Özlem Tekin

öncelikle özlem konusunda yazdıgım düşüncelerimin hala ve sonuna dek arkasında olacagımı bildiriyorum.
serox, tamam işte sana da single bi albüm yapalım..ne güzel yazmışsın özlem gibi.yaw olmadı ben de bi serox a itafen:)) sarkı yazayım..hmmm..

anlıyorum sen de eski bensin
umarım degişmez fikrin
taşlardan atlayıp karsı kıyıya geçerken
kayanın birine çarpıp düşmezsin
umarım..
umarım beni yenersin
işini boşverme hayat gercek olan
baska işler edinme sensin eninde sonunda kaybolan.
askım diyorsan gercek benim
ben seni alnından öperim
umarım...
umarım beni yenersin..sevgiler serox.basarılar.

çok samimi bi sorum olucak, özlem bu forumu açıp okuyor mudur sizce? bence umrunda degil!

zapin demiş ki:
öncelikle özlem konusunda yazdıgım düşüncelerimin hala ve sonuna dek arkasında olacagımı bildiriyorum.
serox, tamam işte sana da single bi albüm yapalım..ne güzel yazmışsın özlem gibi.yaw olmadı ben de bi serox a itafen:)) sarkı yazayım..hmmm..

anlıyorum sen de eski bensin
umarım degişmez fikrin
taşlardan atlayıp karsı kıyıya geçerken
kayanın birine çarpıp düşmezsin
umarım..
umarım beni yenersin
işini boşverme hayat gercek olan
baska işler edinme sensin eninde sonunda kaybolan.
askım diyorsan gercek benim
ben seni alnından öperim
umarım...
umarım beni yenersin..sevgiler serox.basarılar.

çok samimi bi sorum olucak, özlem bu forumu açıp okuyor mudur sizce? bence umrunda degil!

güzel söz :D ama lütfen bu foruma kişisel bişi yazmayalım artık. Sıkıcı olmaya başladı kendi açımdan da tabi. pm kullanırız olmazsa :D ve mümkün olduğunca özlem başlığına yazma çünkü ben sevmediğim bir insanın forumuna aşağılayıcı şeyler yazarak sevenlerine saygısızlık etmek istemem.

bu arada sana samimi bir cvp. Özlem bu forumu okuyor. Ve bu forumlarda OZZ'un grup üyelerinden biri üye. En azından okumasa bile kesin iletildiğini bil.

bu arada özlem aman rock olsun aman elektronik olsun diye kasmıyo
ve bu benim çok hoşuma gidiyor...
mesala ilk albüm elektronik ağırlıklıydı ikinci albüm komple elektronikti ....ve o zaman için iyi bir cesaretti..... yani bu kızda cesaret var piyasaya uyayım formülden gideyim yoktur taktire değer ...
yada illa rock olsun diye konserlerde de elektronikle rock u çok güzel karıştırıyolar yani harmanlanınca çok güzel oluyor bence
böyle devam

ha birde espirileri çok komik oluyo bunun bi kere ışın karacanın şovunda gördüm beraber rakkası söylüyolardı falan ....
eğlenceli bi tip öyle kasmak yok yani
kuul olcam bilmem ne olcam diye
ama ASİ diyolar

enable demiş ki:
bu arada özlem aman rock olsun aman elektronik olsun diye kasmıyo
ve bu benim çok hoşuma gidiyor...
mesala ilk albüm elektronik ağırlıklıydı ikinci albüm komple elektronikti ....ve o zaman için iyi bir cesaretti..... yani bu kızda cesaret var piyasaya uyayım formülden gideyim yoktur taktire değer ...
yada illa rock olsun diye konserlerde de elektronikle rock u çok güzel karıştırıyolar yani harmanlanınca çok güzel oluyor bence
böyle devam

Benim de en çok sinirlendiğim fakat artık aldırış etmediğim tek konu Özlem'in piyasa sanatçısı olduğunu söyleyenler. Çok saçma ve yanlı bir durum.

