Deep Inside (Doom Death) - Ankara

Selamlar

Kayıtlarınızdan Trooper'ı dinledim.
Oldukça başarılı bence kayıt ve performans.
Gitarlarda çift sesler ve diğer detaylar gayet iyi olmuş.

Beni tek rahatsız eden Bruce Dickinson'dan alıştığımız vokal tarzına uzak vokaller oldu.

Yine de elinize sağlık.
Konserde başarılar :)

MG

Gelmeye çalışacağım :)

Az önce de Hail and Kill'i dinledim.
Zaman zaman vokal çok geride kalmış gibi ama hücum kayıt ise normaldir diyorum.
Şu anda da hissedilen sesteki yorgunluk ve hasarlılık durumu ileride sorun yaratabilir. Bence biraz dikkat ;)

Bass oldukça baskın duyulduğu için dikkatle dinledim ister istemez :)
Sanırım biraz daha kroslara dikkat ederek çalarsa alt yapı daha oturaklı gelebilir kulağa.

Tekrar başarılar
MG

jokermg demiş ki:

Şu anda da hissedilen sesteki yorgunluk ve hasarlılık durumu ileride sorun yaratabilir. Bence biraz dikkat ;)

tam anlıyamadım hastalık durumu ve yorgunluk olayını :roll: Ben de zaman zaman düşünüyorum bir problem olurmu diye ama fazla zorlamadığımı düşünüyorum.Önerin için sağol.Ayrıca bildiğin bi hastalık türü veya gelişimi sözkonusuysa msnden konuşabiliriz.Tırstım biraz şimdi :)

selam ufak birşeyler yazmak istedim,
konserlerde giriş ücretsiz, bilet vs.. yok o sadece manga ve gece yolcuları için geçerli (10 ytl)
okulda hiç böyle bir giriş ücretinden bahsedilmiyor...
böyle birşey duymadım....ama evet yine de arkadaşımız bir sorsun...

ikincisi bence alpay korkulacak bir durum yok, yaptığın vokal tarzının zaten kulaklarda bırakması gereken izlenim o, mesela manowar coverını dinlediğimizde orada sesinin bir kısmını çok net duyuyoruz ki bunu seninle zaten konuştuk sesini kirletmediğinde bile bence vokalinin ve sesinin tınısının ne kadar iyi olduğunu hissediyoruz, hücum kayıt bu hem çalıyorsun hem söylüyorsun ,bu yorum sadece bir önlem içindir eminim...bilinçli olmak içindir... moral bozacak bir durum değil, hepimiz gibi...bildiklerimi değil hissettiklerimi yazıyorum...

daha çok konser vermeniz dileğimle, şu sentenced coverını da bence yapınız, güzel olacağından eminim...
sevgiler...

alpago demiş ki:
jokermg demiş ki:

tam anlıyamadım hastalık durumu ve yorgunluk olayını :roll: Ben de zaman zaman düşünüyorum bir problem olurmu diye ama fazla zorlamadığımı düşünüyorum.Önerin için sağol.Ayrıca bildiğin bi hastalık türü veya gelişimi sözkonusuysa msnden konuşabiliriz.Tırstım biraz şimdi :)

Özlem'in dediği gibi, benimkisi ileriye yönelik önlem anlamındaydı.

Aslında "hastalık" değil de "hasarlılık" demiştim.
Yani kısılma ve nasırlaşma (nodül) olasıığı sözünü ettiğim.

Hail and Kill'de bir ara gerçekten parlak ve hoş bir ses yakalıyorsun. Hansi Kirsch'e benzer bir ton :)
Bence orada sesini oldukça iyi kullanmışsın.

Bu konularda uzman değilim ama uzun yıllar söyleyebilmek istiyorsan bazı noktalara dikkat etmelisin. Bunu da en iyi şancılara danışarak öğrenebilirsin.

Kolay gelsin
MG

Çok teşekkür ederim yorumlarınız için :metalhead Dikkatle okudum ve gerekli mesajları aldım :) Güzel yorumlarınız için ayrıca sağolun.

Özlemin belirttiği gibi benim vokal tarzım o havayı vermeli zaten :) bunu veriyor demek ki :) bu hoşuma gitti ama rahatsız edici şekilde zorlamıyorum sesimi yani hiç boğazımın ağrıdığı olmadı ama genede önerilerde haklısın jokermg.Nodul konusunda bu tarz vokal yapanlar genellikle endişeli oluyor çoğunlukla.

