Deep Inside (Doom Death) - Ankara

SMITD demiş ki:
alpago demişki
eyvallah sağolasın Konserler organizatörler bağlı bizim işimiz sadece çıkıp çalmak organizasyonla uğraşmıyoruz Çağıran olursa çıkarız ama istersen boluya gelebilirsin
abi oaraya gelmem zor organizatörler uyumayın bu grubun
konserleri izlemek istiyorum
alpaya gelcem gelcem diyorum ama gelemiyorum
bi konser haayarlayında gidip izleyim..

sana ozel bi konser ayarlarız :D :) ama nede olsa gelmiyceksin ;) :roll:

abi çok istedim olmadı biliyorsun abi
ayrıntıları
yani elimden olmaya sebepelerden gelemedim

biliyorsun işte burda konuşmak olmaz
sevgiler saygılar başarılar
alpay öpüyorum seni ehuhehhe

abi kafam güzel olduğu için yazmıyorum...ben bu grubu sewiyorum adamlar hissedio... alpayın kan kardeşim olduğu için yazmıorum adam azimli istekli daha ne olsunki mesela şu an dying wish i anathemadan dinlemek yerine deep inside dan dinliyyorum..fahriyi, kadir tanıorum ii cocuklar daha ne olsun..mert kusura bakma daha senle tanışamadık sor alpaya anlatır beni...olm iisin bea devam ..hadi başarılar size....

SinceYourDeath demiş ki:
abi kafam güzel olduğu için yazmıyorum...ben bu grubu sewiyorum adamlar hissedio... alpayın kan kardeşim olduğu için yazmıorum adam azimli istekli daha ne olsunki mesela şu an dying wish i anathemadan dinlemek yerine deep inside dan dinliyyorum..fahriyi, kadir tanıorum ii cocuklar daha ne olsun..mert kusura bakma daha senle tanışamadık sor alpaya anlatır beni...olm iisin bea devam ..hadi başarılar size....

eyvallah kardeşim sağolasın yorumların için...

La aykar senin kafan kopmamışmydı la konserde :LOL: Eywallah yorumların için kardeşim .. Bu arada artık sana bekleyin aykar diyecez :LOL: OLm dying wish kayıtlarında full senin sesin var la süper bi ambiyans yaratmısh :LOL:

Tüm herkeze yorumları için , mert ve fahri ye de irenç stdyo hallerini ortaya döktkleri için teşekkür ederiz :LOL:

Stay Heavy :twisted:

Burayı böyle geyikelre meze yapmayalım arkadaşlar di mi ama ;) yeterince bu tarz geyik döndürebileceğiniz başlıklar mevcut çünkü :?

konser ne zaman
konser
sen bana onu söyle alpay
seviyorum yaw bu grubu
inanılmaz bi çekim güçleri var
başarılar sevgiler saygılar

Geri