Teoman

haa evet saklıkentte sarhoş gibi oldu teoman şarkıyı falan unuttu sahnenin ordaki bi kıza söyletmişti ve kızın seni berbattı !! =)) yani böyle yanlış yamalak söylemeye çalıştı bi ara ama baktı ki olmuyo..zaten adam paso içio sahnede cidden..=))

Teoman artık kendini yitirdi.herkese cool gözükecek diye ingiltere'den bir taşıyıcı anne getirecekmiş,Teoman'ın çoçuğunu o doğuracakmış.Bir rockçı her zaman kendi gibi davranır,zaten cool'dur.Teoman ise bir özenti gibi,cool olduğunu gözümüze sokuyor.Benim gözümde artık bir değeri yok,herkesin görüşü kendine tabii.

Enterfaith demiş ki:
Teoman artık kendini yitirdi.herkese cool gözükecek diye ingiltere'den bir taşıyıcı anne getirecekmiş,Teoman'ın çoçuğunu o doğuracakmış.Bir rockçı her zaman kendi gibi davranır,zaten cool'dur.Teoman ise bir özenti gibi,cool olduğunu gözümüze sokuyor.Benim gözümde artık bir değeri yok,herkesin görüşü kendine tabii.
+10000.....

Yakın dostum Teoman hep olduğu gibi görünen biridir.Ha hataları yok mu?Tabiki var kimse 4 4 liük değildir.Ancak bildiğim birşey varsa yüreği ile müzik yapmaya çalıştığı...

Barış Manço'nun 2 eserine Anlıyor musun değil mi ile Kol düğmelerine tekrar yeni bir yorum getirmiştir.

teo nun eski kasetleri daha güzel tabiki ama sesi ve müziğini çok beğeniyorum.
balans ve manevradaki coverlanmış müzikler sanırım kaset haline gelicekmiş.bakalım nasıl olacak.şafak karamanın programında müziklerin coverlarını kısaca göstermişler aylin aslım,emre altuğ,müslüm gürses gibi kişilerin söylemiş olduğu teonun eski şarkılarının bu kişiler tarafında coverlanmış hali ve teonun seslendirdiği şarkılardan oluşuyo.flimde bu müzikleri dinleyecez artık :)

Filmden kendimce zevk aldım ve sevdim ben ama çoğu kişinin sevmeyeceği ve bunda da haklı olabilecekleri bir film.

Soundtrack albümü daha çok umursuyorum.Teomanın yeni yapmış olduğu Türkçe sözlü bir şarkı hem sözleriyle hem de vokaliyle çok güzel.İngilizce blues parçaları da yapmış Teoman,onlar da güzel gibi.Aylin Aslım- Bazı Yalanları çok sevdim.Emre Altuğ da Bir Damla Gözyaşını güzel söylemiş.Şebnem Ferah ın Gönülçelende sesi çok güzel çıkmış ama şarkının yeni haline alışmak biraz zor olabilir.Batu Mutlugil-Biu Biu Blues güzel.Teoman-Kadınım daha iyi olabilirmiş gibi.Bunlar dışında ilk albümdeki Sessiz Eller,Hiç kimse Bilmez gibi güzel şarkıların yeniden yorumları ve kısa uzun daha bir çok şarkı varmış albümde.Özellikle Teomanın filmde dinlenilen yeni şarkısı çok güzel geldi bana.Vokali yer yer değişiyor,çok güzel olmuş.

bende gittim filme yani teoman kesinlikle sadece müzikle ilgilenmeli:) 8) tabi teomanın olduğu için yine laf yok filme ;) yani müzikler çok güzel olmuş gerçekten teomanda her zaman ki gibi karizma :D ama filmden sonra böle afallıyor insan bu nerden çıktı peki bu kimin nesi nasıl tanıştılar şu çocuğa noldu sonunda fln şeklinde... AMA TEOMAN YAAAAAAAAAAAA :tap:

Teoman..Hayatımın fon müziği,beynimin kaçamağı,herseyim..Müziği,hayata karsı duruşu,sözleri,bakısı,gülüşü,ses tonu..herseyiyle seviorum onu yaa..Onsuz bir günüm gecmez..O olmazsa hayatımın renkleri solar..Nefes almakta güçlük çekerim..Güneş saklanır en kuytuya,çiçekler kokularını kaybeder..Üff düşünmesi bile kötü :?

