Ankara' Da Çanta Imalatı Yapan Yer?

'Elektro Gitar ve İcra' forumunda eDDz tarafından 1 Aralık 2012 tarihinde açılan konu

 1. Merhaba, Ankara' da pedalboard u koyabileceğim çanta yapan bir yer arıyorum. Sağlam çantayı uygun fiyata yapan bir yer önerirseniz sevinirim.

  Not: Baysal Çanta demeyin, uygun fiyat da önemli.
   
 2. Ulus'taki cantacilara bakabilirsin, daha ucuzu da orasidir.
   
 3. Nerelerde olabilir bu çantacılar? O tarafa işim düşmedikçe gitmedim bilmiyorum ne nerede, zaten jack almak için Konya Sokak tarafa gideceğim, onu da sordururum bir.
   
 4. Ankara'da Baysal Çanta var. Yerini tarif edeyim: Kızılayın ortasından Ziya Gökalp yönüne git, yani şato burger king'in tam zıt yönü. Mitpatpaşa köprüsünü geç. Mehmet Tunç fen dersanesinin olduğu binanın karşısında Metro işhanı var. Oraya gir. Alt kata in. Yerini sor söylerler. Gitar keman veya diğer enstrümanlara özel üst kalite malzemelerle kılıf ve kutu üretimi tamiri yapıyorlar. Istediğini yapabilirler.


  Edit: pardon ilk mesajı dügün okumamışım ama adres tarifi de yapmış olduk
   
  J-P bunu beğendi.
 5. Evet baysal çantayı biliyorum fakat eskiye göre 3 kat fazla fiyat çıkartıyorlar artık, belki 10 müşteri göndermişimdir oraya, kendim de çok defa board-case yaptırdım oraya ama eskisi gibi değil fiyatları dediğim gibi.
   
 6. Yanlis hatirliyor olabilirim ama Konya sokaga yakindi cantacilar, oraya gitmisken gecisin kolay olur bence.
   
 7. Sokağın adını falan hatırlıyor musunuz peki? Çok fazla sokak var o tarafta bilerek gideyim oralarda yer aramayayım diyorum :)
   
 8. Valla bilmiyorum ama zaten Cantacilar derseniz orada cok iyi bilinir, kime sorsaniz gosterir. Hepsi ayni sokakta zaten, imalat tamir satis vs.
   
 9. konuyu hortlatayım az. şu sıralar çanta yaptırma ihtiyacım var, önerebileceğiniz bir yer varmıdır ankara içinde, fil pedalboard var bildiğim ama onların izmirde olduğunu biliyorum.
   
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş