Twist Off (Alternatif Rock) - Ankara

arkadaslar walla elımızden gelenı yapacaz ama su bulut arkadası bı yakalarsam opcem.herıf tıyatro oyununa gitmiş mersıne ya.hasta cıktı walla.o bı gelse daha ıyı olacak ama ıste ----gercı adı uzerınde bulut:mad:

arkadaslar volkanında dedıgı gıbı yenı gıtarıstımız volkan dırrrrrrrrrr.grup da dagılma soz konusu olamazzzzzz.bıde volkana soyluyorummmmmmmmmm şarkılara ıyı calış fazla zamanımız yokkkkkkk unutmaaa
şarkılar studyodaa benım cantamın kucuk gozundeee hepsı yazılı kagıt var ordaaaa ordan bakarsın kendıne ıyı bak gorusuruzz......

arkadaslar volkanında dedıgı gıbı yenı gıtarıstımız volkan dırrrrrrrrrr.grup da dagılma soz konusu olamazzzzzz.bıde volkana soyluyorummmmmmmmmm şarkılara ıyı calış fazla zamanımız yokkkkkkk unutmaaa
şarkılar studyodaa benım cantamın kucuk gozundeee hepsı yazılı kagıt var ordaaaa ordan bakarsın kendıne ıyı bak gorusuruzz......

Sanırım Utopyada program ayarlanmış ama biraz daha ayrıntılı bilgi verinde insanlar gelsin saat fln fln..

Yunuscum bana en kısa süre ulaşıver..

Başarılar...

wolkan tamam adammım yaa ne stres yapıyon?oke dediysek ok işte, ben işe basladım oldu baya, ugrayamıyom sincana, ayın 5 i gibi gelirim:D hadi eywallah...

geldik o malum şarkıya arkadaşlar....:p bilmeyenler warsa bilenlerden öğrensinlerrr ütopyadayız arkadaşlar her pazartesi,çarşamba... ayrıca drednat grubunun gitaristi olarak bildiğimiz çağdaş da artık twist-off'ladır... bu,grubun yeni we son şeklidir arkadaşlar...albüm teklifleri war bu arada düşünceliyiz dogal olarak... tiwst-off olarak bişeylere hazırız artık... cowerlarımız sağda solda çalınıyomuş arkadaşlar ama merak etmesin twist-off hayranları,o cowerların ilk kez bizim tarafımızdan düzenlendiği herkes tarafından bilinmektedir... neyse şimdilik bu kadar,herkes kendine ii baksın,twist-off iyi yolda..........

yunus-bulut
andac rock olarak yeni mekanda yakın bir zamanda faliyete geciyoruz..eski mekanda
yarım kalan konserinize buradan devam edecegiz..
görüşmek dilegiyle..[/b]

tabiki de reşit abi,bizde ne zamandır şu organizasyon için dawet edilmeyi beklioduk,sizinle herzaman,her yolda warız twist-off olarak, bu arada müjdeli bi haber iskender paydaşla çalışmaya başlıyozz,albüm v.s. yakın.. orda olabilmek dilegiyle.. hoscakalın.....

bira : 3,5 YTL

diğer yerli veya yabancı içki fiyatlarını bilmiyorum. Çünkü içmedim.

Ha birde öyle ya..

Merhaba herkese.... Bakalım birlikte çalı$ıyoruz artık....

aman Tanrıııımm.. bu twist-off bizim twist-off mu? :zipla

pazartesi akşamının süper insanları bunlar yaa..ilk dinlediğimden beri destekliyorum ben..sahneleri an geçtikçe çok daha keyifli olmaya başladı..

son kii üüüç dörtt :metal

herkesi ütopya'ya bekliyoruz arkadaşlar..

Geri