R.T.D / Reset To Default

Vay anasını Ankarada metalcore grubumu varmış. Vokaliniz Bilkentte degilmi? Keşke biraz reklamını yapsaydı da gelseydik konserinize, gerçi trivium, lamb of god tişörtlerinden anlamak lazımdı bişeyler oldugunu. Şarkılarınızı dinlemedim dinliyecem, imperium falan duydum hakkaten çalıyomusunuz? Bar programınız falan varmı.saygılar.

Padget demiş ki:
Vay anasını Ankarada metalcore grubumu varmış. Vokaliniz Bilkentte degilmi? Keşke biraz reklamını yapsaydı da gelseydik konserinize, gerçi trivium, lamb of god tişörtlerinden anlamak lazımdı bişeyler oldugunu. Şarkılarınızı dinlemedim dinliyecem, imperium falan duydum hakkaten çalıyomusunuz? Bar programınız falan varmı.saygılar.

evet dostum bilkentteydi..
sarkılarımızı www.myspace.com/resettodefault tan dinleyebilirsin
imperium u 2 konserimizde çaldık ama artık repertuarımızda değil..konserlerde sadece bestelerimizi çalıors ama bu demek deilki bundan sonra cover olmayacak :)

Origam'dan RTD'ye sevgiler saygılar ve öpücükler :D
Önünüzdeki ilk konserde ki ODTÜ olucak galiba başarılar 8) umarım yine aynı sahnede oluruz ;)
Tabii önce Emre Can'ın ve benim vizeleri kazasız belasız atlatmamız lazım :roll:

R.T.D olarak 6 aralıkta Nedjima barda metal konserinde çıkıorz!
detaylar şuan kesinleşmemekle beraber tüm gelişmeleri buraya yazıcam..

6 ARALIK NEDJİMA KONSERİ

konserafsforumtb3.jpg

Erdem abi fayansları yıkacakmış :) Dedim bekle Çarşamba günü biz yıkarız :metal

Nedjimayı yıkmaya :twisted:

Konserde başarılar arkadaşlar ;)

RTD performance nızdan dolayı çok teşekkür ediyorum ... Ellerinize sağlık ... Yaşanan tatsızlıkları bir daha yaşatmamak dileğiyle ... Yolunuz açık olsun :twisted:

Rock Station da izledim ve dinledim ilk olarak...Vokal gerçekten iyiydi...Grupta iyiydi ama ne olduğunu hala çözemediğim bir şey eksik geldi bana orda...Şimdi Rock Station Dergisinin verdiği TNT Volume II de demonuz (Core sevmeme rağmen) CD deki Black Tooth la beraber en çok dinlediğim şarkı oldu...Hadi RSF 9 dan bir poz koyayım da bari tam olsun (Makinenin azizliğine uğramış bir poz ama neyse)

Başarılarınızın devamını dilerim....

ilk hedef yurtdısı..
ama tabiki öyle yada böle bi albüm sahibi olmak istiyoruz.
elimizde yeteri kadar beste var.kendimizin ve teklifin en iyisi olduunda albüm konusunda kimsenin şüphesi olmasın;)

Geri