MindCrime (Power Thrash) - Ankara

Yorumlara çok teşekkür ederiz efem daha daha iyi olmaya çalışacaz inanın.Elinizi korkak alıştırmayın arkadaşlar şurda yanlış yaptınız,şurda zıçtınız dikkat edin diyin ki ona göre kendimizi düzeltelim ;)

son konserimizden bu yana evet altı ay geçti ama grup çalışması olarak pek verimli olduğunu söylemek güç çünkü gitaristimiz giray hazretleri yeni gitarı emine için başlık parası biriktirmek için taşı toprağı altın amerikaya gitti yaz döneminde benimde bir sağlık problemim oldu,bu dönemde sanırım üç stüdyo yapabildik 2sinde saolsun Sınıf64'ten Berkay bize eşlik etti biri de tek gitardı.Kalan zamanımızı neyi nasıl yapmamız gerektiğini planlayarak konuşarak geçirdik sadece :(

Giray amerikadan gruba yeni bi eleman getirdiğinden beri yaklaşık iki ay geçti bizde bu iki ayı planlayıp çalışmalara başladık,nihayet beste çalışmalarız da başladı ciddi olarak nasipse artık bi demo için çalışıyoruz yetişmesi durumunda beste de çalmak isteriz.besteler power-thrash tarzı icra edilecek umarım bir daha ki konsere şu an üstünde çalıştığımız şarkı yetişir sizlere de dinletiriz :)

oncelikle gelen, kafa sallyan :metal , sarkilara eslik eden herkese cok tesekkurler. elimizden gelenin en iyisini yapmaya calistik.
bu arada gitar alin teriyle alinmis bi gitar.baba parasi degil yani :D, calisip para biriktirdim, bir de tabiki cnm kardesim onur un destegini unutmamak lazim(borc verdi kendileri :) sagolsun yoksa duduk caliyor olcaktim :D ).
ama sonunda emine yi kucaklayip geldim 8).darisi diger jackson severlerin basina :p.gerisi de guzel, verimli grup calismasiyla daha iyi olcak insallah, sizlerin de destegiyle tabiki.
umarim bestelerimizle de sahnelerde daha kalbalik :D seyirci topluluguyla(deerrudolf tam oturmus yerine valla) birlikte olma firsati buluruz.tekrar herkese cok tesekkurler :metalhead
saygilar

deerrudolf demiş ki:
Gençler buyrun fotoğraflara... Her iki fotoğrafta da Crossfire reklamı yapmışım ama haa... Ayaklı pano.
harbiden ha ikiniz crossfire sonbahar yaz kreasyonu tanıtan mankenler gibi görünmüşünüz :D evet efenim nevermore'un üstünde gördüğünüz kapşonlu modelimiz... :D

alpago demiş ki:
Angarya çok sağlam bi grup olduğunu gösterdi :metalhead

Başarılarınızın devamını diliyorum :metalhead

eyvallah :)

konserde bizi yalnız bırakmayıp destek olan herkese çooook teşekkürler... umarım odtü seçmelerinde iyi iş görürüz de yakın zamanda tekrar bir araya geliriz..... :metal

Tek günlük çalışmaya ve olmayan soundchecke rağmen bence gayet iyi çaldınız. Şarkıların üzerinde biraz daha çalışıp bir iki şarkı daha ekledinizmiydi tadından yinmez vallaha.

Bi de Girayın gitar süpermiş onu anladım. :)

Can_Besli demiş ki:
gbanes374 demiş ki:
(bu arada üstteki foto gayet sanatsal ve komik bir poz olmuş, kutlarım... :) )

Ne'si komik olmuş? Açıkla, beraber gülelim...
Valla, son şarkının ATSKİ adlı bir parça olması bana biaz komik geldi, size gelmemiş olabilir... ;)
...yazarken de; "Sanatsal" lafı fotoyu çekene (yani sanaymış), "Komik" lafı da onu yazanaydı (o da abdal Can'mış)...
Haydi şimdi hep beraber gülelim bari... :x

ince fotograflar icin tesekkurler valla bence liste cok tatli duruyor tabi bizim liste oldugu icin soylemiyorum :p. saka bir yana cidden sagolun Can Besli ve Deniz Ermis. pek bir resmi oldu :p .
Halit cim iltifatlarin ve elestrilerin icin sagol.
Gokan cim sende sagol iyi dileklerin icin
ben bu gun pek bir nazik oldum neyse

