Demir Demirkan

yüxexes'e çıktığı zaman izledinizmi bilmiyorum izlemeliydiniz performansları çok iyiydi.bu arada bi şeye dikkat ettim.demir demirkan saç ektiriyo.ensesinde iki tane çizgi var bu 2 seans yaptırmış demek oluyo.burdan pepsitwist ve besire ark.lara sesleniyorm demir abi uzun süre saçlarını uzatamıyacak.hem bence saçlarının bu hali daha iyi

chamaeleon demiş ki:
yüxexes'e çıktığı zaman izledinizmi bilmiyorum izlemeliydiniz performansları çok iyiydi.bu arada bi şeye dikkat ettim.demir demirkan saç ektiriyo.ensesinde iki tane çizgi var bu 2 seans yaptırmış demek oluyo.burdan pepsitwist ve besire ark.lara sesleniyorm demir abi uzun süre saçlarını uzatamıyacak.hem bence saçlarının bu hali daha iyi
selam arkadaşlar foruma yeni katıldım dikkatimi çeken konu demirin saç ektirme izlenimi vermesi aslında öyle bi izlenim almışsın ama öle değil adana konserinde saçı sıfırdı demirin ve o çizgi nin yerinde dövme vardı o yüzden öyle orası yani saç ektirecek olsa uzatmazdı bu kadar ;) ok

Anthrax demiş ki:
bence demir in ayrılmasının tek amacı para..
bir solo album cıkarsam da paralara çöksem diye düşündü bence:)
sanırım düşündüğü gibi de olmadı...
ayrıca pentagram demirsiz de iş yapar ...
her ne kadar cok iyi bir gitaristlerinden yoksun kalsalar da ...
arkadaşım dd nin para için bu işi yaptığını sanmıyorum eğer amaç o olsaydı demir şu anda teomanı ezer geçerdi.
yanlış anlaşılmasın ne demek istediğim anlaşılmıştır umarım...
2 klip çekti 2 sinide krala vermedi bu küçük bir ayrıntı dikkatinizi çekerim...

chamaeleon demiş ki:
1 adana konserinde kafasına süper bi dövme yaptırmıştı 2 demir saç ektirmiyo çünkü o dövmenin izi şimdi anladınmı canım.....o zaten herhaliyle mükemmel.... :sniper

DD03a.jpg

burcudd demiş ki:
warmı bu adamın üzerine bi sanatçı ben göremiyom waalla gitarın ilahı DEMİR DEMİRKAN :tap:
zaten onun yeteneğini eleştirmek için sağır olmak gerekir ama burda eleştirilen onun popularistlik yapmasıdır :twisted: ,gül gibi grubu bırakıp "ayıp" gibi şarkılar yapması, sertapla çıkmasıdır, falandır, filandır.

fulya_m_o_r demiş ki:
evet vokal konusunda katılıyorum ama gecen gün yüxexes performensını seyrettim o ne gitar solosuydu öyle ya! adam aşmış.............

evet o solo gerçekten harikaydı... adam bi de sonradan beğenmedi fln "daha iisini yapalım o zmn yayınlayın" dedi güven'e Orda koptum zaten.. adam o süper solyu beğenmedi... ;)

16inchcrash demiş ki:
burcudd demiş ki:
warmı bu adamın üzerine bi sanatçı ben göremiyom waalla gitarın ilahı DEMİR DEMİRKAN :tap:
zaten onun yeteneğini eleştirmek için sağır olmak gerekir ama burda eleştirilen onun popularistlik yapmasıdır :twisted: ,gül gibi grubu bırakıp "ayıp" gibi şarkılar yapması, sertapla çıkmasıdır, falandır, filandır.
bak canım yeteneğini istesende eleştiremezsin zaten sertab olayınada niye bu kadar taktınız hiç anlam veremiyorum zaten adamın müziğiyle uğraş sevgilileriyle diil ayıp ayıp güzelim.....

mükemmel bir insaaan veee mükemmel bir albüüm.............demir demirkana laf edemeez kimsee............süpeer sololaar............mükemmel sözleer...............açıkçasıı şu aralaar aldığııım en iyi albümleriin içindee....................duyurulur...........

ayrıca.........
yer: Rumeli Hisarı
tarih: 18/08/2004
saat: 21:30
ücret: 17.000.000/24.000.000 arası...........
demir demirkanıın bu konserindee hepinizi görmeek dileğiyle.............duyurulur...........

Geri