Özlemciim zaten sentenced cover ımız mevcut :)Hiç belli olmaz çalabiliriz bile :)

metalhead heavy metal :metalhead

SMITD demiş ki:
Ramon_ demiş ki:
7 ve 11 mayısta görüşmek üzere şimdiden başarılar bu sefer başımı biyerlere vurmamaya çalışacağım :D :D :metalhead
demek sende gelyorsun...:D:D:D:D:D iyiyi saçma birşey yazmışım...:D
yok kardeşim biz biraz içince sapıtıyoz eğer bidaha kafamı vurursam bu 4 olcak heeeeee :D :beer :metalhead
ogünlerde beni bulmaya çalış volkan de gösterirler ama beklediğin gibi bi adam çıkmıcak karşına şimdiden bil o eski volkan yok artık ama eskiye dönmeyede çalışıyorum.Alpay tekrar başarılar

Sevgili özlem ve joker yorumlarınız için teşekkür ederiz.. Volkancım sanda tabiki :metal

Bu arada dün yüxexes de sevgili Güven abimiz konseri anons etti yanlız konser stüdyo baget de dedi :LOL: :LOL:

fahriye bikaç sorum olucak !!!yok hatta tüm deep inside elemanlarına!!!
bizim üniversitenin şenlikleri 12 -13 ü!!!ve çıkıcak gruplar arasında neden siz yoksunuz :? müzik grubundan arkadaşlarla konuştum fahrinin pekte geçerli bi mazereti yokmuş çıkmamak için !!!!
çıkan gruplar karmaymış arkadaşlar bitek metal eksiik :dan
sorarım size neden naçizhane şenliğimizi renklendirmiyosunuz!!!!!??
(fahri,'' ya ben st 1de anca uyanırım abi '' dışında bi bahane öne sür bu sefer :cry: )

:kicsalla :kicsalla :|

Ramon_ demiş ki:
SMITD demiş ki:
Ramon_ demiş ki:
7 ve 11 mayısta görüşmek üzere şimdiden başarılar bu sefer başımı biyerlere vurmamaya çalışacağım :D :D :metalhead
demek sende gelyorsun...:D:D:D:D:D iyiyi saçma birşey yazmışım...:D
yok kardeşim biz biraz içince sapıtıyoz eğer bidaha kafamı vurursam bu 4 olcak heeeeee :D :beer :metalhead
ogünlerde beni bulmaya çalış volkan de gösterirler ama beklediğin gibi bi adam çıkmıcak karşına şimdiden bil o eski volkan yok artık ama eskiye dönmeyede çalışıyorum.Alpay tekrar başarılar
uamrım görüşürüz..konserde ...zaten en önde oluruz...büyük bir ihtimal...

Merhabalar ;

Sevgili Murat Abi Ve Özlem...Yorumlarınız için çok teşekkür ederim biraz geç oldu yine çeşitli nedenlerden dolayı..

İnanın iyi veya kötü yorum yapmanız beni çok sevindirdi.Teşekkür ederim ayrı ayrı..

Sizlere de kendi gruplarınızda başarılar diliyorum [Tabii ihtiyacınız varsa ;)]

Saygılar...

alpago demiş ki:
yamukcuum sağolasın ilgin için amma kıskandırmışsın çoluk çocuğu :) :LOL: eğlensin garipler yav biz de işimize bakalım :twisted:

stay heavy heavy metal bi de deep inside a.q. :LOL:

bu arada arkadaşlar gazi şenlikleri ücretsiz demiştim ama sanırsam bilet almak gerekiyormuş :roll:

Desibeline,wokaline gurban! :oops: :LOL: { zıpa's } :LOL:

:metalhead :twisted: DEEP INSIDE :twisted: :metalhead
:evil: Fan Yengeniz!!! :evil:

http://rapidshare.de/files/19270585/02_Deep_Inside.wma.html --- HAIL AND KILL(manowar cover)
http://rapidshare.de/files/19272925/04_Deep_Inside.wma.html -LETHE(dark tranquillity cover)
http://rapidshare.de/files/19053518/01_Deep_Inside.wma.html tooper

darklethe demiş ki:
fahriye bikaç sorum olucak !!!yok hatta tüm deep inside elemanlarına!!!
bizim üniversitenin şenlikleri 12 -13 ü!!!ve çıkıcak gruplar arasında neden siz yoksunuz :? müzik grubundan arkadaşlarla konuştum fahrinin pekte geçerli bi mazereti yokmuş çıkmamak için !!!!
çıkan gruplar karmaymış arkadaşlar bitek metal eksiik :dan
sorarım size neden naçizhane şenliğimizi renklendirmiyosunuz!!!!!??
(fahri,'' ya ben st 1de anca uyanırım abi '' dışında bi bahane öne sür bu sefer :cry: )

:kicsalla :kicsalla :|

yav biz de istiyorduk senemciim ama belirttiğin gibi fahrinin uyku düzeninin bozulmaması lazım :eek: :LOL: O nedenle çıkamıyoruz :LOL: Şaka bir kenara başvurmayı unutmuşuz :oops: Neyse önümüzdeki sezon çıkarız artık ;)

:metalhead HEAVY METAL :metalhead

Geri