nema(alternatif rock) - Ankara

şarkıyı bependim gerçekten tebrik ederim yalnız sözler de bir yeri anlamadım mümkünse açıklayabilir misiniz?
belki döner ...,... çıkar karşına
o ... olan yerleri ben anlamadım :(

Öncelikle Nokia Super Soundda başarılar. İkinci olarak Odtü beste günlerinde beraberiz buradada başarılar. ücüncü olarak Erman ın doum günüymüş sanırsam kutlu olsun. Unutmadan görüşelim de bi ara doğum günü hediyeni verelim hi hat kelebeğin bizde hala :) . Görüşmek üzere

prematurebebek demiş ki:
şarkıyı bependim gerçekten tebrik ederim yalnız sözler de bir yeri anlamadım mümkünse açıklayabilir misiniz?

belki döner bahara şüpriz cıkar karşına :D

teşekkurler

prematurebebek demiş ki:

harbidende armut şiş azıma düş ha :p

cewoooooo!!!!!!!!!!!!!!
bence zor hem köpekbalıkları war hem de kaçmaya çalıştığın anlaşılırsa ovuzovski tarafından gönderilen sat komandoları tarafından yakalanırsın:)

spider_in_mud demiş ki:
ceWo demiş ki:
ya arkadaslar bi sey danısmam lazım sızlere: ben burdan yuzmeye baslasam 22. yuzyıla yetişirmiyim konsere??
cewooo kasmaya gerek yok onlar sensizde oldukca iiler :p hatta sensiz daha iiiler artık grubun adınada karişiyoruuum BJKNEMA :tap:
cewoo senin için bi sakıncası yoktur sanırım :utandim

esta piti piti sakıncası olurmu canıııım!! sen benım grubumu al sahıplen?? yok ole dawa gelecem dagıtacam orayı :D:D:D

maco demiş ki:
cewoooooo!!!!!!!!!!!!!!
bence zor hem köpekbalıkları war hem de kaçmaya çalıştığın anlaşılırsa ovuzovski tarafından gönderilen sat komandoları tarafından yakalanırsın:)

ya kardesım sadece kopek belıkları olsa ıs kolay kemıt falan atar kandırırım!! ama arada rusların casus denızaltıları falan war yane onlardan korkuyorum.. bunlar bole apansız yuzeye falan cıkıolar arada ben gecerken bana alttan hassırt!! yane tek derdım o yoksa bılıosun ovuzovzski falan hıkaye korkmam yane !! :D:D:D:D:D:D:D:D

ceWo demiş ki:
spider_in_mud demiş ki:
ceWo demiş ki:
ya arkadaslar bi sey danısmam lazım sızlere: ben burdan yuzmeye baslasam 22. yuzyıla yetişirmiyim konsere??
cewooo kasmaya gerek yok onlar sensizde oldukca iiler :p hatta sensiz daha iiiler artık grubun adınada karişiyoruuum BJKNEMA :tap:

esta piti piti sakıncası olurmu canıııım!! sen benım grubumu al sahıplen?? yok ole dawa gelecem dagıtacam orayı :D:D:D
essek doverim lan seni seningrubun mu_?? sen uzaklaştırma aldın lan gruptansen gel rodi fln ol benim onlar cek elini ayagını :p

spider_in_mud demiş ki:
ceWo demiş ki:
spider_in_mud demiş ki:
ceWo demiş ki:

essek doverim lan seni seningrubun mu_?? sen uzaklaştırma aldın lan gruptansen gel rodi fln ol benim onlar cek elini ayagını :p

bjk lısın dıye bu polemıge burda ''.'' koyuyorum :D:D:D sen gıt kumda oyna canımın ıcı :LOL: :D

sayın BJKNEMA üyesi grubun karizması canımın içi olan yugoo (bak bu kadar yalakalık yaptım)
su adama bişi soyle benle ugrasmasın ,_!!!! kumda oynayanlar belli oluyoo :p sen gel buraya o zmn görürsn kumu..
esssek kickbox dersine fln başlıcam artık
bu arada yarın odtuye gelince arıcam alın bizi sevgiler mucx

Geri