CeKeS (street punk/oi punk/punk punk) - Ankara

yasemıncım (kızmasın umarım -cım dedıgıme) 9 aralıkta oylama bıtecek ve sasnırım bı kac gun sorada oylar acıklanıcak.. bakarsın kazanırızda kalkıp senın oralardada konser veerırız?? guzel olurdu ya tanısırdık hem muhabbet ederdık senıde dınleme fırsatım olurdu..

valla diğer şarkılarınız da iyi olmuşda bu sansür çok hoşuma gitti...;) çok keyifli yani... de sonundaki yaşasın yemek yemek demek nereden aklınıza geldi onu merak ettim..............

eh o kafayla studyoda daha neler aklıma geldıde :D vallaha bılmıyorum ya neden oyle dedım ama guzel olmus degılmı :D ??

chumbawamba
bu arada butun sarkıları ındırıp dınledıgın ıcın cok tesekkur ederım.. konserede beklerım

strees_out
tesekkur ederım beyendıgın ıcın ılk defa beyenen bırısı cıktı :D

kupon olayıda hanı onundekı gruplar ıcınden 10 tanesını secıyorsun ya o muhabbettır ...

bu arada 3 tane bestem oldu 2 tanesının muzıgıde hazır... 6 7 olduktan sonra bestelerımın oldugu demo yapacagım onun ıcın beklıyorum... umarım 3 4 sarkı daha cıkar bunyeden :D

UuYuRR demiş ki:
strees_out
tesekkur ederım beyendıgın ıcın ılk defa beyenen bırısı cıktı :D

kupon olayıda hanı onundekı gruplar ıcınden 10 tanesını secıyorsun ya o muhabbettır ...

bu arada 3 tane bestem oldu 2 tanesının muzıgıde hazır... 6 7 olduktan sonra bestelerımın oldugu demo yapacagım onun ıcın beklıyorum... umarım 3 4 sarkı daha cıkar bunyeden :D
Nasıl neden beğenilmiyorki çok güzel abi.Bu bildiğimiz Jackass den türemiş herhalde çok yaratıcı.
Nokia Süpersoundda ki kupon :D çok güzel ya.Bende kuponumu düzelteyim bari baya önceden yapmıştım çünkü iki tane eksiğim vardı 1 kaldı :) .
Haydi yolunuz açık olsun.

arkadaşlar bu ne ya..yani hevesinizi kırmak istemem ama sansürün sansürlenmesi gerek..yani çok çalışmanız gekekiyor benim düşüncem bu...direkt doğaçlama çalsanız daha güzel olurdu bundan..neyse umarım hedeflerinize ulaşırsınız başarılar tekrardan....

of burak trip yapma ınsanlara adamlar haklı bak ne yazmıslarsada dogru... yapmayı dnedık bı sey elımızden gelen bu oldu falan fıstan... ıste ne guzel bızım gıbı bı grup garage ye de cıkıyor senlıklerede cagrılıyor organızsyonada. buyuk lokmalar yıyoruz ama buyuk soz konusmıyalım barı...

UYUR abim
purah
yunus
ve osal

ilk msejım lan bu

ilkini size kayıyorum
hadi hayırlısı

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

UuYuRR demiş ki:
of burak trip yapma ınsanlara adamlar haklı bak ne yazmıslarsada dogru... yapmayı dnedık bı sey elımızden gelen bu oldu falan fıstan... ıste ne guzel bızım gıbı bı grup garage ye de cıkıyor senlıklerede cagrılıyor organızsyonada. buyuk lokmalar yıyoruz ama buyuk soz konusmıyalım barı...
garaj ve buyuk şenliklerde çıkmak çok buyuk bi olay diğil be ağbi (biliyosunuz biz kurbanın alt grubu dahi çıktık) daha onemli şeyler var. Her grup kuran ve çevresi azıcık olsada olan bi grupta çıkabilir herhangi bi barda bence, amacım size laf atmak diil ama bence farklı yönlerde geliştirmelisiniz kendinizi daha çok çalışmalısınız mesela koksalın dediği gibi metronom ilk başta çok önemli mesela....
bar mar boş muzik onemli....

maresalx.... (can abi) yarın onemlı bır dıs-beyın operasyonu gecırecekmıs saat 9 da mesa hastanesınde... kendısıyle yuz yuze karsılasıp tanıstıgımızı bılmıyorduk sonra msn de tanıstık falan fıstanda... can abı sımdıden gecmıs olsun dıyelım umarımkı her sey cok cabuk we ıyı gecer.. saglıgına cabucak kavusursun...
guzel mesajlarınızı kendısıne ıletırsınız om atın moral olur okudugu zaman...

Geri