MindCrime (Power Thrash) - Ankara

Yarınki konserde Angarya'yı görmek de çok güzel. Nihayet izleyebileceğim. Sadece bir defa stüdyolarını izlemiştim gizlice. :LOL:
Güzel parçalar var, özellikle de benim sevdiğim bir şeyler...

deerrudolf demiş ki:
Yarınki konserde Angarya'yı görmek de çok güzel. Nihayet izleyebileceğim. Sadece bir defa stüdyolarını izlemiştim gizlice. :LOL:
Güzel parçalar var, özellikle de benim sevdiğim bir şeyler...
ehueheue biz insanlara stüdyolardan ulaşıyoruz zaten bi kaç aydır :D şarkıları da hep beraber görecez çok değişik olacak deneysel tatta bi konser bizim için :) alternatik çalacaz artık sahnede de hiç kımıldamıyacaz

Angarya, konsere çıkacakları 2 gün önce belli olduğundan ve sadece 1 gün çalışabildiklerinden dolayı 6 parça çaldı. Alone In The Dark ve Burnt Offerings coverlarıyla çok mutlu oldum kendi adıma. Tabi diğer coverlar da iyiydi, helal valla.

Kalabalık seyirci topluluğuyla (5-6 kişi) olan iletişiminiz de çok iyiydi. :LOL: Sevdik ve saydık sizi, 5 kişiydiniz. Gitaristlerinin 2200 dolarlık Jackson'ına değişik gözlerle baktık. :LOL:

Guzel konserdi arkadaslar tebrik ederim sadece sahne ici ses olayından dolayı , vokalin gitarları duyammasından kaynaklı bazı bazı ton kaybetme durumları oldu , onun dısında gayet iyiydi , odtu'de secmelerde basarılar , beraber calmak dilegiyle ;)

Can: Alo, Sercan konser var yarın çıkar mısınız?
Sercan: Ne konseri abi dalga mı geçiyorsun?
Can: Yaw işte Dip Bar'da bi konser...
Sercan: İnternet kafedeyiz gel konuşalım.
10 dakika sonra internet kafede...
Can: Abi yarın konser var çıkar mısınız?
Onur: Tamam çıkarız...

Olay bundan ibarettir :) Hataları varsa affedin çocukların, çok az çalışabildiler ama bence gayet de iyilerdi...

Angarya, konsere çıkacakları 2 gün önce belli olduğundan ve sadece 1 gün çalışabildiklerinden dolayı 6 parça çaldı. Alone In The Dark ve Burnt Offerings coverlarıyla çok mutlu oldum kendi adıma. Tabi diğer coverlar da iyiydi, helal valla.

Kalabalık seyirci topluluğuyla (5-6 kişi) olan iletişiminiz de çok iyiydi. :LOL: Sevdik ve saydık sizi, 5 kişiydiniz. Gitaristlerinin 2200 dolarlık Jackson'ına değişik gözlerle baktık. :LOL:

biz sahnedeyken orda bulunan herkese 1x orda olmakla yetinmeyip kafa sallayan herkese 2x teşekkürü bir borç bilirim efem :D

Konsere çıkma hikayemiz şöyle dün ben eve dooru gidiyodum biri yolumu çevirdi 'yarın konser var la' dedi, ben de 'ooo ne güzel' dedim :LOL:

Biraz zıçışlar yaşanmadı değil olsun artık o kadar,ama kendi adıma konuşayım hem gitar çalıp,hem kudurup,hem de etrafı gözlemlemek pek kolay gelmediği için bana biraz kötü çaldım :D bildiğim soloları unuttum yahu :LOL: helecandan heralde yanlış bastığım her nota için af diliyorum :)

Deerrudolf iyiki altı çalmışız yoksa o gazla 7. şarkıyı pek çıkaramazdık gibi geliyo bana kondisyon sıfırmış :D ona göre enerciyi iyi kullanmak lazımmış, ben yıkılırdım şahsen.Bi de ben de alcam o gitardan yolda odtüye yetişir işalla seçmeleri geçmemiz durumunda heheheh :D

Nevermore kardeşim inşallah beraber çalarız sizlere de başarılar seçmelerde :)

Kısacası ben konserde çok eğlendim valla umarım sizi de eğlendirebilmişizdir(bu playliste bi testament bi judas bi bg daha ekledik mi deymeyin keyfime) :metalhead

Diğer grupları da kutlarım :)

Gençler buyrun fotoğraflara... Her iki fotoğrafta da Crossfire reklamı yapmışım ama haa... Ayaklı pano.
Fotolar: Deniz Ermiş, nam-ı diğer Catharsis...

hpim01313re.jpg

hpim01342km.jpg

Son dakika editi:
İşte Angarya elemanlarının herkesten gizlediği, sır gibi sakladığı playlistlerini ele geçirdik:

playlist.jpg

playlist4pr.jpg

bu nedir ya yarılcam gülmekten :LOL: ,o en gaz şarkıydı çalmadık işte 8 yapiodu onunla hahahahah deerruldolf resimleri açamadım ya link verirmisin mümkünse :)

Cover seçimleriniz süperdi!
Ortam süperdi!
...veeeeee Giray değil, :LOL: ammaaaa, gitarı şahaneydi...
Hayırlı olsun tekrardan Giray'ım, muhteşem bi tipi var gitarının...
Angarya ilerde sahnenin tozunu attırır mı sizce de? :D
(bu arada üstteki foto gayet sanatsal ve komik bir poz olmuş, kutlarım... :) )

Bu gidişle evet. Çok daha kaliteli ve eğlenceli konserler bizi bekliyor. Artık ben de Angarya'nın bir takipçisi olacağım.

Bu arada fotoğrafların direk büyütülmüş halini koydum, herkesler görsün diye. :LOL:

anti-social demiş ki:
playlist4pr.jpg

bu nedir ya yarılcam gülmekten :LOL: ,o en gaz şarkıydı çalmadık işte 8 yapiodu onunla hahahahah deerruldolf resimleri açamadım ya link verirmisin mümkünse :)
Oha yanlız fotograf cok sanatsal gorunuyor , sanki üzerinde cok calısılmıs gibi , harbi süper haaa :D 8O :D

bravo beyler gerçekten çok başarılıydınız konser olduğunu 1 gün önceden öğrenmenize rağmen ki bu da tamamen bizim suçumuz :LOL:
daha güzel organizasyonlarda :!: ve daha kalabalık konserlerde :!: sizi izlemek dileğiyle ...

İlk kez sanırım Mart'ta seyretmiştim, açıkçası o gün komik gelmişlerdi, tam isimleri gibi angarya bi konserdi. Nisan'da beraber konsere çıktık, o sefer ilerlemeye vardı, ama dün dinlediğim kadarıyla 6 ay çok şey değiştirmiş gibi, böyle çalışmaya devam edilirse iyi yerlere gelinir. Başarılar dilerim.

Umut YILDIRIM - Melatonin

Geri