Charvel / Jackson Başlığı

o zaman çal:p gitar almadan önce de mutlaka çalarak dene. çalamıyosan çalabilen birine çaldır. ama satıcıya mümkünse çaldırma:D kaşla göz arasında araya proccesor falan sokabilir:D

Öyle bir şansım yok malesef. Dışardan getirticem sanırım. Firmanın genel kalitesine ve Jackson kullanmış arkadaşların tecrübelerine güvenmekten başka şansım yok.

900avro civarında satıolar ya laylaylomda gerçi onLarin ki accaip fazla da ben de bi ara gitarımı satmayı planlıyorum gerçi çok seviyorum ama tarzıma uymuo şu sıralar..

arkadaşlar bir sorunum var:
bugün sabah kalğmda gitarı şöyle bir elime alayım dedim. ama ne göreyim sap vıcık vıcık nem. cam açıktı ve gitar cama yakın bir yerde gitar sehpasının üzerinde duruyodu.aslında iki aydır bende bu gitar(dk2) son 1 aydır da bu şekilde tutuyodum ama ilk defa bugünkü gibiydi. son zamanlarda ısınan hava ile birlikte gitara bişey olcak diye çok korktum. hardcase almam gerekir mi? fiyatları çok pahalı... 50-60 milyonluk bi ritter gig-bag ile kurtarabilir miyim durumu? veya bu şekilde beklemeye devam ederse gitar kullanılmaz hale gelir mi? azcık nemden bozulacak bi alet değildir heralde?!?!?

baran132 demiş ki:
KabaK demiş ki:
dxmg yi hiç çalmadım ki...
http://www.sahibinden.com/pls/sahibinden/AdDetail.DoIt?AdId=2670715
DXMG 2. el temiz ve 650 ytl ii bir fiyat.Kaçırmayabilirsin.

Linkteki gitar dxmg değil, js serisi bir gitar ama gövde jackson olmayabilir...

midnite demiş ki:
arkadaşlar bir sorunum var:
bugün sabah kalğmda gitarı şöyle bir elime alayım dedim. ama ne göreyim sap vıcık vıcık nem. cam açıktı ve gitar cama yakın bir yerde gitar sehpasının üzerinde duruyodu.aslında iki aydır bende bu gitar(dk2) son 1 aydır da bu şekilde tutuyodum ama ilk defa bugünkü gibiydi. son zamanlarda ısınan hava ile birlikte gitara bişey olcak diye çok korktum. hardcase almam gerekir mi? fiyatları çok pahalı... 50-60 milyonluk bi ritter gig-bag ile kurtarabilir miyim durumu? veya bu şekilde beklemeye devam ederse gitar kullanılmaz hale gelir mi? azcık nemden bozulacak bi alet değildir heralde?!?!?

Çok büyük bir hata yapmışsın, yurtdışında insanlar gitar satarken "nemi ve sıcaklığı kontrol altında tutulan bir odada durdu bu gitar" diye not eklerler her zaman. Bir daha öyle bir hata yapma ve git hemen kendine bir hardcase al bence. Gig bag'e para verme boşuna, hard case nasıl olsa ihtiyaç, git bir yere taksitle fln bir hard case al bence :)

Gitarına da iyi bak bundan sonra :D

Geri