GaReZ (Alternatif-Hard Rock) - Ankara

Arkadaşlar kusruma bakmayın mesajlarım defalarca gitmiş bu problem yüzünden :roll:

16-nisan BİZİZ konserine herkesi bekliyoruz. İnşallah çok güzel olucak
:zipla :metalhead :metal

GaReZ Vokal MURAT

Hayatın Kalbine Yürü...

evet arkadaşlar biziz konseride geçti.sırada 27 nisanda hacettepe rock şenlikleri var.şimdi hacettepeye hazırlanma zamanı.İnşallah bu 2 haftayı iyi değerlendirip güzel şarkılarla yeni şarkılarla karşınızda olacağız.kib.kolay gelsin.müzikle kalın.:D

hacetteperockwebiin2ad.jpg

Sağolasın hellhound...
Arkadaşlar Hacettepe Rock Şenliğinin saatleri afiştede gördüğünüz üzere belli olmuş bulunmaktadır.

GaReZ 27-Nisan Perşembe Saat: 15:40 ta
inşallah sahnede olacak
. :zipla

HERKESİ BEKLİYORUZ...
Hacettepe Şenliklerinde Görüşmek Üzere... :metal

GaReZ Vokal MURAT

Hayatın Kalbine Yürü...

Pazar günü BİZİZ e gelen ve geç saatlere kadar GaReZ le birlikte olan herkese teşekkürler arkadaşlar...

:metal :taptim :metal

GaReZ Vokal MURAT

Hayatın Kalbine Yürü...

nazar değdi size kesin yaa :cry: arda ve murat..bir an önce iyileşirsiniz inşallah..melih sen de nolur dikkat et kendine..bakın şurda 8 gün kaldı..aman yani...dualarım ve en güzel dileklerim sizinle..

vokale saygım sonsuz müziğe saygım sonsuz dedeye saygım sonsuz arkadaşlar hacettepeye gelmeye çalışıcam malum laf ediolar içeri girmemize :) malabadi köprüsünü bana sevdiren tek grup GAREZ başarılarınızın devamını dileriz desteklerizin için teşekkürü bir borç biliriz PYRACANTHA

tesekkürler LeoNa...Nazar değdirdiler...NAZAR...

Biziz için gelen herkese teşekkürler...

Hacettepe için yeni parçalarla karşınıza çıkmayı hedefliyoruz...

Umarım iyi bir performans sergileriz..

LEONA sen başkasın yaaaaa... İyiki varsın güzel dileklerin için saol.
Valla bende bilmiom noldu ya. Hastalıklar dan kurtulamadık.
Ardamın da dediği gibi NAZAR deyirdiler.
Vardır bir hayırlısı. Duanı eksik etme nolur. :taptim

Sağolasın PYRACANTHA biz teşekkür ederiz eyvallah... Umarım görüşürüz Hacettepede. Sen atlayıver tellerin üstünden.. :zipla

arkadaşlar hepiniz hacettepeye bekliyoruz az kaldı.sizler için yeni parçalarda hazırlıyoruz. ya terllerden atlamayın.bildiğim kadarıyla giriş ücretsiz ve serbest diye biliyorum.herkesi bekliyoruz.ana gruplarda çilekeş ve direct kaçmaz bu organizasyon.İnşallah perşembe günü 4 e doğru sahnede olacağız hepinizi bekleriz.kib.kolay gelsin.müzikle kalın.:D

keşke daha geç olsaydı sizin için daha iyi olcaktı ama bu da iyi.aşkşam üstü.süper olcak inşallah.Şimdiden başarılar... :LOL:

hacettepe 1-2 hadeee kalkıyo yarıın bekliyoruz sadece bizi deil tüm grupları izlemeye davet ediyoruz gelenler umarım hayal kırıklığına uğramıycak herkeş gelsin herkeş :p

Hacettepe'de GaReZ le birlikte olan herkese teşekkürler.
:taptim
GaReZ yeni konserler ve yeni şenliklerde sizlerle birlikte olmaya devam edecek.
:metalhead :metal :metalhead
GaReZ le ilgili tüm haberleri bu forumdan izleyebilirsiniz...

ewt bi konser daha geride kaldı umarım bizi dinleyenler memnun kalmıştır yakında yeni organizasyonlarla sahnede olma ihtimalimiz var bizi takip ederseniz burdan öğrenebilirsiniz ayrıca konserde bizi yanlız bırakmayan tüm arkadaşlara çok teşekkür ederiz :metalhead

hacettepede tamda beklenildiği gibi grupların aralarında zaman farkı oluştu.bir önceki grup çalar çalmaz buharlaşamadığı için arkadan gelen grupda 10 dakikada yerini alıp saund check yapamadı.tüm gruplar ilk iki şarkı boyunca halen ayar yapıyodu.geriyede 5-6 parça kalıyo.İzlediğim kadarıyla garezde ayar kurbanı gruplardan biri.bateri duyulmuyodu.gitarlar ötüyodu.tonlar oturmamıştı.yinede arkadaşların performansını taktir etmek gerek.tüm olanlara rağmen gayet başarılıydılar.Başka konserlerde görüşmek üzere by

Evet bende tebrik ederim sizleri arkadaşlar,ellerinize sağlık.Hacettepe 2.rock şenliği artık güzel bi anı olarak kalıcak akıllarımızda.Sahnede sizi görmek güzeldi...

teşekkürler arkadaşlar.yani sahne içindeki ses düzeni gayet iyiydi aslında.sahnede birimizi ii duyduk.ama dışarı gelen ses aynı değilmiş.bide benim kullandığım jcm 900 anfi den duyduğum tonlar çok güzeldi ama mikrofonlama ile alınan tonlarda aynı sesi vermemiş sanırım.dışardan dinleyenlerin dediklerine göre.ama bu normal bişey ülkemizde ses teknisyenliği ses mühendiğiliği gelişipde bu aletleri işten anlayan adamlar kullanana kadar bu işler böyle devam eder.çilekeşi en önde dinledim.ali'nin 8x 12 lik kabinlerinin sesi direk kulağıma geliyodu ayrıca dışardanda kolonlardan gelen sesi duyabiliyodum.ikisinin arasında dağlar kadar fark vardı.yani ses sisteminden anlamayan tonmaisterin kurbanı oldu çilekeş dahil herkes.:D İnşallah bi dahaki sefere daha ii sistemlerde sizlerle görüşmek dileğiyle.kib.kolay gelsin.müzikle kalın.:D

Geri