Hard Luck (glam/klasik rock) - Ankara

selam abiler, nerelerdesiniz ya??
uzun zaman geçti sizi dinlemeyeli, izlemeyeli... haydi artık yeni projelerde görmek istiyoruz..umarım yakında vardır bir proje.. daha fazla bekletmeyin bizi..
ee sizin gibi grupları dinlemek oldukça keyifli oluyor...
görüşmek üzere...

evet cagrson çok yakında var bişeyler, hatta bu hafta içinde bir yerde programa başlayacağız bir terslik olmazsa. henüz kesin değil, bir iki gün içinde duyuracağız buradan....

rock on!

Hard Luck bu haftadan itibaren her cumartesi Nedjima alt katta çalacak. kiss, deep purple, guns n' roses, whitesnake, led zeppelin, skid row, ac/dc, mr. big gibi gruplardan baba şarkılar dinlemek isteyenleri bekleriz......

ohoo naptınız siz ya, nedjimayı salladınız valla.. tabi beni de :)
elinize ağzınıza sağlık valla... süper bi geceydi..
haftaya görüşmek üzere..

Longlive HardRock
Longlive HardLuck... :)

Herkesin Rainbow'un güzide :) eseri olan Long Live Rock 'n' Roll'u söylemesi müthiş bir durumdu zaten...

Vantilatör ise ayrı bir hava kattı :D (anlayan anladı(umarım :D ))

Yani süperdiniz,gerçekten çok güzel bir geceydi,başarılarınızın devamını talep ediyorum...(çok mu resmi oldu ne :) )

Darkshine, cagrson cok tesekkurler yorumlar icin, aslinda basta rainbow olmak uzere tum sarkilarda bize eslik eden herkese cok cok tesekkur, inanilmaz keyif aldim, agziniza saglik ark.lar...haftaya ctsi nedjimada gorusmek uzere...yalniz darkshine vantilator olayi neydi ben kacirdim galiba o kismi :) aciklamani talep etsem cok mu resmi olur :)

arkadaşlar geçen cumartesi için özür diliyorum. hem kötü çaldım hem de surat astım ama gerçekten acılar içindeydim. midemi feci üşütmüştüm...

şimdi iyiyim geçen haftanın acısını çıkartacam bu cumartesi...

aytac demiş ki:
arkadaşlar geçen cumartesi için özür diliyorum. hem kötü çaldım hem de surat astım ama gerçekten acılar içindeydim. midemi feci üşütmüştüm...

şimdi iyiyim geçen haftanın acısını çıkartacam bu cumartesi...

Geçmiş olsun dostum sizi tanımıyorum ama bir kaç kez sizi dinleyenlerden güzel yorumlar aldım sanırım Yolcu'da dinlemişlerdi...
Sahnede hasta hasta çalmak kadar kötü şey yoktur sanırım :?

Tekrar geçmiş olsun full performance geri dönmen dileğiyle :D

işte yine bi cumartesi geldi ve yine HardLuck'la HardRock zamanı :)
sizin yüzünüzden iki gün boynum agrıdı haberiniz olsun :)
neyse değiyor ama ...
yarın görüşürüz..

altar_eklips demiş ki:
Darkshine, cagrson cok tesekkurler yorumlar icin, aslinda basta rainbow olmak uzere tum sarkilarda bize eslik eden herkese cok cok tesekkur, inanilmaz keyif aldim, agziniza saglik ark.lar...haftaya ctsi nedjimada gorusmek uzere...yalniz darkshine vantilator olayi neydi ben kacirdim galiba o kismi :) aciklamani talep etsem cok mu resmi olur :)

Ne demek efenim derhal :LOL: Vokaliniz(yakuptu sanırım adı) vantilatörün açılmasını istemişti şarkı arasında(ki gayet doğal bir istek,insanın öyle bir şeyi istememek için mazoşist olması lazım o sıcakta),daha sonra şarkıya girdiniz tam bir film karesi gibiydi(daha doğrusu türk filmi ya da müzik videosu arasında bişey oldu bende tam anlatamıyorum :LOL: )vantilatör sayesinde saçlar uçuşuyordu,yani şarkının arasında karşıda bir bayan görüp ona doğru koşup "nayatım,janım" diyecek zannettim o derece :LOL: ....

Yarın(şu saat itibariyle bugün oluyor sanırım) görüşmek üzere diyelim o halde...

p.s:Biraz geç oldu ama geçmiş olsun gitarist arkadaşa,hasta olmasına rağmen gayet güzel kotardı geçen ctesi,bir de yarın izleyelim full performansla artık ;)

evet dark shine ile birlikte izledik ve de beğendik. başarılarınızın devamını dileriz, kendi şarkılarınızda bu tarz üzerine kurulu olsun lütfen ..

Bu defa fazla kalamadım,ama yine çok iyiydiniz performans olarak,satanica'ya da katılıyorum besteler o yönde olursa gerçekten çok mükemmel olur...

Eh ne diyelim ne diyelim başarılar dileyelim :) ...

Bu arada aklıma geldi,size van halen coverları çok yakışır gibi geliyor,özellikle hot for teacher cuk oturur gibi düşündüm,tabi bu benim düşüncem sadece :)

gerçekten böyle baba bir şarkıyı bize yakıştırmanıza sevindim. ama bence azcık zorlar bizi o şarkı :D :D özellikle beni :D yine de deneriz belki sağolun :)

beste konusuna gelince, umarım bir gün bestelerimiz olur da bu tarz üzerine kurulu olur... bu tarzda beste yapan pek gruba rastlamadım açıkçası... :)

dinleyen ve yorum yapan arkadaşlara teşekkürler... yine görüşmek üzere :)

rock on!

Geri