R.T.D / Reset To Default

Ankara Biziz Rock Bar'da 29 Ekim 2005 Cumartesi günü Rock Alive #45 , Anti Organizasyon tarafından gerçekleştirilecektir..Saat 14:30 da kapı açılışı.Giriş 7 YTL(İlk içki dahil).Bira 3 YTL .Sahne alacak gruplar:

R.T.D
OsiriS
Deprem
OverDose

Adres: Tunalı hilmi Cad.,No:106/6 (McDonald's karşısı) Kavaklıdere/Ankara

Cumhuriyet Bayramı'nda herkesi bekliyoruz eğlenmeye...

…Anti Organizasyon…

Siz varya iyi iş yapacaksınız bunu anladım ben bugün, ayrıca konsere ilgi de çok fazlaydı bravo tebrik ediyorum hepinizi.

emir'cim özellikle senden cok özür diliyorum, istenmeyen aksiliklerden dolayi gelemedim... :( bir sonraki konseri kacirmayi düsünmüoyurm ama...
anladigim kadariyla gayet basarili gecmis konser, buna cok sevindim. tüm RTD tayfasina selamlar...

yanlış bi duyum almadıysam ilk konserinizmiş.. eger öyleyse gayet başarılıydınız ilk kez sahne alan bi gruba göre ;) gaz parçalar wardı we wokalin sesi harikaydı bence.. özellikle ikinci bestenizi begendm.. umarım bu iyi performans devam eder.. başarılar tekrar...

Fear Factory çok iyiydi :)=

Kusura bakmayın...En kısa zamanda fazlasıyla telafi edilecektir...
Kimin yaptırdığını bildiğimiz ve gerçekten hiçbir yetkisi olmayan insanlar yüzünden çok güzel bir konser heba oldu.Ne denebilir ki...Teşekkürler anlayışınız için...

cyberknight demiş ki:
Fear Factory çok iyiydi :)=

Kusura bakmayın...En kısa zamanda fazlasıyla telafi edilecektir...
Kimin yaptırdığını bildiğimiz ve gerçekten hiçbir yetkisi olmayan insanlar yüzünden çok güzel bir konser heba oldu.Ne denebilir ki...Teşekkürler anlayışınız için...
nooldu ya merak ettim?

bu arada emir'cim kayıt süper olmu.. beste de bi o kadar güzel. ben biraz devil driver a benzettim.. (yanlış anlaşılmasın tarz anlamında) çok güzel aynen devam :zipla

İlk önce herkese tesekkür ederiz yorumlar için.hepsi bizim için birer rehber niteliğinde.
Evet R.T.D nin ilk konseriydi bu.ilklerin önemli olduunu bilerek elimizden geldiince çalıstık...
Şunu belirmeliyimki şahsen benim en çok heyecanlandığım sey baskalarına bestelerimiz dinletmek(ki onlar bize çocuumuz gbi gelior).keske insanlar amerikedaki gbi beste dinlemeye daha fazla merak duysalar.
ama bulunduumuz kosullar içinde hem bestelerimizi hemde gerçekten kaliteli grupların coverlarıyla en iyisini sunmaya calıscaz.
müzikle kalın...

yorumlar inanin okumasi cok keyifli :) ilk konser icin cok gusel tepkiler bunlar bir dahakine cok daha iyi bir R.T.D ile karsilicaas sizi tekrar tesekkurler.
(Demir baba ayip ettin ya olurmu ole sey canin saolsun bi daakine bekliorum ama :)

Konseri kaçırdım; ama sonrasında rapor geçti elime :D Başarılarınızın devamını dilerim beyler. Bu arada sizin vokal biraz gaymiş galiba :LOL: :LOL: Pis herif :D

Geri