Charvel / Jackson Başlığı

anti-social demiş ki:
ya ben bişey sormuştum ama bu cort meselesinden kaynadı tekrar açayım konuyu,

umuttan(celephais) öğrendiğim kadarıyla jackson usa serilerinin üretimini artık 'seri' yapmayacakmış,zaten custom olan bu gitarlar custom-shop mantığıyla sipariş usulü üretilecekmiş.Ama yine konfigürasyonu finishi sabit bir gitarı siparişle alacaksınız herhangi bir ekstra istek yapamayacaksınız gerçek custom-shop gibi.

Ben bunu uzun uğraşlar sonucu beyaz kv2 almaya çalışırken öğrendim,şubata gün almam nedeniyle de sl1 aldım bir adet,şimdi kargosunu bekliyorum,umut yolladı saolsun

arkadaşlar böyle birşey önceden varmıydı benmi bilmeden hareket ettim ben mi bekleyemedim :) yeni bir uygulamaysa bilgisi olan varsa tartışalım değişik bi yöntem çünkü

ahdım var bi tane de kv2 alcam :D

Zaten usa jackson lar tam bir seri üretim mantığı ile üretilmiyor aletlerin %80-90 a el işçiliği oldugu için bir nevi custom shop sayılırlar zaten :) özellikle E series grafikleri olanlar tam bir sanat eseri :) kv2 cok üretilen bir modeli değil sanırım o yüzden zor bulunan bi gitar müzik aleti satan sitelerde bile pek göremezsin musicianfriend de filan oluyor genelde ama onlarda dediğin gibi subata yada martta gün atiyor ama sanmiyorum usa ların sipariş üzerine üretileceğini yinede seri bir üretim olur ama bunu talebi karşılamak için artırmazlar kotaları bellidir sıranı beklersin sadece

kolay gelsin...

graffit demiş ki:
bence x2n hoş bi manyetik değil abartı biraz :)

anti-social artık sl1 gelince koyarsın bi resim heryerde okuyoz senın sl1 i merak ettim valla :)
koyarım işalla ama bildiğin siyah sl1 işte :) nea alacam dememeli ne aldım demeli bu dünyada(öyle bişey ya da) kv2 diye çıktık yola sl1 aldık

olsun oda guzel kaç kişide varki sl1 kendini şanslı hissetmelisin bide sole pile o skull filan alsaymışsın tam metalci işi alet :) umarım gitarın kazasız belasız gelir!

Geri