SX gitarlar hakkında

Birkaç fotoğraf da ben de koyayım da başlık canlansın :) Şimdilik yaptığım modifiyeler arasında Wilkinson burgular, Graphtech nubone nut ve string tree'ler var. Yakında Meksika köprü gelecek. Ileride de manyetikleri değiştireceğim.49133 eklentisini görüntüle49134 eklentisini görüntüle49135 eklentisini görüntüle
Vaov muthis tatli gorunuyor sevgili abim. Gule gule kullan. Valla su sx leri oyle sevdim ve oyle alistim ki yazin telesinden ve sst62 den 1 tane alasim var :D

Birde bu kopruleri nerden ne kadara buluyorsunuz abiler yahu gecen kopru elimde kaliyordu. En yakin zamanda degismeli sistem. Azcik aydinlatin bu genci

Koyun kaburgasindan ust eşiğini de yapicaksin, ama izmirli topragim gibi yetenegi de koyucaksin , tekrardan tesekkurler end of beginning
Hocam strat çok farklı bir kafaymış
Vaov muthis tatli gorunuyor sevgili abim. Gule gule kullan. Valla su sx leri oyle sevdim ve oyle alistim ki yazin telesinden ve sst62 den 1 tane alasim var :D

Birde bu kopruleri nerden ne kadara buluyorsunuz abiler yahu gecen kopru elimde kaliyordu. En yakin zamanda degismeli sistem. Azcik aydinlatin bu genci
Ben ebay'de buldum. Ant hill music'ten sipariş ettim. Henüz elime ulaşmadı ama.

2 sorum var 11 hole loaded pick guard ve tuner linki koydum bunlar SX american alder strata uyar mı? Modifiye yapanlar yardımcı olurlarsa sevinirim.
Harley Benton Parts Locking Tuners 6L Black - Thomann UK
920D Custom Loaded Strat Pickguard Duncan Fender BK WH SSL 5 '69 Fat 50'S | eBay
Dostum 11 delik normalde ok ama her pickguard şıp diye oturmuyor ben pickguard değiştiğimde 2-3 yerden eğelemek durumunda kalmıştım birde gövdedeki vida yerleri tutmamıştı ben yeni vida yuvası açtım 3-4 yer için.

Geri