de sewdiğinbiz ŞARKICIYI KIYASLAMAYINIZ şeboistler.. zira ŞEBNEM FERAH SADECE ROCK YAPABİLİYOR göründüğü kadarıyla; www.turkrock.com girin oradan turkrock forumuna girin; ŞEBNEM FERAH başlığını tıklayın we buyrun yazın...

hala da anlamayıp şebnem ferah şööle bööle yazarsanız PEAH!!!!

sheboistugce demiş ki:
şebnem ferah nasıl mesur oldu sanıyosun? akbankın reklam müziğini yaparak ve biraz da teOmaN'ın sayesinde.. ayrıca madem bu kadar çok seviyosun bu kadını git şebnem ferah başlıklı forumlara yaz ya da git wer..

CoolDoG demiş ki:
rock,diyenin rock anlayısını sorgulaması gerekir.cunku ben ozlem tekin albumlerinde,1.si dısında gitar duyamıyorum..rockla ne armoni ,ne de tur olarak alakası oldugu soylenemez...sarkıları guzel o ayrı mesele...
bence sen git biraz araştırma yap, müzik dinle falan..

bi insan oyunculuk yaptı diye bu şekilde konuşmak(-o diziden bu diziye savrulmak- şeklinde konuşmak) bence çok yanlış.bi insanın tek bi mesleği tek bi ilgi alanı tek bi yeteneği olabilir ama bunun ta terside olabilir?özlem tekin rock müzik yapmıyor? nasıl yani sizce pop mu yapıyor? farklı tarzı olduğu doğru -tıpkı pamela spence gibi-.herkes aynı şekilde yapsa 'taklitçilik' olur.müzikte en önemli şey özgünlüktür.özlem tekin kendi tarzını şarkılarına çok güzel bi şekilde yansıtmıştır bugüne kdr ve dewamıda gelicektir inşallah. şahsen sabırsızlıkla bekliyorum...
favori şarkım:hep yek;)

ya hakkaten sheboist tugce atladın ortaya intihar komandosu gibi:)

yani bi noktada the bad ve black moon katılmamak elde diil yani madem rahatsız oluyosun şebnem ferah hakkındaki konuşmalardan kapayalım kulaklarımızı gidelim forumuza diil mi yeni sen bu insanlala kavga edince bu insanlar şebnem feraha sempati falan kazanmıolar hatta daha da uzaklaşıyolar.. gerek yok yani herkes terbiye sınırları içinde yorumlarında özgürdür..

Geri