Charvel / Jackson Başlığı

kellyeilia3.jpg

Başkada lafım yok. 8) Tandirhed adlı kişiyi siteden uzaklaştırırken ip sinide banlayın da gelmesin birdaha. :LOL:

başka başlıklarda jacksona giydiryorum haberiniz ola :D berkay bak açık yüreklilikle yazıyom , msnden dikkat et dedinya ceksıncılara :D zenginin ceksını varsa fakirin modifiyeli yamahası hayalinde de axisi var :D

thunderhead demiş ki:
Bekle bakalim... Berkay64 fenerliyse bittin sen!

Abi ben şimdi evde değilim o yüzden daha iyi bir resim koyamayacağım ama Jackson ve takım ikilisini az da olsa iyi bağdaştıran bir resim buldum. Yataktaki resimlerde duvarın üst kısmı görünmediği için hiç belli olmuyordu ama madem muhabbeti geçti, ortaya çıksın. Duvarlara bakman yeter :D

IMG_5568.jpg

masterofpuppetsasd demiş ki:
kellyeilia3.jpg

Başkada lafım yok. 8) Tandirhed adlı kişiyi siteden uzaklaştırırken ip sinide banlayın da gelmesin birdaha. :LOL:

Ohoo abi ancak custom guitar generatorla yaparsın bunu :mrgreen: böyle gerçek bir resim koyamazsın 6-0 scoreboard'u gibi :D Bilmem anlatabildim mi :mrgreen:

abi yukarıdaki rr ve kelly ler ler genelde siyah gövde beyaz binding - simsiyah abanoz klavye - mop lar bunlardan anlıyoruz ki her jackson doğuştan beşiktaşlı - yakışır :)))

thunderhead demiş ki:
thunderhead demiş ki:
Mike Learn'e Fenerbahce Formasi Giymis Zombu deseni siparis edicem 8)

Anladın sen. :LOL:

Mike learn den istesek gs kupalarını içeren bir gitar yapar mı acaba? :idea:

edit: sığmaz ki... 8)

Gs kupalari icin JP modelleri kullanabilir aslinda. Ufak tefek kasalar.

Fener icin Kelly, yada eskilerden bir Explorer lazim. Buyuk alan lazim adama. 8)

Gs için king kelly lazım. 8) Anca temsili olarak bişeyler görünür. Yada büyük bir resmin parçası olarak 10 tane king kelly.

Bu arada kelly kelly diye diye ...

jacksonke1collectionjb1.jpg

jacksonke1tsnowwhitedz1.jpg

jacksonkellygszq7.jpg

aslanlar gibi...
Su KE-1 lerden biri benim olsa ne olur sanki ... :cry: :x :)

Geri