MFÖ

Biri bana Özkan Uğur'u bulabilir mi lütfen? Çok seviorum ben onu tanışmam konuşmam lazım =o)
bu arada AGU güzel ama biraz eskilere göre değişik olmuş ondan ilk dinlerken yadırgıyo insan.. ayrıca ne bileyim ben'in yeni versiyonunu beğenmedim.

Albümü dinledim ama şu Sarı Laleler parçası çok abartıldı normal sıradan bir parça insanlar MFÖ isminden dolayı beğenmeseler bile dile getirmiyorlar o da ayrı. Severim MFÖ yü sanırım bu son albümleri olur bir 10 sene sonra ne olur bilinmez.. Sonuç olarak albüm güzel ama super değil yada şöyle; bana pek uymadı...

Türkiye'nin en eski ve köklü grubu, Turk rockının temel taşlarından 38 yıllık bir maceranın hayranları olarak yeni bir fanclub oluşturduk. Sitemiz yeni olmasına rağmen, içerik bakımında oldukça zengin oldugunu söyleyebiliriz. Forum, şarkı sözleri, müzik kutusu, galerinin yanı sıra MFÖ diskografileri,biyografi, haber ver turneler hakkında bilgiler bulunmakta.

Bunubir reklam olarak değerlendirir misiniz bilmiyorum, ama açık yüreklilikle sitemizin amacnın sadece MFÖ'yü şimdiki nesile tanıtmak ve bunu yanı sıra eski nesili de bir araya getirip karmaşık bir kitle oluşturmak oldugunu söylebiliriz.

Sizi de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

http://www.Mfo-Fan.Com

mfö ....
rock olmayıpta rock ı ve rockseverleri bu kadar etkileyen başka bir grup var mı türkiyede?
no problem den tut rüşvet e kadar
yalnız özkan ın çok fazla ego tatminine yöneldiğini ve mazhar ın da biraz fazla magazinde yer aldığını düşünüyorum
fuat sa gölgedeki liderlerden -adamaım :)-

pardon ama rock müzik yapmadıklarını nerden uydurdun.
Hayatında newwave diye bir tarz duydunmu hiç???
Piyasada rock yapıyorum diye geçinen Manga,Seksendört,Badem cart curt bir sürü gruptan çok daha rock müzik yaptıkları kesin.

M.F.Ö. Benim gibi birçok genç müzisyene (benim gençliğim kalmadı artık ama :roll: ) yön veren bir gruptur. Kendilerini çok severim. İnşallah gün gelir tanışırım kendileriyle...

electricrock senin newwave i nereden çıkardığını merak ettim bende! ben öyle birşey dememiştim zaten
neyse
o saydığın çocuk gruplarının yanında rock olduğu kesin
zaten olmasa bu kadar sevip şarkılarını dinlemezd
im heralde...

sizinle tartışmak da pek eğlenceliymiş sayın elecrtic çi ..
bu hassasiyetinizin!! gruba olan aşırı sevgiden kaynaklandığını düşünüyorum
bende çocukluğumda böyleydim sen şimdi hala çocuksun dersin gerçi :))))
neyse sizi saygıyla selamlıyorum elektrikçi bey
iyi günler
:arrow:

geçen akşamki MFÖ konserinde Mazhar kafasına metalden punk saçı takmış :) şık görünüyordu ama çok güldüm :) artık teoman'dan sonra mazhar'ın da rashit'le ortak birşeyler yapma vakti gelmiş galiba...
zaten şarkı sözü açısından mfö ve rashit, ikisi de üstün iki grup...

MFÖ Efes Yaz Turnesi

5 Eylül Salı 21:00
İzmir Açıkhava Tiyatrosu

7 Eylül Perşembe 21:00
Bursa Açıkhava Tiyatrosu

9 Eylül Cumartesi 21:00
Anatolia Gösteri Merkezi

Geri