Angarya'nın performansı gayet iyiydi.seste bi problem vardı sadece.solo gitarın sesi çok fazla tiz çıktığı için Giray'ın gitarını ve vokali bastırıyordu.Ama aynı sorun önceki grupta da vardı.Soundcheck sorunu işte...
Davul çok iyiydi.Özellikle yeni çift cross pedalı kulağa çok hoş geliyordu.konser öncesi davul şov izlemiş olduk.
Giray yeni gitarın tekrar hayırlı olsun.Dave Mustaine havası vermiş.
Nice konserlere!!!
Başarılar.
Ali

giray 1-1 oldu durumlar yolcuda senin ses açıktı :) şaka bi yana bize erken gelin soundcheck olacak dendi ama ilk gruptan başka sound check yapabilen olmadı ne yazıkki,gerçekten benim gitarımın sesi çok fazlaydı.İnşallah bi kere de bi konsere adam gibi soundcheck yapıp çıkarız :D

30 Ekim konser performansından dolayı tebrikler. biraz geç oldu ama olsun. Çok iyi gidiyorsunuz bence devam edin. bir cümle bir de öneri, solo gitar heavy ve thrash için çok önemli bir silahtır ama doğru tutmazsanız kendinizi vurabilir(yanlış anlaşılmasın nitelikten değil nicelikten bahsediyorum), solistinizin sesine uygun şarkılar seçmeye özen gösterirseniz çok daha iyi olacak. başarılar.....

fonurb demiş ki:
30 Ekim konser performansından dolayı tebrikler. biraz geç oldu ama olsun. Çok iyi gidiyorsunuz bence devam edin. bir cümle bir de öneri, solo gitar heavy ve thrash için çok önemli bir silahtır ama doğru tutmazsanız kendinizi vurabilir(yanlış anlaşılmasın nitelikten değil nicelikten bahsediyorum), solistinizin sesine uygun şarkılar seçmeye özen gösterirseniz çok daha iyi olacak. başarılar.....
iyi dileklerin için çok teşekkürler.Solo konusunda dediğini anladım abi ;) ,dediğim gibi bunun çok azı ses dengesinden kaynaklandı çok fazla battı benim çaldığım gitar,çoğunlukla benim kudurmaktan çalmaya fazla dikkat edememem bir de kurcalamayı seven bir insan :D olmamdan kaynaklanıyor(bir de unutkanlık :) ) şarkılar tam olarak oturunca onu da halledicem kesinlikle

Vokal konusunda(pek sık giremediği için nete ben yazayım) aynı şeyleri 6 ay önce Can abi de demişti yanlış hatırlamıyorsam,vokalistimiz çok uzun süredir vokal yapan biri değil ve sesini tanımaya çalışıyor,biz de bunun için denemeler yapıyoruz biraz, tam olmayan şarkıları biliyoruz bazılarını çok sevdiğimiz için çalıyoruz o da sevdiği için söylüyor sağolsun :D ( cereyan gözzzzzzz :D ) bazılarını da çıkarıyoruz bi şarkı daha olacaktı ama çalmadık bu yüzden.Şimdilik pek zaman olmadığı için biraz daha böyle devam edecek sanırım,yine de vokalimize işkence yapmaktan çok hoşlanıyoruz (adımız üstümüzde angarya) :LOL: inşallah bi tane de overkill olacak mesela bi daha ki konsere :LOL:

Daha da tecrübe ve kondisyon depolayıp bu sorunları aşarız umarım :)

BC_Rich_Warlock demiş ki:
Angarya'nın performansı gayet iyiydi.seste bi problem vardı sadece.solo gitarın sesi çok fazla tiz çıktığı için Giray'ın gitarını ve vokali bastırıyordu.Ama aynı sorun önceki grupta da vardı.Soundcheck sorunu işte...
Davul çok iyiydi.Özellikle yeni çift cross pedalı kulağa çok hoş geliyordu.konser öncesi davul şov izlemiş olduk.
Giray yeni gitarın tekrar hayırlı olsun.Dave Mustaine havası vermiş.
Nice konserlere!!!
Başarılar.
tesekkurler Ali elestirilerin icin.
bir problem vardi ama onu da halletmek icin gaz durumdayken insanin kendine biraz hakim olmasi gerekiyor :? . ben icerden acmistim sesi ama tam yapamadik iste. neyse tecrube kazaniyor insan bir cok yonden , en guzel yani da bu zaten konserlerin .umarim daha iyi gunlerde ve iyi konserlerde gorusuruz ;)

Geri