Deep Inside (Doom Death) - Ankara

Hani bana teşekkür :twisted:

Güzel bir konser daha bizleri bekliyor arkadaşlar...

Perşembe günü görüşürüz artık....

Hatırlatırım...Perşembe günü benim tiyatro günüm...
Yani Neyaz Gömlek -Yani Gazi de :twisted:

mat demiş ki:
Hani bana teşekkür :twisted:

Güzel bir konser daha bizleri bekliyor arkadaşlar...

Perşembe günü görüşürüz artık....

Hatırlatırım...Perşembe günü benim tiyatro günüm...
Yani Neyaz Gömlek -Yani Gazi de :twisted:

Ayıpsın anılım sanada video için teşekkür ederiz.. Kendini aştın olm :metal

Ooo tiyatron gazi demi izleriz ayıpsın :metal

Darklethecim işte budur diyeceğin fotolar yakında gelicek .. :metal

anılcım sağolasın bütün konser boyunca kameraya çektiğin için bizi :metalhead kendini zor tutup kafa sallamadan kameraya çekmen bizi çok duygulandırdı :D :D :eek: :x :twisted:

Fılaş fılaş fılaş!!! Deep Inside yarın çıkıyormuş zaten Gazi'de. Alenen rezil olmakla beraber mesaj düzeltme gibi şerefsizce bir işe girişmedim. Bu sebepten ötürü kendimi tebrik ediyorum.

Hatamı düzelten Gökhancım, eyvallah...

ben gelemicem iş nedeniyle ama ruhum sizinle.başarılar demiyorum çünkü zaten başarılı olacaksınız biliyorum.
hail and kill çalınırken benide headbang yapıyprmuş sayın. :)

gazikonseri113.jpg

gazikonseri112.jpg

gazikonseri111.jpg

[/img]

Teşekkür ederim Gökhan gerçekten ''anlamlı'' fotoğraftı bunlar , herşey için çok sağolun.Bir de makinenizin karizma ayarını yapın abi çıkmamışım yine :D :D

:metalheadevet bugündü belitmiştim birçok kez ama okumadın sanırsam.Fotalar için sağol gökhan...

Konsere kimse gelmemiş turkrock tayfasından anlaşılan :roll: Neyse ;) biz eğlendik herşey güzeldi özellikle ses sistemi kusursuzdu :metalhead keşke hep bu sistemlerde çalabilsek :? :(

Gelen alkışlayan bizi dinleyen herkeslere teşekkürler :metalhead

Cin seddine özellikle teşekkürü bir borç biliriz :metalhead

amfilerini bizimle paylaştılar ve ve veeee konserin içinde bile olsa bize twin pedal bulmaları ne diyim abi süper insanlarsınız :taptim

:metalhead HEAVY METAL :metalhead

Arkadaşlar konser aslında sizin açınızdan gayet güzel geçmesine rağmen...Seyirci olarak sıkıntıdaydınız...Çok belli oluyordu...Metal Bless You :metal

Daha iyileri de olacak...

Geri