:arrow: Filme gelince;gercekten ilk olmasına karsın çok güsel bi film olmuş..Birkaç kareye takılıp film hakkında kötü yorumlarda bulunanlar var..Ama filmin esas dokusu bambaska birsey.Teoman aşk,acı,iletişimsizlik,sadakat,yalnızlık,korku.. temalarını çok iyi işlemiş ;) Soundtrackler de filme ayrı bir renk katmış durumda..Gercekten iyi olmuş :alkıs Yani teoman yine girdiği işin hakkını vermiş :arrow: 8)

bu gunlerde sanatindan cok ettigi sozlerle ve yaptgii filmle piyasa olmaya aday...
teomani yaptigi muzikle begeniyorum,zamparanin olumu benim vazgecilmezimdir.sesi cok kuvvetli degil,son albumunde yaptigi muzige yetismiyor kanaatimce.
kimse umarumda degil ne yazar ve cizerlerse cizsinler demis,ama film tanitiminin oldugu sitesinde bayrak bayrak su soyle yazmis bu boyle''ozel basin bolumu acip 8 gazete haberine ( hepside ovgu tabi ki) birde kendisine methiye yazan gazeteci dostuna yer vermeden de edememis''
muzigi olmadan yapamam ama eski teoman yok artik gozumde.

Ya bence hemen infaz etmeyin..Yılların birikimi wardı we bunu sewdiğği,istediği bir işe yatırması en doğal seydi onun için..Durum böyle olunca teomanın prodüktör yanının bi şekilde para konusunda muhasebe yapması da gayet olağan birşey :idea: Popülerizmin bir parcası olmadı asla belki sıyırdı bir parcasını ama şöyle birşey de var;teoman cizgisini değiştirmedi ;) Ya birkaç albümde soft dokunuslar var ama onlar farklı bir tat,sonucta insan hep aynı ruh halinde olamaz dimi?!Neyse..

mod uyarı :arrow: v leri w ile yazmak gibi Türkçe kurallarına uygunsuz yazım biçiminizi düzeltiniz.

İnsect, 8 gazate haberi dediğin,Teomanla filmden önce yapılmış röportajlardan ve bir iki de köşe yazısından ibaret.Ne filmle ilgili bir övgü yazısı ne de başka bir şey.

Soundtrack albüm,duyduklarım kadarıyla çok başarılı bir albüm.Hala bulamadık albümü ama...

carolgerber demiş ki:
İnsect, 8 gazate haberi dediğin,Teomanla filmden önce yapılmış röportajlardan ve bir iki de köşe yazısından ibaret.Ne filmle ilgili bir övgü yazısı ne de başka bir şey.

Soundtrack albüm,duyduklarım kadarıyla çok başarılı bir albüm.Hala bulamadık albümü ama...

+ sonsuzz ;)

Buarada hakkaten soundtrack albümü alan arkadaslar varmıs ama ankaraya hala gelmedi..Yarın yine sorucam :? Gercekten güzel olmuş dinlediğim kadarıyla..Teo sessiz eller ve hiçkimse bilmez i yeniden yorumlamıs,kadınıma da yeni bir soluk getirmiş çok hoş ;) Aylin aslım bazı yalanlara baska bir tat vermiş..Şebo gönülçeleni kendince yorumlayarak değişik bir hava vermiş..Emre altuğ bir damla gözyasında iyi iş cıkarmış..Güzel yaa ;)

ya tamam bende teomanı gerçekten çok seviyorumda ya gerçekten filme bi abzürtlük var yani filmin alt yapısı yok insanların birbirleri ile ilişkileri anlam veremiyorsun mesela teomani niye aryorlar onlar kim yani bunların hiç birinin bi cevabı yok filmde :!: bazı temalar güzel işlenmiş bazı duygular düşünceler iyi verilmiş ama bunu teoman sesi ve sözleriyle çok çok daha güzel yapıyor bence eh artık konser olaylarına başlasa da fena olmıcak hani özletti kendini :D :taptim

tonic demiş ki:
ya tamam bende teomanı gerçekten çok seviyorumda ya gerçekten filme bi abzürtlük var yani filmin alt yapısı yok insanların birbirleri ile ilişkileri anlam veremiyorsun mesela teomani niye aryorlar onlar kim yani bunların hiç birinin bi cevabı yok filmde :!: bazı temalar güzel işlenmiş bazı duygular düşünceler iyi verilmiş ama bunu teoman sesi ve sözleriyle çok çok daha güzel yapıyor bence eh artık konser olaylarına başlasa da fena olmıcak hani özletti kendini :D :taptim

Kesinlikle yaa :cry: (Gerci daha yeni görüştüm galada ama olsun ;) )

Buarada filmdeki anlaşılmazlıklar sundan kaynaklanıyor;teo birşeyleri tepside sunmayı sevmez bilirsiniz..Dolayısıyla filmin tadına varmak için herseyiyle anlamaya calısmanız vs lazım..Film,sarkılarının farklı bir yansıması gibi olmuş..Aşk,acı,pişmanlık,yalnızlık,korku..cok güzel işlemiş teo bun temayıİlk filmi olmasına rağmen gercekten çok etkileyici ve güzel..Yine süper yine süper :taptim

tonic demiş ki:
işte budur !.. diğer teoman sevenler gibi değil. ortada bi abzürdlük varsa dile geçirmekten kaçmamışsın arkadaşım ne diyeyim :) herkes öyle yapsa keşke.. sadece teoman var diye beğenilmese de "süperrrr,harikkaaa" gibi şeyler söyleyenlerde var .. :D

Geri