Deep Inside (Doom Death) - Ankara

Canım Deep Inside'ım... (mektup gibi oldu amk. :) )

İlk önce bayağıdır bir şeyler yazamadığım için özür dilerim.

Konserlerin iyi geçmesine çok sevindim. Özellikle Adana konseri için açıkçası seyirci kaygım vardı ama yüzümü kara çıkardılar sağolsun Adana kitlesi. İlk defa haksız çıkmak hoşuma gitti. :)

Ayrıca konserlere dair nevale sözünü tutamayan koskoca Deep Inside'ı buradan kınım kınım kınıyorum! :x Artık umudu Dorock konserine bağladım bakalım... :?

Allah bu yoğun temponuzu bozmasın canlarım. :metalhead

Umarım bir gün ben de konsere gelip Alpay'ın mikrofununu dik tutmaya çalışırım... :)

Not : Çaput nerdeydi amk.? Chaos Magazin almazsam çarpılırım. Yerini bilen İzmir'li dostlar bi tarif ediversin nerden girip nereye dönünce neyin hemen yanında... :)

:metalhead DEEP INSIDE !!! :metalhead

:evil: Fan Yengeniz !!! :evil:

..

Adana konseri çok güzeldi.

Müzik muhabbet bira oh ne ala mualla.

"İşte sağlam grup oh be"
cümlelerini çok duyduk etrafımızda.

Dorock konserinde başarılar arkadaşlar.

P.O.R. Ekibi

Pirensesimize ve P.O.R ekibine teşekkürler yorumlarınız için ..

Dorock a bekliyoruz konştuğumuz gibi ;) Bira ya muhabbete devam ;)

Bu arada Adana konserinden flu da olsa resimler geliyor yakında inş şu usb yi bulabilirsem .. :)

Adana Power Of Rock And Deep Inside ...

100_3939.jpg

100_3942.jpg

100_3946.jpg

100_3948.jpg

100_3971.jpg

100_3964.jpg

100_3968.jpg

100_3967.jpg

100_3970.jpg

100_3971-1.jpg

100_39100.jpg

yener1.jpg

kerim1.jpg

Fotoğraflar için P.O.R Ekibine teşekkürler ..
Tekrar görüşmek üzere Adana ..

Saygılar ..

kardeşim pek şekil çıkmış 8) ee uzadı ne de olsa saçlar :D ama en şekilli çıkan yener valla :LOL: kerime laf yok o zaten gönüllerin sultanı :twisted:

Arkadaşlar başarılar tam yol devam ;)

Yener özlemişim oğlum sahnede fotoğraflarını görmeyi :twisted:

Kadircan'a bir kıyak geçmiş fotoğrafları kim çektiyse :) öyle olacak tabee :twisted:

Yolunuz açık olsun Deep Inside :metal

kendilerini ankarada 11 mart günü(istanbula geleceğim gün)izlemiştim ve şahsen çok beğenmiştim....gerçi doom-death diye geçiyo ama ben pek doomm havası sezmedim gruptaa(zaten doomistik öğeleri sevmem!!) ama son derece ritmik güzel bi soundları var.....başarılar...

Bakalım Eskişehir gözüküyor gelicez aykarım ;)

Anılım saolasın yorumlar için walla fotolarda bnm bi payım yok :D

Tüm Konyalı dostları bekliyoruz .. :twisted :metal

Saygılar ...

bunu bekliyordum işte, hücum kayıt olmasına rağmen çok çok iyi. bu parçayı canlı çalmak g.t ister azcık hem de vokal aynı anda gitar çalıyorsa :D tebrikler valla.punish my heaven'dan bahsediyorum.

Biraz gec oldu ama ilk bestenize bende bir yorum yapayım , parcaya güzel bir akustik tonu ile giriyoruz tabi biraz fazla bunalım ( bu arada belirteyim doom sevmem ) akustik ile olan giriş bana anathemayı andırdı , sonrasında giren gitar tonunu pek begenmedim tabi o kişisel birşey , scream'e yakın vokaller kulaga hoş geliyor , riffler de alıskın oldugumuz tarzdan kulaga hoş gelen melodiler var , davulları self torturedan ve rujdan tanıdıgım oktay calmış o yüzden davullara laf etmek bana düşmez gerekeni yapmıştır :) Parcada biraz fazla riff var gibime geldi ve birbirlerine benzedikleri için gereksiz buldum ozellikle sonunda ki dogu ezgisi içeren riff bana gereksiz geldi son olarak tekrar belirteyim doom metal sevmem ama sevenler için hoş bir parça oldugunu dusunuyorum + kayıt da gayet iyi doom havasını yansıtıyor , diger besteler ve konserler için de başarılar ....

Geri