Demir Demirkan

ama orjinal albumunun tadi baska oluyo ayrica su mp3 sitelerini kapatmalari hem iyi hem kotu ben mesela ilk kez dinleyecegim bir grubun ve ya sanatcinin mp3 unun indiriyorum seversem orjinal albumunu kesin aliyorum keske herkes benim gibi yapsa ama genelde herkes mp3 u buldu mu ne yapcan orjinalini bosver diyo tamam yabanci albumler 30 ytl az deil ama turk albumleri bari alin ya eger herkes benim gibi yapsaydi demir demirkan boyle birseye gerek duymazdi bence

o siteler yüzünden böyle bir olaya girdi demirdemirkan herkez olmasa bir çok kişi senin gibi yapiyo zaten ama korsan cd dahil öyle yayılmış durumdaki gruplar yada albüm çıkaran sanatcılar albümlerden para kazanmıyo gibi bişi zaten...

kurban bile 250 bin gibi bi rakam satmış forumun yalancısıyım herkezde böyle bi olay var buralara orjinal alırım dağıtırım yırtarım falan ama mp3 ünü indirince olay bitiyo...

bende yeni hayran oldum yani tam olarak öyle değil ama daha önce mp3 den dinliyorum şimdi demir demirkan albümlerini almak farz oldu...

yabancı albümlere bişi diyemiceğim walla sabahtan beri torrnet açık çok pahalı ben alamam

:D
yabanci albumleri eger cok sevdiysen grubu inat edersin alirsin ama bizdede cok pahali albumler aslinda birazda hakli halk mp3 indirmekte ama tabi Turk milletiyiz herseyin b.kunu cikarmaya cokmerakliyiz

demirdemirkanhayatnedir2xy.jpg

DEMİR DEMİRKAN - HAYAT NEDİR
43.3 MB - 640*480 (Klip)

http://www.hemenpaylas.com/download/287642/Demir_Demirkan-Hayat_Nedir_by_EsaT_.wmv.html

Bu Video'yu nette başka hiç bir yerde bulamazsınız.. Dua edin Demir'e hastayım =)

Korsana hayır beyler!

klibi hitindir den 1 ytl karşılığı indirdim....harika,sıradışı olmuş bence demirede bu yakışırdı zaten her zaman ki gibi ayrıcalıklı...süper olmuş ya türkiyede var mı?örneği yürü be demir kim tutar seni :p

demirin yeni uygulaması güzel ama kliplerin kalitesi çok kötü tatmin edici değil, ben satın almıştım hayat nedir klibini sitesinden ama şimdi esatın verdiği linkden indiriorum. eywallah esat.

abi izledim klibi. windows media playerda bir kaç defa çaldıktan sonra düsgün şekilde parça ve klip uyumlu gidiyor takılma olmadan... harika bir klip çekmiş gerçekten.

esat ın vermiş oldu link çalışıyor...

klip olayı daha farklı mp3den korsana hayır olayını klipde direk söylemeyiz, ayrıca şunu da belirteyim geçen gün konserde dd'ye dedim hitindirde kliplerin kalitesi çok kötü tat vermiyor forumlardan indiriyoruz dedim. indirin gitsin cevabını aldım :D

güzel cevap vermiş :) ee abi kredi kartımız yok napalım indiremiyoz ki ama şimdi. aslında güzel bir yöntem korsan olayına karşı ama hane kredi kartı olmayanlar ne yapsın...

sonuçta yine indiren kişi rapidleyip veya paylaşıma verip ileticektir birşekilde. ee dostumuz esatın yaptığı gibi :)

tv lerden de takip edemiyoruz... güzel klip olmuş gerçekten izledikce daha da zevk veriyor.

demir abi bir kerede şaşırt bizi be :!: hep aynı vasat parçalar 2 -3 ay dinlenir merak etme....
hayat nedir diye bi şarkı ismi duyunca çok şaşırdım çok hoşuma gitti kimbilir nasıl bir parçadır diye
şarkıyı dinledim fısss... yine aynı bildik kalıplar ... hayal kırıklığı ama klavyeler iyi olmuş klipde güzel demir abimizin o şeytan kılığıda pek bi komik

krenk demiş ki:
demir abi bir kerede şaşırt bizi be :!: hep aynı vasat parçalar 2 -3 ay dinlenir merak etme....
hayat nedir diye bi şarkı ismi duyunca çok şaşırdım çok hoşuma gitti kimbilir nasıl bir parçadır diye
şarkıyı dinledim fısss... yine aynı bildik kalıplar ... hayal kırıklığı ama klavyeler iyi olmuş klipde güzel demir abimizin o şeytan kılığıda pek bi komik

şarkıyı dinledim fıss kısmına hiç katılmıyorum malesef, bence çok sıkı bir parça ki konserlerinde o şarkıda insanların kendinden geçmesi de bunun ispatı ;)

şarkı belki kaset aşamasında sorun yaşamıştır. ama bence istediği gibi olmuş... konserlerde de daha da farklı tabiiki. konser sırasında dinlemek istiyorum en kısa zamanda. kaset ve konserdeki canlı performans bambaşka oluyor çünkü...

Geri