evil cats(punk rock/alternatif)-Ankara

evil cats iiydi ayrıca hodri meydan fln sakin olun olayı büyütmeyin yoksa ben büyütecem öle dorarım fln haddinizi bilin sildigin msajı da okudum ona göree.......madem hodri meydan gelin konura..

arkadaşlar özel meselelerinizi lütfen forum dışı halledin.olay saçma sapan büyütülüo,artık uzamasın.evil cats'le sorunu olan 'evil cats' üyelerine özel msj atabilir,yoksa da konu kapatılsın artık,müzik konuşulsun :!: :roll:

Beyler bayanlar;demruhi heryere çekilecek bir tavırda yazı yazmış gerçekten anlıyorum herkesi...
Onun kötü bir niyeti yok emin olun,ben onunla konuşurum ama tehditvari lâflar lütfen olmasın herkes birbirinin yüzüne bakıyor,kapansın lütfen bu konu,bizden herhangi biri lütfen bu foruma bir beyanda bulunmasın,sizde lütfen herhangi uzatıcı bir lâfta bulunmayın...
Kavga dövüş edilecekse özel mesajı kullanın buralardan hoş olmuyor,en başta bana atın özel mesajlarınızı,ilk ben kefilim...
Saygılar...

Sildim yazdığımı tamam...kapansın konu...derdi olan msn e eklesin derdi kimleyse...CeKeS DAWUL un herşeyi yazıyo zaten profilinde...Derdin varsa ararsın...O seni eklemiş msn e zaten...İyi geceler...
Konserde iyi coşturdunuz bizi evil cats :p
elinize sağlık

demruhi demiş ki:
Evilcats_Dawul

bak abi ben ciddi ciddi güzel çaldıklarını söyledim ayrıca ben ground zero nun bass cısıyım adımda mert gelistiyosan senlede konuşalım tamam mı bazılarıda bana aq fln diye msj atmış haddinibilsin herkez kötü bi amacım yoktu benimama siz uazatmışınız siz bilirsiniz nese ben daha bişey demiyorum kaan bene hepsini okudum abi nese hadin eyw
evilcats_dawul diyil ben cekes dawul um...onu karıştırma...olay senin kendini bi kız grubunda betimlemen..kime istiyosan grup elemanlarından ona özel mesaj atarak kendini betimliyebilirsin...ne demek istediğimi evilcats_dawulla benim ne durumda olduğumu göz önünde bulundurarak düşünürsen anlarsın...

Re: re

SLAYERKAN demiş ki:
siz kimi daıtıonuz aq olm ben thrashfire adına konusuom burda kimsin la sen sen sapkalı olm karsıma cıkma sen konura gelin g.tunuz yiyosa son olarak NO WAY PUNK!!!!!!!!!!!!!!!!!NO WAY PUNK!!!!!!!!!!!!!!!!NO WAY PUNK!!!!!!!!!!!!!!!!!!! oldumu.... merte laf soletmem demruhi hepinizi s.ksin!!

Babuş seni ekledim msn e...ordan halelderiz...forumda konuşmayın artık... :!:
bu arada sen g.tünüz yiosa gelin konura dediğin sıralarda ben konurdaydım zaten...eyvallah...

konser alanına zamanında gelme sözü bana heralde,nesse :LOL: sizinle aynı sahneyi paylaşmak güseldi(bizden sora çaldıınızda ekipman toplarken baya bi sahnede kaldm,ii paylaştık ehhe :D ).daha nice konserlerde beraber olmak dileiyle..

arkadaşlar öncelikle herkese meraba siteye yeni üyeyim bu yüzden "senin ne haddine" diyebilirsiniz belki :D ama evil catsi, grup üyelerini tanıyorum.şarkıları da dinledim.hepsi çok iyi kızlar çok güsel çalıolar canlı da dinledim ama gökçenin sesi vasat bence.biraz daha eğitilmesi gerek.kaydın kötü olmasından kaynaklanıo olabilir gökçenin sesi duyulmuo duyulsa bile kulak tırmalayıcı gelio.onun haricinde hepsi çok güsel çalıolar.umarım daha iyi yerlere gelirsiniz kızlar.başarılar dilerim

yorum için teşekkürler.eleştirin dikkate alınacaktırr.. ;)

evil cats her zaman hazır reşit baba :!: :LOL: :twisted: cat punk rulzz :!: :!:

stüdyo baget sponsorluğunda

29 ekim de yolcu rock barda sahne alacak gruplar :

DEFAKTO
NOKTA
TANSİYON 12,8
KARAKALEM
EVİL CATS

+18
giriş : 3ytl kapı açılış saat:17:00

yer:ssk iş hanı kat:3

Geri