MindCrime (Power Thrash) - Ankara

Anthrax demiş ki:
butun divy elemanlarına teşekkürler...
bu arada mat ritm düşmüşse muhtemelen benim hatamdır.. :) olur böle şeyler :D

caner cok teşekkürler desteğini ve başını bizden eksik etmediğin için... :)

tekrar bi organizasyonda görüşmek üzere...

1.Grup Divy degil Diyv :)
2.Ne kadar mütevazi adamlarsınız ya hala kafam basmıyor :)
3.Kaçırdın belki de ama ben sizin elemanlara özellikle Junkcan'a da söyledim...Sizin pedalı takarken denedim bayagı yalama bir pedaldı :LOL:
yani vuruşlarının aksaması kaçınılmazdı ben söylemiştim...yine de iyiydiniz

Ss ss ss sinn!! ;)

ay yanlış yazmışım :)
yaw pedala ayarını yapaya calıştım ama sekmesi cok azdı :) hıhı olsun...
bi daa kine olmaz...

devam... :metal

beyler geçen gün (pazar)yolcuda dinledik sizi!!
hakaten daha yolun çok başındasınız!!
sizden sonra çıkan grupla irtibata geçip bişeyler öğrenin bence!!
yada müzik yapmayı bırakın!!
sadece vokalle olcak olay diil bu bence!!
ahnda bunlar benim nacizhane görüşlerim!!!
ama sakın şevkiniz kırılmasın daha çok çalışın diye eleştiriyorum!!!

evet daha yolun cok basındayız o bizim ilk konserimizdi...
ama umarım sonraları tükürdüğünü yalamak zoruna gitmez.. :) lütfen bir dahaki konserimize gel!

teşekkürler.. sevgiler...

adonisgem demiş ki:
eleştirilerin için teşekkür ederiz ancak eleştirilerinde kendinle çelişmen hoş olmamış..ayrıca 5 satırlık eleştirinin 3 satırı birbiriyle çelişince komik olmuş...ilk satırda yolun başındasınız demişsin sonra müziği bırakın demişsin madem yolun başındayız niye müziği bırakalım onun ardından da bunlar şevkinizi kırmassın demişsin komik olmuş..ayrıca böyle körü körüne eleştiriler bizim şevkimizi kırmaz...nereleri beğenmediini belirtseydin daha iyi anlaşabilirdik..ve de Angarya grubu o gece beste çalan TEK grup olmaktan gurur duyar...biz üretken bi grup olarak müziği bırakmaya hiç niyetli değiliz..evet yolun başındayız evet konsere 5 günde hazırlandık....bi dahaki konserimize seni en önlere headbang e davet ediyoruz..tıpkı pazar gecesi ordakilerin %70 inin yaptığı gibi...eleştirin için yine de saol...

adonisgem,eleştrilerin biraz sert olmuş bence..ilk konserlerine çıkan bi grup olduklarını unutmamak gerekir,elbette kendilerini geliştircekler kaldı ki öyle acıncak durumda filan da deillerdi.
ilk konser için bence gayet iyilerdi bidaki konserlerini bekliorm :)
başarılar efenim :))

pazar günü ben de yolcudaydım ve şunu söylemeliyim ki angaryanın performansı çok iyiydi.. özellikle de ilk defa barda çaldıkları düşünülürse..

eğer adonisgem şarkılardaki hatalar(ritm kaçmasıdır, yanlış girmektir) yüzünden bunları söylediyse bir daha düşünsün derim ben.. çünkü sadece bir şarkıda göze çarpan hatalar oldu.. o da this was my life'tı.. ama bunun çok normal olduğunu unutmamak lasım, en profesyonel gruplar bile sahnede hatalar yapabiliyolar..
sahne duruşlarına bakıcak olursak, grup genel olarak rahat sayılırdı.. gerçi ilk başta vokal ilen gitaristin heycanı gözümüzden kaçmadı ama sora ikisi de açıldı :D zaten basçı ilen baterist neşe saçmaktaydı.. bi de taylanın clean olmayan ama brutal da olmayan vokalini çok beyendiğimi söylemiştim ama bi kere daha dile getirmek isterim.. pek hoş..

neyse demek istediğim şudur ki pazar günü konser sırasında çok eğlendim.. doyurucu bir performans seerettik, hopladık zıpladık.. playlistiniz çok güseldi, özellikle bestede insanlar coştu walla... (bu arada beste beste diyip duruors, adı ne bu şarkının?) ama benim favorim watching over me'dir.. duyrulur.. como da olabilir tabi.. hmm got the time da olabilir.. ueheu

hepinizi ayrı ayrı kutluorm.. yapıcı olmayan eleştirilere kulak asmayın.. müziğinizi yapmaya devam edin.. bence bu gidişle 1-2 seneye kadar aranan gruplardan olucaksınız.. 8)

sonraki konserde görüşmek üzereeee.... :dans
afferim len hepinize

:elsallaa

Ya bu potansiyel vadeden gruplara b*k atma da moda oldu. Daha ilk defa canlı performans sergileyen bir gruba yok bu işi bırakın felan gibi laflar bana çok saçma geldi. Bence eleştiri yaparken bazı şeyleri dikkate almak gerekir. Heyecan, ses düzeni, tecrübe.... Zamanla angarya bu zorlukları yenip, hakkettiği yeri alacaktır. Sıkıysa besteye de bi laf edin de göreyim!!!
Babalar moral bozmayın Trooper arkanızda....

Arkadaşlar Pazar günü yolcudaki perfosmansınız çok iyiydi. Gün geçtikce daha da iyi olicağınız açık bi şekilde ortada. Trooper'a katılmakla birlikte diğer tüm performanslarınızda arkanızdayız. Playlist cidden çok güzeldi dengeliydi ve beste harbi beste olmuş. Halaa boynum ağrıyo benim: ) bir dahaki konserinizde görüşmek üzere .... :metalhead

pazar günü başıma gelen(!!!) kazadan dolayı herşeyi hatırlayamıyorum :)ama muhteşemdi.. Çok iyi coşturdunuz liste süperdi ama şarkının birinde bi yerler kaçtı gibi genede o şarkı bile güzeldi çok kötüleşmedi yani.ilk olduğunu düşünürsek.. fazlasıyla iyi.Anormal yorumlara aldırış etmeyin zaten siz nerede olduğunuz ne yapmanız gerektiğinizi eksiğinizi fazlanızı bilirsiniz... aklı başında çocuklarsınız( * kendine inanamaz* )

Kardeşlerim valla süperdiniz , kafa sallamaktan boynum tutuldu . Saçımız kısa ama yinede kafamdan geleni yaptım. Darısı başımıza. Başarılarınızın devamını... . Rock Sokağı konserinde birlikte çalmak dileğiyle...

Bronx demiş ki:
Anthrax demiş ki:
butun divy elemanlarına teşekkürler...
bu arada mat ritm düşmüşse muhtemelen benim hatamdır.. :) olur böle şeyler :D

caner cok teşekkürler desteğini ve başını bizden eksik etmediğin için... :)

tekrar bi organizasyonda görüşmek üzere...

1.Grup Divy degil Diyv :)
2.Ne kadar mütevazi adamlarsınız ya hala kafam basmıyor :)
3.Kaçırdın belki de ama ben sizin elemanlara özellikle Junkcan'a da söyledim...Sizin pedalı takarken denedim bayagı yalama bir pedaldı :LOL:
yani vuruşlarının aksaması kaçınılmazdı ben söylemiştim...yine de iyiydiniz

Ss ss ss sinn!! ;)

o pedalın ayarı bozulmuş, stüdyoda eskiden iyi sekiyordu, yolcudaki ayarla stüdyoya koyduk, sekmesi çok az.

adonisgem demiş ki:

sen ki insanlara "müziği bırakın" diyerek mi, şevklerini kırmamaya çalışıyorsun. İlk konserine göre çok iyi çalmış olan bir gruptur Angarya. Ayrıca insan her yaşında herkesten bir şeyler kapabilir. Angarya'nın Wormz'dan bir şeyler kapabileceği gibi Wormz da Angarya'dan bir şeyler kapabilir. Ayrıca son grupla karşılaştırmak bir hatadır Angarya'yı, çünkü tarz olarak biraz daha farklılar ve her grubun kendine özgü bir soundu olmalı. Kendiniz olmaya ve yolunuza devam edin.

ben bir wormz elemanı olarak angaryayı tekrardan kutluyorum. siz olmasaydınız konser olmayacaktı zaten. ayrıca sizin seyirciniz olmasaydı bizi kimse dinlemeyecekti sanırım. birşey soracam inşallah dedikodu gibi olmaz ama yolcu dan memnun kaldınızmı?

Hold The Line!

wormz gitaristi alper

cok saolun wormz ve diyv..
ayrıca alper siz iyi bir grupsunuz sizi her zaman dinleyecek birileri bulunur.. bozmayın moralinizi. hem bizim eğlenmemiz hiç mi bişi ifade etmiyor :)

yolcuya gelince sahne içinde pek bi sorun yoktu bende ama davul monütörünü actırmamak büyük aptallık oldu :) yalnız yolcuda iyi sonuc elde etmek için herşeyi teker teker kontrol etmek gerekiyor.. hepiniz aynı anda calıp sesleri ayarlamaya kalktığınızda istediğniz gibi olmuyor... ( bende karakedi'nin yalancısıyım :) ) ha bide davul pek bi yalama bişi idi ama olsun.. :)

Ama ben bunu saymam bir daha konser isterim hep beraber... Gercekten cok eğlendim ben... Hepinize cok teşekkürler..Bir daha ki konserde görüşmek üzere :metal

26 Şubat Cumartesi günü Black Tooth/Djiin Stilo ve Karaleke Biziz Rock Barda. Biziz Rock Bar Tunalı Hilmi Caddesi'nde Mc Donaldsın karşından.
Kapı Açılış: 14.00

Metal keyfi yaşamak istiyorsanız, Cumartesi Biziz'de olun...

Geri