nema(alternatif rock) - Ankara

tesekkurler pasaklı kedi ve twist-off arkadaslar kasımın ikinci haftası garageda olucaz tarih kesinlesince burdan haberlesiriz...
Nema Sevgiyle Kucaklar!!!

onurcum sağol kusura bakma bu aralar görüşemiyoruz okul falan senin de iş var tabi bi de kontör yok:) bu aralar konser olabilir haberleşiriz seninle

maco demiş ki:
onurcum sağol kusura bakma bu aralar görüşemiyoruz okul falan senin de iş var tabi bi de kontör yok:) bu aralar konser olabilir haberleşiriz seninle

tamam burak eğer konser olursa burdan yazben burdan takip ediyorum :roll:
hade kolay gelsin size bütün herkeşe selam...

arkadaşlar mrb bız bu 2. sı yapılacal olan uşak festıvalıne katılmak ıstıyoruz ama
sız daha önce katıldıgınız ıcın bıraz bılgı alamak ıstyorum nasılda konser ses sıstemı atmosfer nebılıyım boyle bır festıvalın amacı ne olabılır gruplar gıdıs donus masraf kalacak yer masraflar veya yarışmamı tam olarak analayamadık kendı sarkılrımız var bızım onlarlamı,katılacaz. :?: :arrow: ya arkadaslar bızım forma en kısa zamanda bı acıklama yaparsanız bız cok sevınırız en kısa zamanda beklıyoruz.. bırbırımıze destek olursak daha ıyı bır adım atarız...

biz açıkcası grup olarak çok memnun kaldık yani ilk ve amatör bir festival olduğunu düşünürsek organizasyon mükemmele yakındı.Ses düzeni çok iyiydi ama tek eksik amfi yoktu ama o kadar olur herhalde:)ortam çok hoştu gruplar falan baya kaynaştık belki öyle çok çok fazla seyirci yoktu ama kitle çok iyiydi hem biz eğlendik hem de onlar...Ulaşım konaklama yemek herşey onlara aitti bizimle de ilgilendiler fakat ikinci festival için ne değişiklikler var tam olarak bilmiyorum onun için www.usakrockfest.com'dan daha rahat iletişim kurabilirsin... Ankara'da daha fazla grup görmek bizi sevindirir yardımcı olabildiysek ne güzel:)

sagol arkadaslarım bırbırımıze olan destegınız ıcın tesekkur ederım bu arada demonuzu dınledık bız begendık cok guzel ve daha ıyı olacagından emınım bızde nete verecez demomuzu dılersınız gorusmek uzere sagolun

Nema dün akşam Binnaz-Rıdvan Ege Anadolu Lisesi Cumhuriyet partisinde sahne aldı.

Çok saolun arkadaşlar. Her zamanki gibi mükemmeldiniz!

tesekkurler arkadaslar... shamancım sen olmasan cikmazdık partiye sayende eglendik hep beraber ;) "WHaTSeRNaMe" sizinli guzeldi dün... daha bomba besteler var daha calmadık ama 12 kasım garage konserinde calıcaz rock seven herkesi bekliyoruz...
cewo nie geldin ya sensiz mutluyduk burda :p supriz mukemmeldi kardesim kaldım seni gorunce karsımda iyi ki varsin...

ninex demiş ki:
tesekkurler arkadaslar... shamancım sen olmasan cikmazdık partiye sayende eglendik hep beraber ;) "WHaTSeRNaMe" sizinli guzeldi dün... daha bomba besteler var daha calmadık ama 12 kasım garage konserinde calıcaz rock seven herkesi bekliyoruz...
cewo nie geldin ya sensiz mutluyduk burda :p supriz mukemmeldi kardesim kaldım seni gorunce karsımda iyi ki varsin...

bliyorsun kardesım yola beraber cıktık her zaman yanınızdayım..

Ben crossover tarzını daha sert bilirdim ama olsun.Besteler güzel ve çok güzel kaydedilmiş(bana göre) ...Kendi adıma geleceğiniz parlak arkadaşlar...Vkit oldukça konser ve bar programlarına gelicemmm...Sevdim sizi...

"undergroundscream" tesekkur ediyourz... konserlerimizi duyuruyoruz burdan bekleriz her zmn...

özge ve handeye de tesekkurler... dier partilerde de gorusmek umidiyle :)...

garage4aj.jpg

Vayyyy tamda doğum günümde garage da konser.Tam bir doğum günü hediyesi gibi oldu...Teşekkürler nema,diğer grublar,garage rock bar ve turkrockçılar... :D

ARKADSALR HAFTA SONUNDAKI GAREGE KONSERINDE HEPINIZE BASARILAR ...............özellıkle-(nema)gurubuna
bızde orda olacaz dınleyecez sızı

.................BASARILAR NEMA..................

Geri