evil cats(punk rock/alternatif)-Ankara

10_1193216679.jpg

Herkesi bekleriz...

efendim daha ska daha punk lütfen... ! sonlara dogru repertuarınızı sevdim :) bir kaç bulanık fotonuzu çektim makinanızla ayrıca, bana da atın onları :)

bugün stüdyodan çıktığımızda sizle karşılaştık sizin evil cats olduğunuzu açıkca bilmiyodum...birazda dinledik sizi biz stüdyodan çıktıktan sonra iyidiniz ama konserde daha iyidiniz...tebrik ederim...vokal arkadaşın çok böle şeker bi sesi var...keşke köprüaltını çalmasaydınız kötü değildi ama size yakışmadı....nese 18 kasım pazar günü yani haftaya pazar günü bizizde çıkıoruz bekleriz....başarılar dilerim.....müzikle kalın :)

infradark_drummer demiş ki:
bugün stüdyodan çıktığımızda sizle karşılaştık sizin evil cats olduğunuzu açıkca bilmiyodum...birazda dinledik sizi biz stüdyodan çıktıktan sonra iyidiniz ama konserde daha iyidiniz...tebrik ederim...vokal arkadaşın çok böle şeker bi sesi var...keşke köprüaltını çalmasaydınız kötü değildi ama size yakışmadı....nese 18 kasım pazar günü yani haftaya pazar günü bizizde çıkıoruz bekleriz....başarılar dilerim.....müzikle kalın :)

tesekkur ederız =) bzde sze basarılar dılerız..grsrz.!

ewet arkadaşlar davulcumuzunda dediği gibi sizi stüdyoda da izledik.çok sağlamdınız.konserde daha sağlamdınız.çok beğendik başarılarınız dewamını dilerim.18'inde pazar günü bizizdeki konsere beklerim.sewgiler saygılar................................

angelalternatiffestsonchq0.jpg

ANGEL ALTERNATİF FEST

7 Aralık Cuma ve 8 Aralık Cumartesi Günü Yapılacak Olan Angel Alternatif Fest , Eskiz Rock Bar’da Müzikseverleriyle buluşuyor .
Giriş : 7.5 + 1 İçki , Saat : 16:00 Kapı Açılışı İlk grup Saat:17:15’te sahne alacaktır.

Sahne Alacak Gruplar :
Cuma Günü : Delgadina ( Açılış Grubu), Evil Cats , Tansiyon 12.8 , Uçuş Serbest ve Exe
Cumartesi Günü:Enkaz (Açılış Grubu), İz ,Sertsessiz , 51 Promil ve Nükleer Başlıklı Kız

Sizlerle birlikte olacaktır. Tüm MüzikSeverleri bu grup ve müzik ziyafetine bekliyoruz…

Eskiz Rock Bar ( Inkılap Sokak 6/A Kızılay/ANKARA tel:433 07 01 )

Destekte bulunan Tuborg , Black_art(Gama İş Merkezi 2.kat Kızılay) , Radyo Hacettepe , İnternet Siteleri anatolianrock.com ve hangibar.com , Stüdyo a’dan z’ye teşekkür ediyorum.

Sahne alacak olan grupların bilgilerini aşağıdaki linklerden öğrenebilirsiniz.

Nükleer Başlıklı Kız
www.nukleerbasliklikiz.com
www.myspace.com/nukleerbasliklikiz

51 Promil
www.myspace.com/51promilband

Sertsessiz
www.myspace.com/sertsessiz
İz
www.myspace.com/iztr

Enkaz
www.grupenkaz.anatolianrock.com/

Exe
www.exe.anatolianrock.com

Uçuş Serbest
www.myspace.com/ucusserbest

Tansiyon 12.8
www.myspace.com/tansiyon128

Evil Cats
www.turkrock.com/ftopic28914.html

Delgadina

Ufak Bir Hatırlatma Yapmak İstedim.

Angel Alternatif Fest'in Olduğu Gün Promosyon Olacaktır. 8)

Festival'e Özel Bira Fiyatı 3 Ytl 'dir. :icelim :metal

TÜm Müzikseverleri Hem Yeni Mekanı(Eskiz Rock Bar) , Hemde Ankara Gruplarımızı Desteklemeniz İçin Bekliyoruz...

Geri