CeKeS (street punk/oi punk/punk punk) - Ankara

UuYuRR demiş ki:

arkadaslar bu konsere egerkı yetıstırırsek bestede calıcaz... kısa fılan ama ıste oyle garıp guzel hos bır beste... az kaldı 4 beste daha yapıyım o zman yaz tatılınden oncede beste deömosunu cıkarıcaz kı grup oss ayagına dagılırsa bı kac sure ıdare edıcek bı demo olsun degılmı ama :D

arkadaslar yepyenı bır sarkı uzerınde calısıyorum egerkı tamamen bıtırırsem sarkıyı tum masraflarını karsılayıp kayıt edıcem tek sarkı olsa bıle.. soyle bır bılgı vereyım hepınızın bıldıgı bır sarkıyı degıstıryorum

hayal et sevgılım degısıp
S.KTIR ET SEVGILIM olacak sımdıden epey yol kat ettım sozler uzerınde ozellıkle o bebegım benım hayal et sevgılım kısmı cok kral oldu umarımkı ılk sezon bıtmeden yetıstırırım :D bana yardımcı olan arkadaslarına cok cok tesekkur edıyorum...

ve bu sarkıyı kayıtta gıtarını calacak adam alzım cok cok ıyı calması lazım orjınalını calması gerekıyor muzık aynı kalıcak cunku solzer degısıyor...

eh bı cowerıda cekesten dınleyın

birdaha buraya yazarsanız boyle ozel seylerı cekes davul ve mosmor sıteden atılacaktır.. uyarılar bana gelıyor soylıyeyım sıze...

sımdıde tamam ozur dılerım pardon bı daha olamz gıbı alakasız seyler yazmayın...

sadece yorum bılgı ıstek onerı VB yazınız...

sana neden geliyo? sen bizim babamızmısın? mod lar görevini yapıyosa sapmadan yapsın... herkez kendindne sorumludur... benimle ilgili ve sedayla ilgili uyarıları neden uyur a yapıyosunuz?benle ilgili yorumlar grup adınaysa uyur a yapmakta haklısınız....(gene bana yapmanız tercihim... o benim babam diyi) ki mosmor un grupla alkası yoktur...grup üyesi diyildir.... onunla ilgili konuları neden uyur a iletiyorsunuz?
uyarılmam gerekiyosa uyarın. ama HERKEZ KENDİNDEN SORUMLUDUR UNUTMAYIN.....

...CeKeS DAWUL...
0535 244 22 82 [email protected]

Uyardim o zaman. Lutfen burayi chat odasina cevirmeyiniz. Bunun icin irc chat odamiz mevcuttur. MSN, ICQ, bu gibi programlar guzeldir, ayni anda 5 kisiye kadar konferans sistemi vardir, istediginiz gibi coklu yazisabilirsiniz. Bu basligi grup hakkinda duyurulari bildirmek ve grubu tanitmak icin kullaniniz.

(Yabanci klavyeden yaziyorum)

CEKES
NASILSINIZ NELER YAPIYORSUNUZ.MÜZİK PİYASASINS İYİ GİRMİŞSİNİZ..
HELAL OLSUN SİZE.
ben de ankaradayım artık..
bi şeye ihtiyac olursa Ö.Mesaj cekin
BAŞARILAR..
UYUR beni soran herkeze selam...

seni sormayanmı var resıt abı... bılıyorsun abı kımsenın bı borcu olmasa bıle sana mınnet borcu var... herkes soruyor senı... bı ara gorussek abı sesını duysak yuzunu gorsek.. hatta gel konserımıze buyur abı mısafırımız ol.. ozledık senı resıt baba

yarın yanı cuma aksam 9- 11 allegroda calısmamız var ısteyen gelsın ızlesın.. ama camekan arkasınsan, ıcerı eleman alımı yasak grup dısı...

18 yas ustu davulcu aranmakta :D 18 aralıkta garagede cıkacak :D :p neyse ya yeter geyikte isteyen gelsın konsere o gun kapıda bakarız artık gırebılıyorumusunuz gıremıyormusunuz...

Geri