Twist Off (Alternatif Rock) - Ankara

BeerAllaManneeds.jpg

buda yeniliklerin ilk örneği :)

berker cok güsel olmuş da bunu bi elimize bi alalım.. yani cıkarın bi yerden biz masrafları hallederiz.. oke ama bugün yada yarın ulassın bana.. hadi görüşürüz..

afişi süper yaptım onu kabul ediyorum! tam vaktinde söölediler bana keyfim yerindeydi böyle canlı bişi çıktı ortaya!! başarılarını diliyorum grubuun...

arkadaslar gecen hafta elimizde olmayan sebeplerden dolayı yolcu programını yapamadık.. herkesten özür diliyoruz.. ama haftaya dinlenmiş bi TWİST-OFF'la beraber olmak dileğiyle... çarşamba günü saat 21:00 da YOLCU İN ROCK'ta görüşmek üzere.... eywallah....

Eheeheue Hayatımın en güzel konserini verdim çarşamba gübü çok eğlendik hele en son yarıdaa gelen herkese çok teşekkürler... Buarada Teist-Off haftaya çarşamba elimizde olmayan nedenlerden dolayı yolcu da değil ama sonraki hafta daha ii Twist-Off la karşınızdayızzzzz

eee Twist-off bu çarşamba izleyebilecekmiyiz sizleri geçen hafta yoktunuz ama ondan önceki haftada iiydinizz beğendim yaniii zaten daimi seyirciniz olarak sizleri sahnede görmek isterizzz başarılarr

Arkadaşlar Yunus'un okul yüzünden 2 yıllığına ankara dışına gitmesi gerekiyor o yüzden yunusa gitmeden bir hediye vermek istedim...
Görüşrüz yunus...

x1pnprgmi5o51huibkn2cino3pdeb4c7rafvnn5syzwakeq3on6lkdw6.jpg

Geri