Yok bea ne kızması dostum sana ithaf etmedim. Yani sana katılıyorum demek istedim. Özlem piyasa falan değildir die.
Yani sen konuyu açtın ben de devam ettim. :D
Dostumsun yani :D

dur ben sana ve tabi diğer dostlar bi şey daha anlatayım belkim hatırlarsınız ama sanmam çok oldu...
şimdi özlem bikeresinde daha yeni ilk albümü çıkmışken hülya avşar şova çıkmıştı hemde yanında tarkan vardı konuk olarak...
neyse muhabbet güzeldi falan sonra programın sonunda
hülya avşar hadi beraber bi şarkı söyleyin dediydi
o e tabi tarkan la bunun tarzlar pek uyuşmuyo
tarkanında o zamanki albümünde biz nereye diye rock bi barça vardı bilirsiniz belki....
e bari dediler onu beraber söyliyeim en yakın şarkı olarak ortak tarzda bayya bi gülmüştüm ...
ama
sonra söylediler valla çok güzel bi düetti helal olsun dedim ...zaen o şarkıyıda severim ....
aklıma geldi yazayım dedim hehe:::
yani tarkanın da özlem le düet yapmışlığı vardır hemde hülya avşar şovda...

enable demiş ki:
dur ben sana ve tabi diğer dostlar bi şey daha anlatayım belkim hatırlarsınız ama sanmam çok oldu...
şimdi özlem bikeresinde daha yeni ilk albümü çıkmışken hülya avşar şova çıkmıştı hemde yanında tarkan vardı konuk olarak...
tarkanında o zamanki albümünde biz nereye diye rock bi barça vardı bilirsiniz belki....
e bari dediler onu beraber söyliyeim en yakın şarkı olarak ortak tarzda bayya bi gülmüştüm ...
ama
sonra söylediler valla çok güzel bi düetti helal olsun dedim ...zaen o şarkıyıda severim ....

anılarımızı tazelediğin için tşkler. ;)

Ayrıca Özün zaten Tarkan'la birçok çalışması olmuştur. Özlem birçok şarkıda Tarkan back vokalistlik yapmış, şarkı düzenlemelerinde yardım etmiş ve konserlerinde düet yapmıştır. (Bu arada çok sıkı dostlardır)
Bknz::Tarkan'ın Kuzu Kuzu albümü. (adı tam bu muydu bilmiyorum) bu albümde çok katkısı var.

serox demiş ki:
enable demiş ki:
ama

anılarımızı tazelediğin için tşkler. ;)

Ayrıca Özün zaten Tarkan'la birçok çalışması olmuştur. Özlem birçok şarkıda Tarkan back vokalistlik yapmış, şarkı düzenlemelerinde yardım etmiş ve konserlerinde düet yapmıştır. (Bu arada çok sıkı dostlardır)
Bknz::Tarkan'ın Kuzu Kuzu albümü. (adı tam bu muydu bilmiyorum) bu albümde çok katkısı var.

hatırladın mı abi sende ne günlerdi be ne albümler çıkardı para verip alır dinlerdik kartonetleri incelerdik
tarkanla bu kadar şey yaptığını bilmiyodum albümlerde sen de sağol bu bilgiler için... ;)

a_1296.jpg

a_1212.jpg

a_1203.jpg

a_1201.jpg

a_1189.jpg

a_1178.jpg

a_1108.jpg

a_1026.jpg

a_1018.jpg

[/img]

bugün yine gittim hokabaza..dün de gitmiştim..doyamadım hala..ben bunu üçlerim gibi geliyo..filmde özz ün her hali vardı aslında..masum,çılgın,öfkeli...hepsi de birbirinden güzeldi....

bundan sonra, özlemin albümleri değil filmleri hakkında ağırlıkta konuşmak doğru olur bence.ee yeni film nasıl olcak,duygusal bir karakter mi yoksa dünyayı sallamaz bir tip mi olacak?

serox kardeşim OZZ grubunun bir üyesinin bu forum da üye olduunu yazmışın bu çok hoşuma gitti çünkü ben dawul çalıyorum bunda da iyiyim baya ilerde en çok istediim şeylerden biri de OZZ gubunun bir üyesi olmak bunun için elimden gelen herşeyi yapacam bu belki çok çocukça gelebilir ama bunu gerçekten istiyorum
ilerde dawul la ilgili bişiler yapcağım mkesin ve bunu eğer OZZ grubunda sürdürürsem bu benim için paylaşılmaz bir gelecek olur
genede yorumlarınızı bekliyorum
nöle bi şansım olabilirmi bunu bilmek istiyorum
özellikle serox sence olabilcek bişi mi ümit ediyorum :(

Geri