Charvel / Jackson Başlığı

Ben bugün aradım ve yine ay sonuna doğru gelecek dediler.Bende paramı geri almaya karar verdim. Sözleşmeyi yapan tanıdığıma söyledim.Ay sonunda gelse de paramı geri alacağım neyse tecrübe oldu en azından...

adamlar sizden paraları aldılar repo yaptılar fon faiz ne varsa yapttılar. gitarlar için jacksona verecekleri para bile bedavaya geldi ama gitarlar hala gelmedi. galiba bunlar jacksonu kökten satın alacaklar :D

ne biliyim belki bir hafta sonrada 2 ay daha bekleyin jackson bizimdir size custom gitar verecegiz diyebilirler. :D

şaka bi yana beyler işiniz gercekten zor umarım daha fazla bekletmezler ;)

jackson sb dreams in alt firması olacak fender & squier tarzı
( o değil hala ne olacağını bile bile öyle bi firmaya para veriyorsunuz ya allah bildiği gibi yapsın sizi ne diyeyim)
adamların vukuatı 1 değil 2 değil

Sözleşmede LLL'nin gitarları getirmesi gereken süre aşıldı anladığım kadarıyla?

Eğer aşıldıysa ve çok kişisel olmazsa LLL'yi ne gibi yükümlülükler bekliyor?

Soulwalker bilir benim hain planımı :D
Anlatayım size de:İlk önce LLL aranır ve ana-bacı sayılır :D Böylece hıncımızı almış oluruz.Ardından tanıdık bir avukat bulunur ve SB ile yada yetkili biri ile görüştürülür.Görüşme sırasında cevval avukatımız da çeşitli tehditler savurur ve gitarların kesin getirtilme tarihini öğreniri.Bu arada da size verilen son fiyattan biraz daha indirim yapılmasını çünkü müvekkilinin mağdur olduğunu dile getirir.

Önerileri olanı dinleyebilirim çünkü hafta içi bu olayı gerçekleştiricem :D

Aslında dediklerin 1 ay önce bile yapılabilirdi yapılmalıydı daha doğrusu.Ama içimizdeki Jackson sevgisi buna engel oldu sanırım :) . Ben kararımı verdim. LLL a para kazandırmak istemiyorum.Şimdiden 2. el USA Jackson lara bakmaya başladım bile.

Geri