Arcane (thrash & death metal) - Ankara

Hepsini Ayrı Ayrı Tebrik Ediyorum , Artık Defalarca Yazıldı Ben Yazmayım Sesteki Aksaklıkları , Birbirlerine Çok İyi Duymamasına Rağmen Hiç Bi Parça Kaçmadan Takır Takır Çalındı..Pardon Düzelteyim ta ta ta ta ta ta :D

Başarılar Arcane :metalhead

Konserde çalıp sonra diğer grupları izlemeden çıkmak ayıptır ama rahatsızlığımdan dolayı izleyemediğimi ve özürlerimi iletmek isterim size...Grup arkadaşlarım da benim için meraklandılar o yüzden onlar da beni yalnız bırakmadılar...Tekrar, tekrar özür dilerim(z)...
Saygılar...

BU NASIL BİR PERFORMANSTIR !!! :twisted:
Helal Olsun Hakikaten :metalhead
Elimizden Geldiği Kadarıyla Bütün Grupların Dayanışması Bir Oldu Bu Konserde, Herkese Çok Teşekkür Ediyorum Ellerinize Kollarınıza Ve O Coşturan Herkesin Kafasını Bir Dünya Eden ARCANE...
Bir Daha Ki Organizasyonlarım da Görüşmek Üzere...

NOT:Anlayışınız İçin Tekrar Tekrar Teşekkürler :oops: :LOL:

Bu Arada Eklemeyi Unuttuğum Birkaç Şey Var...
Bülent Abi Ne Diyim Ben Sana , Yaş Falan Dinlemiyor Bu Olay Bıraksak Sabaha Kadar Devam Edersin... O Kadar İçten Çalıyor Ki :metal

Not: Bülent Abi Mixerde Ki Yardımın İçin Çok Teşekkür Ediyorum ;)
Kaan Abi Elimden Geleni Yaptım Ama Back Vokalin Sesini Yükseltemedim(k) (Herkes Uğraştı) :oops:

Başarılar ARCANE :!: :!:

pic02425wy.jpg

pic02434hf.jpg

pic02513qq.jpg

pic02585jc.jpg

pic02608ru.jpg

ArcanE yine muhteşemdi ..

Başarılarınızın dewamını dileriz :metal

Walla böyle gençleri sahnelerde görmek isteriz biz!...
Hemde Ankara'da...
İnşallah yakında...

to be continued!...

Sonuna Sonsuza Sonuncumuza Kadar!...THRASH METAL ÖLMEZ!!!

THRASH the SYSTEM!!!

Bunlar ne la böyle zebani gibi. Yok yok artık Turkrocktada 7+ ibaresi koymak lazım. Mazallah küçük çocuklarda var artık internette. Bu resimleri gören sebeler nasıl uyur geceleri. Ne öyle heryerde dövmeler falan. Din elden gitmiş, yazık yazık.

Gerektiği mesajı verme konusunda anons özürlüsü memleketim grupları arasında Kaan Abi'nin konuşmasında verdiği mesajlar anlamlıydı. Hele parçanın sözleriyle olan bağlantısını düşününce.

Şu son fotoğraf süpermiş.

Geri