Demir Demirkan

Antibiyotik demiş ki:
Jaimzhat demiş ki:
ne yumuşaması ya?..adam müziğini etkilio die sony den ayrıldı..daa sert müzik yapabilmek için..bence yanlış bilgi almışsınız...yumuşama fln söz konusu diil BENCE ...

pentegram - trail blazer
...........................bu noktalarda penegram ile bi albüm daha yapar demir demirkan(anatolia)sonra da kendi solo albümlerini yapar.2004 istanbul dışında çıkarttığı solo albümlere bak demirin pop havası var.2004 istanbul ile biraz kendine geldi.bi trail blazer ı dinle bir de 2004 hariç dier solo albümlerini dinle kardeş :)

jaimzhat'a katılıyorum.
demir pentagram'dan ayrıldıktan sonra sony ile iki albüm yayınladı ve her ikiside demir demirkan'ın içine sindiremediği çalışmalar oldu.sony şirketinin kendi müziğini etkilediği için ordan ayrıldı ve bu ayrılıktan sonra yayınladığı 2004 istanbul albümü demir'in yapmak istediği içeriği tamamiyle dinleyiciye veriyor.

ben son albümünü bu yakınlarda dinledim..gerçekten çok keyif aldım...bu tarzda pek müzik yapılmıyor türkiye de çok fazla...kendime kızıyorum bu kadar geç farkettiğim için....

Yönetici Uyarısı: Forumda tamamı büyük harfle mesaj yazmak yasaktır. Bu davranışınıza devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Ayrıntılı bilgi için forum kurallarını okuyunuz..

yener demiş ki:
Antibiyotik demiş ki:
Jaimzhat demiş ki:
ne yumuşaması ya?..adam müziğini etkilio die sony den ayrıldı..daa sert müzik yapabilmek için..bence yanlış bilgi almışsınız...yumuşama fln söz konusu diil BENCE ...

pentegram - trail blazer
...........................bu noktalarda penegram ile bi albüm daha yapar demir demirkan(anatolia)sonra da kendi solo albümlerini yapar.2004 istanbul dışında çıkarttığı solo albümlere bak demirin pop havası var.2004 istanbul ile biraz kendine geldi.bi trail blazer ı dinle bir de 2004 hariç dier solo albümlerini dinle kardeş :)

jaimzhat'a katılıyorum.
demir pentagram'dan ayrıldıktan sonra sony ile iki albüm yayınladı ve her ikiside demir demirkan'ın içine sindiremediği çalışmalar oldu.sony şirketinin kendi müziğini etkilediği için ordan ayrıldı ve bu ayrılıktan sonra yayınladığı 2004 istanbul albümü demir'in yapmak istediği içeriği tamamiyle dinleyiciye veriyor.
tamam yener aynı şeyi söylüyoruz.diğer solo albümleri benim de içime sinmiyo :)

-GUITARIST- demiş ki:
geçen akşam atv haberde ve powertürkte açıklama yaptı.sadece film ve belgesel müzikleri yapacakmış.neden inanmıyosunuz ya

ben powertürk'de izledim.albüm yapmayacağım demedi,albümlerin yanında film ve belgesel müzikleride yapmak istediğini söyledi.

Şuanda canlı yayında buna benzer bir soru soruldu CNNTURK'te...
Verdiği cevap...
''Benim zaten devam ettiğim,gitar çaldığım bir sahne performansım var,yapı olarak tek bir şeye bağlı kalan biri değilim,birçok iş yapmayı seviyorum''dedi...

Kanaatimce bir müzisyenin yapması gerekenleri yapan,olması gerektiği gibi biri...
Gitaristlğini zaten beğeniyordum...
GELİBOLU belgeselinin müzklerinin bir kısmını dinleyebildim...

Film ile aynı anda dinlediğimde dahada iyi olacağına eminim...

Tebrik ederim DEMİR DEMİRKAN... :alkıs :elsallaa :metalhead

CNN Türk'te Gece Görüsü programinda bir sey daha söyledi.O söz de beni bayagi korkuttu."Artik degisik seyler deneyecegim,dedi."

Aman sakin yapma diyorum...

gazetenin birine göre
Gelibolu Belgeseli nin müziklerini bitirdikten sonra albüm falan çıkarmayacağı,sadece film müzikleri ya da bazı albümlerde ne biliim prodüktör falan olarak isminin geçeceğini söylemiş...
umarım şakadır :roll: :roll: :roll: :roll:

ke-di demiş ki:
Şuanda canlı yayında buna benzer bir soru soruldu CNNTURK'te...
Verdiği cevap...
''Benim zaten devam ettiğim,gitar çaldığım bir sahne performansım var,yapı olarak tek bir şeye bağlı kalan biri değilim,birçok iş yapmayı seviyorum''dedi...

Aynı şeyi Türkçe'de katıldığı programda da söyledi.....

gidene yol verelim

hayatinin en kotu gunlerini pentagramla gecirdigini soyledi bu sahis sonra ne yaptigi hic önemli diil ama ayip bukadari. defolup gittigi isabet olmus haksizmiyim arkadaslar yokmu orada kimse

Re: gidene yol verelim

vottka demiş ki:
hayatinin en kotu gunlerini pentagramla gecirdigini soyledi bu sahis sonra ne yaptigi hic önemli diil ama ayip bukadari. defolup gittigi isabet olmus haksizmiyim arkadaslar yokmu orada kimse
bu söylediğinin hiçbir haklı yanı yok tabi ki de haksızsın ne yani çok kötü geçirmiş olamaz mı?her zaman insanlar birbilerinden memnun kalmak zorunda değil...demir demirkan gerçek bir müzik adamı zaten pentegram da demirden sonrada düşüşe geçti ...yani demirdemirkan o gruptayken varlardı...defolmuş diyede konuşmasan iyi olur...herkese saygı.... :evil: :twisted: bu arada arkadaşlar demir albüm yapmayacak diye kesinlikle öyle birşey yok demirdemirkan her zaman ki gibi albümünü yapacak ....yanlış anlaşılmış galiba...yalnızca yanında belgesel ve film müzikleride yapacağım dedi...bu arada gelibolu film müziklerinin oluşturduğu albümü aldım ve filmide izledim bence her ikiside harika albümde çok güzel..demirdemirkandan da bu beklenirdi...kaliteli olan ne varsa demir demirkan orada ..... ;) :D :LOL:

''defolup gitmiş'' biraz agır olmus hakikaten ama pentagram hakkında böyle şeyler söylemese daha iyi olurdu bence.
lüzumsuz tartısmalara zemin hazırlamaktan baska ne işe yararki bu acıklama???

pentagram la beraberken grubun içinde neler olduğunu bilemeyiz o yüzden yorum yapamıyacağım ama pentagramdan ayrılmasaydı pentagram için iyi olurdu çünkü grubu gerçekten yükselmesini sağlıyodu.nolurda olsun DEMİR DEMİRKAN a helal olsun...

Dün bazı parçalarını dinledim sindirerek... Müzikal açıdan benlik ama :) sözler beni etkilemedi yani hitap etmedi diyelim... Umarım aynı çizgide gitmeye devam eder.

bu adam ne ya insan üstü varlık.pentagram'dan beri takip ediyorum.3 albümü de birbirinden başarılı.tabi son albümü 2004 istanbul ayrı bir güzel ayrı bir havada..
ve gallipoli diye bir filmin müziklerini de yapmış.o da gerçekten güzel.soundtrak albümü de çıkmış hemen aldım.Demir,aynı çizgide devam et.bu sesi sonsuza kadar dinleyebilirim..

Geri